Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

şl ve avrupa ligi alındı. pl ve la liga full lisanslı. üstüne birde serie a ve ligue 1 tv sunumu eklenirse efsane olur bu sene. ama sanki 2 si birden eklenmez gibi. malum ea ekleyeceği şeyleri kademe kademe ekliyor oyuna. misal önce pl tv sunumu sonra bundesliga sonra da la liga eklendi. aynı mantıkla giderlerse sadece serie a eklenir ligue 1 2020 e bırakılır
    top 5 ligde eklenmiş sızıntı var düşmüş nete
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

top 5 ligde eklenmiş sızıntı var düşmüş nete

Alıntıları Göster
    sızmışsa tamamdır birazdan bakayım . biz kariyercilere hayırlı olsun
  • Twitter'da kariyer modu ve yenilikler hakkında paylaşım yapan bir hesap var @FifaCMNetwork diye. Youtube'dan da izlediğim kadarıyla Rusya Ligi kaldırılmış. Ligin haklarını Konami almış.

Konami Şampiyonlar Ligi'nde grup mücadelesinde yer alan küçük takımların çoğunu ve elemelerde elenen üç - dört takımı oyuna eklerdi. Fake değilse Ea, Diğer Takımlar bölümüne bir sürü takım eklemiş. Üç tane Çek Cumhuriyeti takımı (Viktoria Plzen, Slavia Prag ve Sparta Prag) falan var. Rus takımları (dört ya da beş tane) diğer takımlarda.

Serie A'nın tamamen lisanslı olması iyi oldu ama benim için bunlar makyajdan ibaret. Sadece kariyer modu oynayan biri olarak benim için yapay zeka her şeyden önemli. Yüz paketi olmasın, lisans tam olmasın ama yapay zeka adam gibi olsun bana yeter. Oyunu satın almada en büyük kriterim.

Fifa 17 ve 18'de yapay zekaya dair saçmalıklar:
    -Barcelona'nın hücum hattı Messi, Coutinho ve Suarez'den oluşuyor. Buna rağmen Cavani ile Lewa'yı alıyorlar.
    -Fifa 18 Fransa Ligi kariyerimde, Psg'ye karşı yaptığım her maçta (takımım çok güçlü) Mbappe, Neymar, Verratti ve Thiago Sliva yedek başlıyordu. Psg'nin istatistiklerine bakmıştım, en çok gol atan oyuncu gerçekte kadro dışında olan vasat bir oyuncuydu.
    -Borussia Dortmund ile 4 yıl sonra karşılaştığında kadrosu aynıydı. Değişiklik yok gibiydi.
    -Juventus, Dybala'yı 150 milyon Euro'ya satmasına rağmen yeni bir oyuncu almadı ve küme düşmekten son anda kurtuldu.
    -Arsenal, yıldızlar topluluğu oluşturdu ama bu oyuncular oynamadığı için Arsenal ligi onuncu bitirdi.

Saydığım saçmalıklar, eski Fifa oyunlarında bile yoktu. Fifa 2005 diye bir efsane vardı, kuzenimle saatlerce kariyer yapardık. O oyunun kariyer modundan aldığım keyfi Cm-Fm delisi olmama rağmen Fm oyunlarından alamadım. EA'nın ayrı olarak Fifa Manager diye oyunu olmasına rağmen o modu önemserdi.

Ultimate Team denilen cüzdan ve zaman düşmanı mod yüzünden menajerlik modunu falan hiç önemsemiyorlar. Çünkü para kazandırmıyor.

Benim makyaja karnım tok. İsterlerse oyundaki her ligi lisanslasınlar. Kariyer modunu oynayanlardan aldığım bilgiye göre oyunu satın alacağım.

Genellikle kariyer ve arada bir online seasons oynayan biri olarak bu saçmalıkların olduğu oyuna en fazla 100 lira veririm (yaza doğru iner, kur malumunuz). O da yokluk sebebiyle. Pes'in animasyonları atari oyunlarından hallice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 20 Ağustos 2018; 21:29:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

Twitter'da kariyer modu ve yenilikler hakkında paylaşım yapan bir hesap var @FifaCMNetwork diye. Youtube'dan da izlediğim kadarıyla Rusya Ligi kaldırılmış. Ligin haklarını Konami almış.

