Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ilk defa gördüm lütfen yardım edin.

8-1 YENİYODUM ADAMI DAKKA OLMUŞ 70 KENDİ KALEME ATAYIM DEDİM 3TANE FALAN SONRA KENDİ KALENE ÇOK GOL ATTIĞIN İÇİN MAÇTAN ÇEKİLDİN DEDİ.

WİNİMİ NASIL GERİ ALIRIM LİVE CHATTE VERİRLER Mİ ?
  • TheKingCimbom T kullanıcısına yanıt
    İyide Sen niye kendi kalene atıyosun ? La bu ea size ne yapsa yeridir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyabala84

Görmüyor musun hocam, rakibiyle dalga geçmek için aklınca (varsa tabii) kendi kalesine gol atıp dalga geçmeye kalkmış Böylelerine müstehak ya, beter olsunlar. Sonra da bir win için zır zır ağlayıp, her yere mesaj yazarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

quote:

Orijinalden alıntı: Dyabala84

Görmüyor musun hocam, rakibiyle dalga geçmek için aklınca (varsa tabii) kendi kalesine gol atıp dalga geçmeye kalkmış Böylelerine müstehak ya, beter olsunlar. Sonra da bir win için zır zır ağlayıp, her yere mesaj yazarlar.

Hadi sen pese git hadiii

• quote:

Orijinalden alıntı: TheKingCimbom

beyler ilk defa gördüm lütfen yardım edin.

8-1 YENİYODUM ADAMI DAKKA OLMUŞ 70 KENDİ KALEME ATAYIM DEDİM 3TANE FALAN SONRA KENDİ KALENE ÇOK GOL ATTIĞIN İÇİN MAÇTAN ÇEKİLDİN DEDİ.

gitti artık senin galibiyet bir daha geri gelmez artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lord of the pes

Beyler arkadaşım bana coin yollayacak nasıl oluyo bu mevzu bn offline takılıyorum ztn

Rumuzdan mütevvlt fifa cahiliyz😃

Beyler bu arada sanırım coins denilince akla fut geliyo bn sadece kariyer yapıyorum coinsten kastın sadece kramponları topları vs açmak bunun için lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

quote:

gitti artık senin galibiyet bir daha geri gelmez artık

Live chatle konuştumve vermediler wini

Bir daha şansımı denicem

• Son bakımdan sonra bu oyuna ne oldu acaba merak ediyorum. Zaten sorunluydu şimdi Sb de dünya klasında 4-5 attığım takımlar kafa tutuyor onlar 4-5 atıyor :)

• Slm yeni fifacıyım. 18de kayıt yapılmıyor. Arkadaş evde klasik maç yapıyoruz. Her seferinde takımım baştan yapıyoruz. Ayar kaydı yok mu peste ki gibi.

Bir de alex hunter modunda da çıkınca otomatik kayıt yok. Bidaha elle save yapıp çıkıyorum. Var mı bir çaresi

• Yayında kaleci kariyeri oynuyorum arkadaşlar. Merak edenler içinwww.twitch.tv/astronmonyy

• quote:

3 kere üst üstte kendi kalene gol yersen (sen veya başkası çünkü normal bir durum değil) sanırım 5 dakika içindeydi oyun maçı bitirir. Yenilirken ben de bir kere yapmıştım ordan biliyorum. Yalnız senin ki kötü olmuş karşı taraf bayram etmiştir. Şöyle rakipler bize gelmedi ki.

Bu arada hiç uğraşma çünkü sen oyun kurallarına aykırı davranmışsın o maç gitti bunu kabul et ve hayatına devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrygl -- 28 Ocak 2018; 20:6:38 >
  • Millet fifa18 turnuvasi duzenleyelim diyoruz bir iki arkadas katilan olur mu? Ona gore konu acacagiz

• Uygun fiyata Satılık Fifa 18 600k coins. Güvenli aktarım.

İlgilenenler pm&whatsapp şeklinde ulaşabilirler.

• affetmeyeci kullanıcısına yanıt
    Hocam ben gelirim. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • affetmeyeci kullanıcısına yanıt
    Aynen

• arkadaşlar fifa18 kutu içinden bi code çıktı. redeem yaptırıyr hesabıma. 12 haneli. adidas %20 indirim kodu gibi bişey galiba ama tam anlamadım almanca yazıyor bilen var mı acaba
  • ronaldo gol atınca hayvan gibi bağırıyor sinir oluyorum tek ben miyim sinir olan böyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: affetmeyeci

Millet fifa18 turnuvasi duzenleyelim diyoruz bir iki arkadas katilan olur mu? Ona gore konu acacagiz

Bende geleyim :P
  • Arkadaşlar merhaba,

Şuan en uygun nereden alabilirim oyunu, digital veya kutulu olması farketmez. "104 TL" iken kaçırdık PS yoktu o zaman daha alma aşamasındaydım, indirimin bittiğinin ertesi günü aldık :/

Teşekkürler.
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    aralık ayında kış indirimi, ocakta yarıyıl indirimi, şubat'da bilmem kaçıncı yıl indirimi, nisanda bahar indirimi var,

en yakın 2 veya 3 haftaya bir daha indirime girecek acelen yoksa bekle
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.