Şimdi Ara

FIFA 18 [Xbox One X] Ana Konu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
1
Favori
12.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynadığım en kötü fifa oyunu . Neden derseniz Her atak gol ,atamadın diyelim yüzde 80 yedin. Voleybol maçından farksız keyifsiz saçma sapan bir oyun olmuş . ilk maçım 4-4 bitti. ikinci mac dak 40 4-4 rakip çıktı gitti. Oda dellendi belli ki . Mücadele yok keyif yok . Acilen güncellenmesi gerek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonForum

Icon olanını aldım. Standart olanı Cuma günü başlıyor.

Cheers

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyun en uygun hangi markette? us market 53 usd bu mudur?
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    http://xbox-store-checker.com/en/game/compare/FIFA-18-Standard-Edition/bth9x5lm11mv

Buradan bakabilirsin.
  • Oyunu yükledikten sonra introdaki maç bitince ilerlemekte sorun yaşar ve stadyum ekranında takılı kalırsanız, konsola bağlı usb aygıtlarını çıkarıp tekrar deneyin. Bende Guitar Hero usb aparatı bağlıydı ve çözmek için epey uğraşmam gerekti.
  • Arkadaslar, merhaba

Fifa 18 i icon surum olarak o siparis etmistim, oyun erisime acildi, ancak bahsedilen hediye paketleri gelmedi acaba benim bir ayar veya basvurada mi bulumam lazım, bana yardimci olursaniz sevinirim.

Ufak bir arastirma yaptim hesap değiştirirseniz gelmez denmis, ancak ben hesapta degistirmedim.

• oyunu cd mı almak mantıklı yoksa hesap olarak mı ? en uygun nasıl temın edebılırım?
  • murat_yılmaz kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım. Daha gelen bir hediye paketi falan yok. Bugün akşama gelir diye tahmin ediyorum.

• Oyun yerel saatle 12de açılır mı yoksa aldığımız regiona göre mi acaba?

• kardeşlik yaparak satın alacak kimse var mı?
  • murat_yılmaz kullanıcısına yanıt
    Hesap degistirmekten kasit nedir? Birde store dan indirdiniz mi paketleri vs ?

• Beler konuyu açan olarak PC konusunu bulamadım. Dolayısıyla burdan sorucam. FIFA 18 indirmesi PC'de ne zaman başlar veya başaldı mı?

• Şu sürümün normal satılan aral sürümünden farkı var mıdır

FIFA 18 [Xbox One X] Ana Konu

• proclub için , Yaş 35, orta saha , libero, defans oynarım, iyi top keserim, asist yaparım, oyunu yayarım, paslaşırım. Xbox tag BurcUmutSin
  • Oyun nasıl beyler?

• https://www.microsoft.com/en-US/store/p/fifa-18-standard-edition/bth9x5lm11mv?tduid=(81f7bbbb8fe6a2d329c8222d1cddb0f7)(213961)(2934989)()()

Burdan alabilir miyiz oyunu acaba? Nasıl alıyoruz bu şeklilde acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

Oyun nasıl beyler?

Oyunun 17 e gore kotu yanlari var diyebilirim.

(Su ana kadar session oynadim 13 W, 3 D, 0 L var hic kaybetmedim)

+ oyun hizlanmis gibi geldi 17 e gore degerlendiriyorum. 2 pass ile karsi karsiya kaliyorsunuz.

+ tum maclar gollu geciyor.Gol atmak asiri kolay olmus. Benim gibi defans yapan biri bile bir macta 2 gol yedi. ( div 1 oyuncusuyum)

+ gol atmak o kadar kolay ki rezil herifler maclar gollu gecsin diye yapiyorlar heralde (suan div 7 deyim belki 1 e geldigimde bu kadar gollu maclar olmayabilir )

+ her sutunuz yada vurusunuz da sacma sapan goller oluyor. Bu da 2 yendigim mactan once aldigim SS . (3 ten assagi gol atmadim)

+ Ben defansif oynarim genelde bu oyunda defans yapmak cok ama cok zor.17 de oylesine defans yaparak mac kazanirdim ki %38 topa sahip olma ile 1-0 maclar kazaniyordum div 1 de .