Konami Şampiyonlar Ligi'nde grup mücadelesinde yer alan küçük takımların çoğunu ve elemelerde elenen üç - dört takımı oyuna eklerdi. Fake değilse Ea, Diğer Takımlar bölümüne bir sürü takım eklemiş. Üç tane Çek Cumhuriyeti takımı (Viktoria Plzen, Slavia Prag ve Sparta Prag) falan var. Rus takımları (dört ya da beş tane) diğer takımlarda.

Serie A'nın tamamen lisanslı olması iyi oldu ama benim için bunlar makyajdan ibaret. Sadece kariyer modu oynayan biri olarak benim için yapay zeka her şeyden önemli. Yüz paketi olmasın, lisans tam olmasın ama yapay zeka adam gibi olsun bana yeter. Oyunu satın almada en büyük kriterim.

Fifa 17 ve 18'de yapay zekaya dair saçmalıklar:
    -Barcelona'nın hücum hattı Messi, Coutinho ve Suarez'den oluşuyor. Buna rağmen Cavani ile Lewa'yı alıyorlar.
    -Fifa 18 Fransa Ligi kariyerimde, Psg'ye karşı yaptığım her maçta (takımım çok güçlü) Mbappe, Neymar, Verratti ve Thiago Sliva yedek başlıyordu. Psg'nin istatistiklerine bakmıştım, en çok gol atan oyuncu gerçekte kadro dışında olan vasat bir oyuncuydu.
    -Borussia Dortmund ile 4 yıl sonra karşılaştığında kadrosu aynıydı. Değişiklik yok gibiydi.
    -Juventus, Dybala'yı 150 milyon Euro'ya satmasına rağmen yeni bir oyuncu almadı ve küme düşmekten son anda kurtuldu.
    -Arsenal, yıldızlar topluluğu oluşturdu ama bu oyuncular oynamadığı için Arsenal ligi onuncu bitirdi.

Saydığım saçmalıklar, eski Fifa oyunlarında bile yoktu. Fifa 2005 diye bir efsane vardı, kuzenimle saatlerce kariyer yapardık. O oyunun kariyer modundan aldığım keyfi Cm-Fm delisi olmama rağmen Fm oyunlarından alamadım. EA'nın ayrı olarak Fifa Manager diye oyunu olmasına rağmen o modu önemserdi.

Ultimate Team denilen cüzdan ve zaman düşmanı mod yüzünden menajerlik modunu falan hiç önemsemiyorlar. Çünkü para kazandırmıyor.

Benim makyaja karnım tok. İsterlerse oyundaki her ligi lisanslasınlar. Kariyer modunu oynayanlardan aldığım bilgiye göre oyunu satın alacağım.

Genellikle kariyer ve arada bir online seasons oynayan biri olarak bu saçmalıkların olduğu oyuna en fazla 100 lira veririm (yaza doğru iner, kur malumunuz). O da yokluk sebebiyle. Pes'in animasyonları atari oyunlarından hallice.
    /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

• FIFA 18i sırf güzel bir kariyer yapıp en baştan zevkine oynamak için önsipariş yapmıştım.
    Oyunda dandik bir takımı aldım ama en zor seviye zorlukta bile o kadar kolay geldi ki oyun. İlk sezonun sonunda Şampiyonlar liginde her takımı saçma sapan bir kadromla tokatladım geçtim. Artık en zorun yapay zekasını 15-16daki gibi yapmalılar. Rakip kolay geldiği sürece kariyerin bi manası kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Bende çok zorladım pese tekrar donmek icin ama anismasyon ve pas agırlıgı vs. özgürlük yok oyunda bir kere defans sistemi bastan falso..tek paslara karşı savunma veya aşırı press yapanların kagni gibi oyuncularla savunmak vs vs beni yeniden fifaya yönlendirdi arada farklılık için açıp oynuyorum. Bunda zaten peste çok çok iyi oynayan herşeye hakim yıllardır oynayip bu sene fifaya gecmesiyle özgürlük fifada demesiininde etkisi oldu dün on sipariş verdim.
    Deli gibi prese karsi kagni gibi oynuyorsaniz pes i iyi oynayamiyorsunuzdur, herseye nasil hakim olabiliyorsunuz bu sekilde, ilginc kendi kendinizi çürütmüşsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

