Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nelsın

Arkadaşlar benim sorunum şu normal maç yaptıgımda pas tusuna defans yaparken basılı tutuyorum ama oyuncunun üzerine ilerlemiyor. Rakip oyuncu ceza sahama kadar girse bile press yapmıyor bunu nasıl çözebilirim ?

pres yapması lazım hocam kontrol ayarına girip defans bölümüne bi bakın ordan daha rahat çözülür belki basşa bi tuşa atama yapılmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

quote:

Arkadaşlar benim sorunum şu normal maç yaptıgımda pas tusuna defans yaparken basılı tutuyorum ama oyuncunun üzerine ilerlemiyor. Rakip oyuncu ceza sahama kadar girse bile press yapmıyor bunu nasıl çözebilirim ?

pres yapması lazım hocam kontrol ayarına girip defans bölümüne bi bakın ordan daha rahat çözülür belki basşa bi tuşa atama yapılmış olabilir.

hocam ekran gördüldüğü gibi ben pes stilinde oynuyorum tusları ama oyuncunun yanına gidiyor yakınlastıgı zaman öylece bekliyor herhangi bir müdahale yok yanına bile gelmiyor. Uzaktan öylece izliyor sadece Daha önce online maçtan ömnce pressi iyi yapıyordu ne olduysa online maçları yaptıgım zaman oldu. Topla oynamam azaldı böyle olunca :D

https://i.hizliresim.com/5D7Ynz.png

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

quote:

hocam ekran gördüldüğü gibi ben pes stilinde oynuyorum tusları ama oyuncunun yanına gidiyor yakınlastıgı zaman öylece bekliyor herhangi bir müdahale yok yanına bile gelmiyor. Uzaktan öylece izliyor sadece Daha önce online maçtan ömnce pressi iyi yapıyordu ne olduysa online maçları yaptıgım zaman oldu. Topla oynamam azaldı böyle olunca :D

https://i.hizliresim.com/5D7Ynz.png

Hocam markaj yaptığın zaman adamın üstüne gitmez fifadaki tactical defendingin olayı bu zaten. Boşluğunu bulup manuel olarak kapacaksın topu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nelsın kullanıcısına yanıt
    Bu oyun asla pes stili ve klavye ile oynanmaması gereken bir yapıya sahip. Eski kafadan çıkıp oyunun size sunduklarına şans vermelisiniz. Evvela kaliteli bir gamepad + taktiksel savunmanın kombinasyonlarını iyice öğrenerek işe başlamanızı öneririm.

Kaldı ki taktiksel defans fifa 12de geldi , yıllardır aynı düzeyde idi ama 18de durum değişti (hamle yapma vb). En üst düzey oyuncular bile zorlanıyor, maçlar bol gollü geçiyor iyi oynayanlar arasında. Onlar bile tam manasıyla çözememişken siz klavyeyle daha büyük sorunlar yaşarsınız.

Son olarak profesyonel fifa oyuncusu Emre Riv9 Kayır'ın defans yapma rehberini izlemenizi öneririm.

• Pro club takimimiza Defans ve kanat bolgelerine oyuncu aranmaktadır

• Guncellemeden sonra ne olmus bu oyuna ya. topun etrafina cok sayida fazla futbolcu toplaniyor? bir bolgeye cok futbolcu toplaniyor. sizdede boyle mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waynei -- 2 Şubat 2018; 0:13:29 >
  • Arkadaşlar fifa 18 de pro club takimimiz vardir

11 kisi olusturup saglam bir takim olusturmk istiyoruz suan 4 5 kisiyiz

Her sezon sonrasi yenilenen liglere katilmis ve turnuvalara da katilan takimimiza

Oyun bilgisi yuksek

Oynadigi mevkiye hakim

Aktiflik suresi yuksek hergun

Arkadaslari bekleriz

8.30 12.00 arasi antrenman yapiyoruz hafta sonlari Türk takimlarindan olusan heycan dolu ligde 3.ligden 2.lige cikma mucadelesi veriyoruz

Muhabbeti sohbeti ve aile ortami olan takimimiza defans bolgesi sag kanat sol kanat ve ver kac yapmayi seven forvet ariyoruz ilgilenen arkadaşlar

Mesaj atabilirler

• Güncellemeden sonra gene leş olmuş oyun yani her güncelleme ile dahada leşleşiyor sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Güncellemeden sonra gene leş olmuş oyun yani her güncelleme ile dahada leşleşiyor sanki.