+Fakat cpu bazen sapitiyor mesela top saklama tusuna bastigimda Rojo gibi bir adam bazen topu kaybediyor ve donup gol atiyor karsi opponent

+Su ana kadar hic mi hic olumlu yanini bulamadim. 17 de daha guzel oturakliydi. Mesela sert cekilen sutlar kaleye oyle 17deki gibi sert gitmedigi halde gol oluyor.

+ tackle olayi ise tamamen tuzak olmus. B ye basan yandi oyunda diyebilirim. B ye bastiginizda sanki kayiyormus gibi bacagini uzatiyor oyuncu ve geriye donemiyor. Ben sahsen B ye basmiyorum.

+ session da options tusuna bastiginizda artik oyunun durmasini bekliyip durdurabiliyorsunuz bu olay hosuma gitti. Topun kimde oldugu onemli olmadan oyun duruyor.

Bu oyunda eger rakibinizi hafife alirsaniz % 90 maci kaybedersiniz. Ufak bir ciddiyetdiz suttan sonra o topun donup kaleye gol olma olasiligi %50.

Mesela barcaya karsi oynuyordum. 2-0 yenik basladim. Adam oyle goller attiki sacma sapan yok kalecim yumrukladi kendi adamima carpip gol oldu vs derken min 20 de 2-0 yeniktim. Adam beni hafife aldi. 1-2 position buldu bosa harcadi adeta ama Ben 2-0 dan 4 atip comeback yaptim. Adam maci bile biteremeden rage quit yapip min 62 de oyundan cikti.

Oyun da defans yapmak yurek ister 😂 Su an hala alismaya calisiyorum. Cok weird goller yedim. Mesela adam yayin ordan caprazlama sut cekerken karsidaki defans oyuncumun top icinden gecip gol oldu. Bir de Penalti almak asiri kolay oyunda.

Hic mi hic yenilik yok mu diye sorarsaniz Sag tetik tusuna basili tutup systemin otamatic atadigi oyunculari oyunu durdurmadan degistirebiliyorsunuz. Ama bunu kullanissiz buldum. mesela sag bekin yerine sol bek oneriyor.
    Oyunda ground cover i kaldirmislar gibi hissettim. Normalde 17 de LB tusu ile 3 kere X e basip yerden sert kesiyordu.

Fakat burada bunu kaldirmislar anlayabildigim kadariyla X e 2 kere bastiginda kesiyor ama sert gitmiyor. Defans oyunculari da bazi eksiklikler var . Mesela ben genelde Defansi Cpu ya birakiyorum orta sahadan oyuncu ile press yapip topu almaya calisirim fakat oyle goller yedim ki ben de inanamadim.

Mesela smalling gibi bir defans oyuncusu benzemayi kaciyor. Bu position da soyleydi. Adam bale ile sag kanattan arka direge dogru orta acti arkada benzema bostu vurdu atti.
    Replay de izliyorum. Smalling ne adam savunuyor ne alan savunuyor WtF. 17 de bu sekilde gol yememistim. Genelde yan yana ziplarken gol yiyordum ama ST yi bos birakti resmen Cpu.

Rezil ea Maclar gollu gecsin diye aptal saptal seyler yapiyor.

Bu da bugun attigim garip gollerden biri

https://youtu.be/MBvzqZrdrPg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 2 Ekim 2017; 1:13:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

Oyun nasıl beyler?

Oyunun 17 e gore kotu yanlari var diyebilirim.

(Su ana kadar session oynadim 13 W, 3 D, 0 L var hic kaybetmedim)

+ oyun hizlanmis gibi geldi 17 e gore degerlendiriyorum. 2 pass ile karsi karsiya kaliyorsunuz.

