Şimdi Ara

FIFA 18 [Xbox One X] Ana Konu (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
12.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

Kesinlikle oyle.herkes birbirine gol atsin diye oynamayi bilmeyen, yada beceremeyen oyuncular da oyunu birakmasin diye bence boyle bir yola gitmisler. Neden boyle yaptiklarini inan cozemedim. Suan div4 teyim 23-4-3 gibi istatistigim var 2 kere baglantim koptu birinde elemana 2-1 yenildim.

Oyunda oylesine goller oluyor ki yok artik diyorsunuz. Eger maclari kazanmak istiyorsaniz kati defans yapmak zorundasiniz. Defans yapamazsaniz defanstan forward a tek pasla gol oluyor ki en sacma attigim gollerden bir tanesiydi😂

Ki bir tane golum var. valencia ile defanstan aldigim topu 3 pas ile gol attim. ( https://youtu.be/3qDzZ5Y8LjE ) Valencia nin 0.20 den mudahalesine dikkat edin. Sonrasinda 0.32 de ibranin arkasinda bos kalan BVB nin defans oyuncusuna bakin oyle birdbrain gibi kalmis 4 lu defanstan ayrilip valencia ya corridor yaratmis.

Normal de iyi defans yapabilen bir cpu olsaydi oradaki space si bana vermezdi. Bununla karsilastirinca Fifa 17 de boyle cok buyuk space yaratmiyordu Cpu. Maksat gol atsinlar da dedigim gibi herkes oynasin.

Oyunda mesela foul position larda ozellikle topu saklamama ragmen arkadan gelen oyuncu bana foul yapiyor ama hakem devam ettiriyor. Yine, modric idi yanlis hatirlamiyorsam. Orta sahanin ortasinda fellaini ile yerden kamyon gibi modric in ayagina onden giriyorum plus ustune pogba ile yandan modric e omuz atiyorum orada hakem bana card bile vermiyor. Gercekte olsa modricin football hayati bitmisti 😂

Reff seviyeleri kesinlikle Premier league gibi yapmislar. Savasan mucadele edip agression u yuksek olan oyuncular ozellikle karsida real barca gibi yumusak takim bulursa ezerek o maci aliyor. Yine messi topu alir almaz karsina hemen matic i atiyorum bir de 2.oyuncu fellaini ve 3. Kanat oyuncusu martial i getiriyorum messi sikisip kaliyor orada eger geriye donup pas vermezse kaptiriyor.

Boyle football olmaz benim gorusume gore ozellikle tek pasla nerden nereye sen gol atiyorsun. Adam tek pas atiyor ve karsi karsiya kaliyor 2.bolge deki oyuncular ne halt ediyor😂 Ki contra attack ta da yakalanmamis haldeyken random olarak pas atip gol atiyorsun. 3 kere lost oldu 2 kere baglantim koptu digerinde bayern e 2-1 yenildim. Su ana kadar kendi takimim manu olmak uzere 4-5-6 attim ozellikle yumusak takimlara benim gibi kati oynayan oyuncularla cok net sonuclar aliyorsunuz.

Ne kadar yumusak olsa da iyi bir defans yapabilen bir oyuncu ise kolay kolay yenemiyorsunuz. Mesela bayern le oynadigim macta arkadas cok iyi defans yapti. Ben de ayni sekilde ceza sahasi icine sokmamama ragmen 2 gol de script olarak uzaktan vurdugu shoot ile oldu.

Bence Fifa 17 daha guzel bir oyun. En azindan oyun teknigi ve pas atmada, saklamada cok basariliydi. Sirf yeni kadro lar var diye alip oynuyoruz iste 😂

böyle saçma sapan şeyler varsa almam ben ya boşuna. 17 gayet iyi bana göre. onunla devam ederim. boşu boşuna 400 lira girmesin durup dururken.

• 1.5 GB lik ilk güncelleme geldi. Herhangi bir değişiklik farkeden varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra oyun epey düzeldi.. gayet güzel oldu..

2v2 friendly co-op yapmak için oyun arkadaşı arıyoruz 3 kişiyiz..4.ncü lazım.. akşamları 21:00 den sonra oynuyoruz.. oyundan : zoltan983 veya buradan ulaşırsanız güzel vakit geçiririz..
  • xbox 360 fifası için ayrı konu var mı ? yada xbox 360da fifa 18 oynayan var mı?
  • Kariyer modda Efsanevi mod da oynuyorum biraz daha basit geliyor 17 ye göre oyunu biraz daha kolaylaştırmışlar sanki.
  • Xbox one için en ucuz nerden satın alabilirim kod şeklinde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar oyunun çözünürlüğünü bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wung-Zhu

Xbox one için en ucuz nerden satın alabilirim kod şeklinde ?

Bunu bende merak ediyorum.

• Bende bunu merak ediyorum.

Alacak olursanız alabiliriz beraber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okimos

merhaba arkadaşlar oyunun çözünürlüğünü bilen varmı ?

1080p 60fps Xbox One, native 4K 60fps One X.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SiN_

Bende bunu merak ediyorum.

2 hafta daha bekleyelim. black friday geliyor. yarı yarıya iner fiyatı. o zaman almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

2 hafta daha bekleyelim. black friday geliyor. yarı yarıya iner fiyatı. o zaman almak daha mantıklı.

Black Friday 24 Kasım değil mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

Black Friday 24 Kasım değil mi hocam?

Kasım 4 diye biliyorum ben ama? yanlış mı biliyorum acaba?
    Şimdi baktım google'dan. Sanırım sizin dediğiniz doğru. Olsun ben beklerim ya acelem yok. FM2017'de yada Horizon'da almak istiyorum aynı zamanda. iki oyun alacağım.

• fifa18 en iyi oynanıs akıskanlıgını kalıteyı xbox scorpio damı yksa ps4 pro damı verıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyabala84

fifa18 en iyi oynanıs akıskanlıgını kalıteyı xbox scorpio damı yksa ps4 pro damı verıyor ?

4 gündür gereksiz yorumlarınla post kasıyorsun. Bloklamak en iyisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 Kasım'da 20 si gibi major açıklar indirim listesini

• hocam nerede yaşıyorsunuz ingiltere mi
  • Arkadaşlar 2 gündür internet gitmemesine rağmen squad battleda sürekli disconnect yiyorum. Genel bir sorun mu var?
  • id : Batuhaner78

çok kişi bulunmuyor malum ekleyin arkadaşlar pro falan oynarsak haberimiz olsun yada oynayacaksınız davet atabilirsiniz gelirim.
  • The Red Fox kullanıcısına yanıt
    The red . Bana yardımcı olursan çok sevinirim. İki arkadaşımla sürekli fifa 17 oynuyoruz onlıne daha sonra bağlanmadı baya bir uğraştık tam bağlanacakken rakip ile bağlantı koptu hatası veriyor. Bizde nasılsa fifa 18 alacağız die umursamadık ama yine aynı sorun bağlanmıyor. Ama ortak sezon oynayabiliyoruz ikimiz aynı takımda başka iki kişiye karşı. Yardımcı olurmusunuz neden böyle oluyor ?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.