sanki 20 futbolcu ayni bolgeye toplaniyor. sizde de boyle mi. guncellemeden sonra oldu
  • Son güncellemeden sonra rakip savunmalar biraz daha kümelenerek savunma yapıyor. Bu da savunmayı açmanızı zorlaştırıyor. Bir de atak yaparken oyuncularınız biraz daha hantal dönüyor ve ilk hızlanma daha da yavaşlamış. Bunlar güncelleme notlarında da yazıyordu zaten. Sanırım takım arkadaşlarınız da çok iyi koşu yapamıyorlar gibi geldi bana. Boşa kaçamıyorlar doğru dürüst sanki. Ama hakikaten iğrenç olmuş sürekli bizim superligdeki anadolu kulüplerine karşı oynuyormuş gibi bi hava var. Orta saha ve savunma arasındaki boşluk azalmış ve rakip savunma bekleri de ortaya yanaşıyor ve iyice kümeleniyorlar. Bu da sizi kanatlara yönlendiriyor. Oyun iyice berbat bir hale geldi. Fifa 17 de mis gibi işleyen bi savunma sistemi vardı. Ne kadar update de gelse hala berbat ve hatalarla dolu bi oyun Fifa 18. Yani scripti momentumu geçtim bi de üstüne deli gibi hata dolu oyun. Penaltılar da rezalet. Serbest vuruşlarda kameranın değişme olayı dengesiz ve berbat. Firmalar erken erişim oyun sürüyor ya piyasaya hani hata dolu bitmemiş oyun, Fifa 18 in şu anki hali bile erken erişim oyunu gibi. Bir de güncelleme notlarında yazmıyordu ama sanki paslar yavaşlamış. Yani bana da öyle gelmiş olabilir bir süredir oynamıyordum. Uzun bir aranın ardından updateden sonra baktım oyuna.

• ps4de kariyerin içine ikon oyuncuları nasıl alıyoruz beyler millet taktigini bulmus ancak soylememıs bir kac kisi youtubede ? bilen varmı
  • Beyler bende fifa 17 var konuya bakmıyolar diye yazmadım.
    Bu kariyerde kontratı biten oyuncuları nasıl satacağım ben, sözleşme yenilemeden satmak istiyorum ama sözleşme bitince gidiyolar para da gelmiyor bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Guncellemeden sonra ne olmus bu oyuna ya. topun etrafina cok sayida fazla futbolcu toplaniyor? bir bolgeye cok futbolcu toplaniyor. sizdede boyle mi

Son guncellemeden sonra defansta hamle yapan futbolculara bir haller olmuş. Adama müdahale etmeden izliyorlar komut vermeme rağmen. Sizde de böyle mi acaba? (Herkese geldi sonuçta tabi ki sizde benzer sorunlar vardir)

• turnuva sayfasi acildi katilan yok mu

• Bu oyunun bir daha online modlarına girmeyeceğim. Uzun süredir Online Sezon oynamıyordum, menajerlik kariyeri yapıyordum. Gayet zevkliydi.

Biraz da online oynayayım dedim, oynamaz olaydım. Beş maç üst üste kaybederek klasman düştüm. Defans oyuncularım yediğim gollerin çoğunda kilitlendi. Penaltı noktasından çektiğim şutlar direkte patlarken rakiplerim beklenmedik goller attı. Ut oynasam öfkeden konsolu falan kırarım herhalde. Eğlenmek için oynuyoruz ama momentum denen saçmalık yüzünden az olan vaktimizde de sinir krizi geçiriyoruz.

Fifa'yı Pes'e çevirdiler. Futbol hakkında tek bildiği ara pas, l2+üçgen olan tipler oyunu doldurdu. Böyle bir şey olamaz.

• Nasılmış kolaymıymış oyun zorluk demek sadece o dediğin değil zorluk aynı zamanda mental olarakta seni sınayan zerzevat oyun işte.
  • https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-slim-1tb-konsol-2-kol-ps4-fifa-18-eurasia-garanti-P217926352

bu ürünü aldım. FIFA18 Türkçe destekli mi sizce? Ya da dogru ürün mü aldım acaba? Aklıma takıldı
  • 10 maç yenilmiyosun sonra 10 mac yenemiyosun hep aynı seneryo .Sayesinde küfür hazneme çeşitlilik geldi.Bak ea yapımcıları eğer ben 10 mac üst üste yenemeyecek kdar kötü isem beni niye

div 1 e cıkartıyosun ? Tmm pro değilimde arkadas 30 mac yapmıs adamla 500 mac yapmıs adamı dengelemeye calısma dokunma oyunuma

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Nasılmış kolaymıymış oyun zorluk demek sadece o dediğin değil zorluk aynı zamanda mental olarakta seni sınayan zerzevat oyun işte.

Evet hocam, kesinlikle öyle. Bu oyunda iyi oynamak başarı için %25 falan etkilidir. Sabır, sakin kalma %75 etkili.

İyi oynarken, maça hakimken saçma sapan bir gol yediğimde moral kalmıyor, ditekt kaybediyorum.

• Sesnsible soccer ı online oynayabilsem daha mutlu olurdum

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.