FIFA 18i sırf güzel bir kariyer yapıp en baştan zevkine oynamak için önsipariş yapmıştım.
    Oyunda dandik bir takımı aldım ama en zor seviye zorlukta bile o kadar kolay geldi ki oyun. İlk sezonun sonunda Şampiyonlar liginde her takımı saçma sapan bir kadromla tokatladım geçtim. Artık en zorun yapay zekasını 15-16daki gibi yapmalılar. Rakip kolay geldiği sürece kariyerin bi manası kalmıyor.
    Oyunun açıklarını kullanınca kolaylaşıyor. Ben açıklarını (maaş bütçesi yeterliyse boşa çıkan her oyuncu geliyor) kullanmamaya, mümkün olduğunca gerçekçi oynamaya çalıştım. Fransa Ligue 2'den takım aldım, isteseydim 2 sene içinde yıldızlar topluluğu oluşturup Şampiyonlar Ligi'ni alırdım. Ama ben 4.sezonuma kadar 80 Ovrli bir oyuncu almadım. Şu an kadromda ovrsi 80 olan sadece üç oyuncu var. Gerisi 75 - 80 arası.

Kolaylık problemini bir şekilde aştım ama yapay zeka yüzünden 2 sezondan fazla oynanmıyor, ilk sezonun keyfini vermiyor.

Legendaryden sonra gelmek üzere Ultimate diye bir zorluk seviyesi olacakmış.

• Fut squad battleda seçkin diye bir zorluk vardı o zorluk seviyesi ideal bence normal modlarada gelmeli

• xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Seçkin=ultimate.

Ultimate zorluğu hiç uygun değildi.Maç atarken durdurup menüden oyuncu ratinglerine baktığımda hepsini 99 gösteriyordu.Umarım ayar çekmişlerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Fut squad battleda seçkin diye bir zorluk vardı o zorluk seviyesi ideal bence normal modlarada gelmeli
    Seçkinde oyuncu reytingleri hep 96-99 arası nesi iyi bunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Ağustos 2018; 23:54:58 >
  • Demo ne zaman çıkıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

Demo ne zaman çıkıyor?
    genelde her sene 10-12 eylülde çıkıyor. hafta içi açıklanır muhtemelen gamescom da demo tarihi
  • Ut da bizim kadromuzda iyiydi hocam seçkinde oynadığımız kadro 70-80 lik adamlar değildi sonuçta kariyer moduna gelecekse tabiki ince bi ayardan geçmeli fakat bn süperligde Karabüksporla kariyer yapıp feneri 5-2 yeniyosam en zorda bununda bi gerçekçiliği yok

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Ut da bizim kadromuzda iyiydi hocam seçkinde oynadığımız kadro 70-80 lik adamlar değildi sonuçta kariyer moduna gelecekse tabiki ince bi ayardan geçmeli fakat bn süperligde Karabüksporla kariyer yapıp feneri 5-2 yeniyosam en zorda bununda bi gerçekçiliği yok
    kaşınıyorum kol kırmak istiyorum diyorsun bir şeyin azı karar çoğu zarar.Seçkin modu tamamen bir saçmalama ürünü.
  • offlineda kol kırmam hocam ya wlde yeterince kırıyorum bakalım neler olacak bu sene

• /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Ağustos 2018; 15:47:32 >
  • Elimde 60 dolarlık usa psn kod var arkadaşlar FIFA almak isteyen varsa.. 300 liraya bırakıyorum..
    Veya kodu kullanıp sec hakkı bende olacak şekilde FIFA alabiliriz.
    FIFA 19 Pri hak 180 TLye bırakıyorum. Bundan daha uygun FIFA alabileceğiniz bi yöntem yok.
    Edit: satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 23 Ağustos 2018; 0:46:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Kim oynuyor şu journey modunu, buna harcanan mesaiyle kariyer mode, gameplay, facescanla ilgili geliştirmeler yapsınlar. Twitter'da herkes tepki gösteriyor, ben de yazdım EA'nın bu teaser paylaştığı tweetinin altına.
  • Adamlar ut'ye verilen emeğin yarısını pro club veya kariyer modune verselerdi efsane bir iş çıkardı ortaya.Nba 2k'daki gibi mypark tarzı bir şey olsaydı.Oyuncumuzu geliştirseydik falan.

• FIFA 19 | The Journey: Champions | Official Story Trailer ft. Hunter, Neymar, De Bruyne

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.