+ tum maclar gollu geciyor.Gol atmak asiri kolay olmus. Benim gibi defans yapan biri bile bir macta 2 gol yedi. ( div 1 oyuncusuyum)

+ gol atmak o kadar kolay ki rezil herifler maclar gollu gecsin diye yapiyorlar heralde (suan div 7 deyim belki 1 e geldigimde bu kadar gollu maclar olmayabilir )

+ her sutunuz yada vurusunuz da sacma sapan goller oluyor. Bu da 2 yendigim mactan once aldigim SS . (3 ten assagi gol atmadim)

+ Ben defansif oynarim genelde bu oyunda defans yapmak cok ama cok zor.17 de oylesine defans yaparak mac kazanirdim ki %38 topa sahip olma ile 1-0 maclar kazaniyordum div 1 de .

+Fakat cpu bazen sapitiyor mesela top saklama tusuna bastigimda Rojo gibi bir adam bazen topu kaybediyor ve donup gol atiyor karsi opponent

+Su ana kadar hic mi hic olumlu yanini bulamadim. 17 de daha guzel oturakliydi. Mesela sert cekilen sutlar kaleye oyle 17deki gibi sert gitmedigi halde gol oluyor.

+ tackle olayi ise tamamen tuzak olmus. B ye basan yandi oyunda diyebilirim. B ye bastiginizda sanki kayiyormus gibi bacagini uzatiyor oyuncu ve geriye donemiyor. Ben sahsen B ye basmiyorum.

+ session da options tusuna bastiginizda artik oyunun durmasini bekliyip durdurabiliyorsunuz bu olay hosuma gitti. Topun kimde oldugu onemli olmadan oyun duruyor.

Bu oyunda eger rakibinizi hafife alirsaniz % 90 maci kaybedersiniz. Ufak bir ciddiyetdiz suttan sonra o topun donup kaleye gol olma olasiligi %50.

Mesela barcaya karsi oynuyordum. 2-0 yenik basladim. Adam oyle goller attiki sacma sapan yok kalecim yumrukladi kendi adamima carpip gol oldu vs derken min 20 de 2-0 yeniktim. Adam beni hafife aldi. 1-2 position buldu bosa harcadi adeta ama Ben 2-0 dan 4 atip comeback yaptim. Adam maci bile biteremeden rage quit yapip min 62 de oyundan cikti.

Oyun da defans yapmak yurek ister 😂 Su an hala alismaya calisiyorum. Cok weird goller yedim. Mesela adam yayin ordan caprazlama sut cekerken karsidaki defans oyuncumun top icinden gecip gol oldu. Bir de Penalti almak asiri kolay oyunda.

Hic mi hic yenilik yok mu diye sorarsaniz Sag tetik tusuna basili tutup systemin otamatic atadigi oyunculari oyunu durdurmadan degistirebiliyorsunuz. Ama bunu kullanissiz buldum. mesela sag bekin yerine sol bek oneriyor.
    Oyunda ground cover i kaldirmislar gibi hissettim. Normalde 17 de LB tusu ile 3 kere X e basip yerden sert kesiyordu.

Fakat burada bunu kaldirmislar anlayabildigim kadariyla X e 2 kere bastiginda kesiyor ama sert gitmiyor. Defans oyunculari da bazi eksiklikler var . Mesela ben genelde Defansi Cpu ya birakiyorum orta sahadan oyuncu ile press yapip topu almaya calisirim fakat oyle goller yedim ki ben de inanamadim.

Mesela smalling gibi bir defans oyuncusu benzemayi kaciyor. Bu position da soyleydi. Adam bale ile sag kanattan arka direge dogru orta acti arkada benzema bostu vurdu atti.
    Replay de izliyorum. Smalling ne adam savunuyor ne alan savunuyor WtF. 17 de bu sekilde gol yememistim. Genelde yan yana ziplarken gol yiyordum ama ST yi bos birakti resmen Cpu.

Rezil ea Maclar gollu gecsin diye aptal saptal seyler yapiyor.

