Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

Arkadaşlar selam, oyun yakın zamanda indirime giren mi?

Yılbaşında 130 lara kadar düşmüştü.İndirime tekrar girmesi biraz zaman alır.
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Single kariyer oynayan arkadaşlar. Genelde oyunun kolaylığından vs. şikayet ediyorduk hepimiz. Bende oyun zorlaşsın diye asistli kontrolleri semiye çekmiştim fakat oynayamamıştım. Ara pas ve aşırtma pasta semi olmadığı için ya asistli ya manuel seçiyoruz. Manuel seçtiğimden dolayı oyun saçmalaşmıştı. Ara pas ve aşırtma pası asistli bırakıp diğerlerini semiye alınca oyun tam karar oldu. Semi paslara bir iki maçta alışıyorsunuz. Asistliyken paslarda şutlarda çok kolaydı. Semiyle dengelendi. Ek olarak. Slider ayarları. Youtube'da MattL10 diye bir eleman var. Onu takip edin. Oyunu realistik bir seviyeye çekmek üzere çalışıyor. Malum Fifa online tabanlı bir oyuna dönüştüğünden ayarlarıda onlinea uygun yapılmış. Bu adamın sliderlarıyla ağır, gerçekçi bir oyun oluyor. Süreyi 10 dk yapıyorsunuz. Gerçek futbola baya yaklaşıyor. Az önce yaptığım maç acayip keyifli geçti. Gol atınca bağırmayı özlemişim. Bu şekilde hem kolaylık sorunu çözülüyor hemde oyun aşırı gerçekçi oluyor. Öneririm.

• Beyler uzun zamandır proclub oynuyorum ama bu son zamanlardaki 99overall hilesi ile bu moddan da soğudum. Bugün div2de 5 maç yaptık 4ünde 99luk adamlar ile karşılaştık. Yok mudur bunun çaresi. 99yapmak hile ile zor değil ama 250maç mücadele etmişken bu durum insana dokunuyor. Forumu araştırdım ama bu soruna değinen olamamış. Ea güncelleme ile bu glitchi kapatır mı? Yoksa gelir getiren bi mod olmadığı için öyle bırakır mı? Ps te hile yok derken bu durumun olması da ilginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: lewentkankul

Beyler uzun zamandır proclub oynuyorum ama bu son zamanlardaki 99overall hilesi ile bu moddan da soğudum. Bugün div2de 5 maç yaptık 4ünde 99luk adamlar ile karşılaştık. Yok mudur bunun çaresi. 99yapmak hile ile zor değil ama 250maç mücadele etmişken bu durum insana dokunuyor. Forumu araştırdım ama bu soruna değinen olamamış. Ea güncelleme ile bu glitchi kapatır mı? Yoksa gelir getiren bi mod olmadığı için öyle bırakır mı? Ps te hile yok derken bu durumun olması da ilginç.

Hocam benimde overall 91 yaklaşık 457 maç yaptım.Daha gıdım yükselmiyor ayrıca güç özellikleri aylardır hep aynı şekilde artıyor.99 nasıl yapıyorlar ya bende diyorum bu div de adamlar nasıl bizden hızlı malum 91 olan hilesiz çok yok nasıl oluyor bu iş ? OIldu la ben 457 maç yaptım çoğu maçım 8.2-9.5 ortalama ile bitti hala adamım 91.Eğer hile ile 99 yapıp yeniyorlarsa söverim ben bu oyuna.Madem öyle ben 457 maç emek vermişim hilesi var bende yapacam nasıl ş la bu ? Nasıl yapıyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 18 Ocak 2018; 9:38:57 >

• FIFA 18 - Ronaldo, De Gea, Mbappé pick their FUT Team of the Year | PS4

• Geceleri aktif pro club arıyorum mevki: Moo-ST

• 27-35 yaş arası olan takımımıza Hafta sonları bizlerle oynayabilcek özellikle cumartesi akşam veya pazar gündüz Gk Ve Defans mevkisinde arkadaşlar arıyoruz.Div 5'teyiz şu an.Oyun önemli ama hebele hübelicilerden değiliz oynumuzu zevklice aile ortamında oynarız.Harici mevkiler doludur.+25 yaş ve üzeri arkadaş kabul ediyoruz.
  • Hocam YouTube da anlatımı var 99hilesinin. 99 yaptıktan sonra maça çıkmanın hiçbir anlamı olmayacağı için bulaşmıyoruz biz zaten ama dün en son üst üste hile ile karşılaşınca gına geldi

• Arkadaşlar bir arkadaşımdan duydum ne kadar doğru bilmiyorum fakat pro club's teki 99 glitch yapan kişileri EA banlamış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

Arkadaşlar bir arkadaşımdan duydum ne kadar doğru bilmiyorum fakat pro club's teki 99 glitch yapan kişileri EA banlamış...

Evet Doğrudur EA hesap silmişler geçmiş olsun benim arkadaşım banladılar hesap boşuna gitti playstation FIFA bloke olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

quote:

Arkadaşlar bir arkadaşımdan duydum ne kadar doğru bilmiyorum fakat pro club's teki 99 glitch yapan kişileri EA banlamış...

Evet Doğrudur EA hesap silmişler geçmiş olsun benim arkadaşım banladılar hesap boşuna gitti playstation FIFA bloke olmuş

Ellerine sağlık fifa'nın.Ne zevk alıyorlarsa öyle oynayıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

quote:

Duydunmu. :)

@lewentkankul
  • Defans yapma konusunda bir kilavuz, video var midir? Cildiracagim boyle bir defans sistemi olamaz ya. Yardimci olabilecek var midir ?

• Pazarist P kullanıcısına yanıt
    Profesyonel FIFA oyuncusu Emre riv9 Kayır'ın yeni hazırladığı defans yapma rehberine bakabilirsiniz;

• fener sahada pro club takımı kurdum katılmak isteyen olursa pm atsın
  • Tesekkur ederim.

• Online maclarda spiker sunları söylüyor ;

-Last time use that great momentum and get an other one

-Some momentum with him

Bu tarz cümlelere ragmen hala momentum yok diyen beyin fukaraları var bunlar ya sagır yada oyunu sesi kısık oynuyor yada ingilizce yok

• hocam pes de ana ligde transfer yapmak istediimde oyunculari genel yetenegine gore siralayabiliodum. ve tum oyunculari gorebiliodum. lakin fifa kariyer modda bunu bulamadim. fifafa varmi bu acaba

• Hocam kesin mi. Eğer banladılarsa helal olsun.

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.