Bu da bugun attigim garip gollerden biri

https://youtu.be/MBvzqZrdrPg

bayağı detaylı anlatmışsınız. müsait bir zamanda okuyacağım. gole baktım bu arada garip. :) bütün maçlar gollü mü geçiyor ya böyle? herkes onu söylemiş.

• Kesinlikle oyle.herkes birbirine gol atsin diye oynamayi bilmeyen, yada beceremeyen oyuncular da oyunu birakmasin diye bence boyle bir yola gitmisler. Neden boyle yaptiklarini inan cozemedim. Suan div4 teyim 23-4-3 gibi istatistigim var 2 kere baglantim koptu birinde elemana 2-1 yenildim.

Oyunda oylesine goller oluyor ki yok artik diyorsunuz. Eger maclari kazanmak istiyorsaniz kati defans yapmak zorundasiniz. Defans yapamazsaniz defanstan forward a tek pasla gol oluyor ki en sacma attigim gollerden bir tanesiydi😂

Ki bir tane golum var. valencia ile defanstan aldigim topu 3 pas ile gol attim. ( https://youtu.be/3qDzZ5Y8LjE ) Valencia nin 0.20 den mudahalesine dikkat edin. Sonrasinda 0.32 de ibranin arkasinda bos kalan BVB nin defans oyuncusuna bakin oyle birdbrain gibi kalmis 4 lu defanstan ayrilip valencia ya corridor yaratmis.

Normal de iyi defans yapabilen bir cpu olsaydi oradaki space si bana vermezdi. Bununla karsilastirinca Fifa 17 de boyle cok buyuk space yaratmiyordu Cpu. Maksat gol atsinlar da dedigim gibi herkes oynasin.

Oyunda mesela foul position larda ozellikle topu saklamama ragmen arkadan gelen oyuncu bana foul yapiyor ama hakem devam ettiriyor. Yine, modric idi yanlis hatirlamiyorsam. Orta sahanin ortasinda fellaini ile yerden kamyon gibi modric in ayagina onden giriyorum plus ustune pogba ile yandan modric e omuz atiyorum orada hakem bana card bile vermiyor. Gercekte olsa modricin football hayati bitmisti 😂

Reff seviyeleri kesinlikle Premier league gibi yapmislar. Savasan mucadele edip agression u yuksek olan oyuncular ozellikle karsida real barca gibi yumusak takim bulursa ezerek o maci aliyor. Yine messi topu alir almaz karsina hemen matic i atiyorum bir de 2.oyuncu fellaini ve 3. Kanat oyuncusu martial i getiriyorum messi sikisip kaliyor orada eger geriye donup pas vermezse kaptiriyor.

Boyle football olmaz benim gorusume gore ozellikle tek pasla nerden nereye sen gol atiyorsun. Adam tek pas atiyor ve karsi karsiya kaliyor 2.bolge deki oyuncular ne halt ediyor😂 Ki contra attack ta da yakalanmamis haldeyken random olarak pas atip gol atiyorsun. 3 kere lost oldu 2 kere baglantim koptu digerinde bayern e 2-1 yenildim. Su ana kadar kendi takimim manu olmak uzere 4-5-6 attim ozellikle yumusak takimlara benim gibi kati oynayan oyuncularla cok net sonuclar aliyorsunuz.

Ne kadar yumusak olsa da iyi bir defans yapabilen bir oyuncu ise kolay kolay yenemiyorsunuz. Mesela bayern le oynadigim macta arkadas cok iyi defans yapti. Ben de ayni sekilde ceza sahasi icine sokmamama ragmen 2 gol de script olarak uzaktan vurdugu shoot ile oldu.

Bence Fifa 17 daha guzel bir oyun. En azindan oyun teknigi ve pas atmada, saklamada cok basariliydi. Sirf yeni kadro lar var diye alip oynuyoruz iste 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 3 Ekim 2017; 19:25:56 >

• Ultimate team oynayan arkadaşlar varsa beraber wp grubu kuralım , isteyenler bana mesaj yazabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.