Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online de kadrolar neden güncel değil ya??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyavuzz61

Online de kadrolar neden güncel değil ya??

Güncel kardeş online sezon için dersen son kadroları indirt
  • kariyer modunda hakem hep rakip tahım lehine karar veriyor arkadaş yeminle bıktım !

Premier league şampiyonu olduk kupa kaldırma animasyonu gelmedi şampiyon oldugumu anlayamadım bile !

70 lik adam gelip benim 90 lık adamdan daha iyi oynuyor itiyor top vermiyor bende sinirden tüm takıma kaydım !

her maç illa direkte patlıyor toplar adam bana jeneriklik goller atıyor !

yemin ettim bir daha bu oyunu almayacağım, insan stres atayım derken stres oluyor hele FUT moduna hiç girmiyorum bile orası tam çıldırmalık!
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: emreyavuzz61

Online de kadrolar neden güncel değil ya??

Güncel kardeş online sezon için dersen son kadroları indirt

İndirt derken? Zaten güncelleme varsa otomatik yapmıyormu? Ben hic birsey indirmedim ama son transferler sıcak güncel hep

• quote:

Orijinalden alıntı: Dyabala84

Online maclarda spiker sunları söylüyor ;

-Last time use that great momentum and get an other one

-Some momentum with him

Bu tarz cümlelere ragmen hala momentum yok diyen beyin fukaraları var bunlar ya sagır yada oyunu sesi kısık oynuyor yada ingilizce yok

Hocam bu momentum ne demek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

quote:

-Some momentum with him

Bu tarz cümlelere ragmen hala momentum yok diyen beyin fukaraları var bunlar ya sagır yada oyunu sesi kısık oynuyor yada ingilizce yok

O momentum başka yav momentum demek yani formda demek gibi birşey mesela oyundaki belli kalıplar var hiç değişmemiş öyle duruyor örnek vereyim bak Rooney momentum with him yada Defenders worry about Cristiano Ronaldo bunlar hep kalıp öyle kalmış

yani bu söz öbeklerinin oyundaki oluşan dengesizlikle alakası yok o momentum takımı sırtlama sinerjiyi yanına alma gibi bir şey orada kastettiği o ha spikerlerin nesi sorun mesela aiyi veya makineyi artık neyi kasteder bilmem yani sen öndesin mesela sen ama spiker karşı taraf hala imkanı var maçı çevirebilir süre buna yeterli gibi bir şeyler telafuz ediyorsa bildiğin mıçtığının resmidir işte orada momentum vardır.Yani devamlı aiyi makineyi tutuyor gibi konuşmalar yapıyorsa mesela bende geçen oldu ecel terleri döktürmüştü squatta oynarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 22 Ocak 2018; 14:9:41 >

• quote:

quote:

-Some momentum with him

Momentum = Vicdan azabı

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

quote:

-Some momentum with him

O momentum başka yav momentum demek yani formda demek gibi birşey mesela oyundaki belli kalıplar var hiç değişmemiş öyle duruyor örnek vereyim bak Rooney momentum with him yada Defenders worry about Cristiano Ronaldo bunlar hep kalıp öyle kalmış

yani bu söz öbeklerinin oyundaki oluşan dengesizlikle alakası yok o momentum takımı sırtlama sinerjiyi yanına alma gibi bir şey orada kastettiği o ha spikerlerin nesi sorun mesela aiyi veya makineyi artık neyi kasteder bilmem yani sen öndesin mesela sen ama spiker karşı taraf hala imkanı var maçı çevirebilir süre buna yeterli gibi bir şeyler telafuz ediyorsa bildiğin mıçtığının resmidir işte orada momentum vardır.Yani devamlı aiyi makineyi tutuyor gibi konuşmalar yapıyorsa mesela bende geçen oldu ecel terleri döktürmüştü squatta oynarken

Spikerin ne dediğini anlamıyoruzki....Hayırlısı olsun ama oyun yenilmeni isterse yeniliyorsun bazı maçlarda...

• Maçın başında 1-0 öne geçtiğin maçı hatırla. Mac bitince parmakların çürüduyse, game padin tuşları artık eskisi gibi değilse veya gamepad tek parça halinde değilse, mac bittiğinde yanındakiler amma çok küfür ettin ya diyorsa ve maçı da kazanamadıysan... tebrikler.... momentum sizi ziyaret etmiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.axel

Maçın başında 1-0 öne geçtiğin maçı hatırla. Mac bitince parmakların çürüduyse, game padin tuşları artık eskisi gibi değilse veya gamepad tek parça halinde değilse, mac bittiğinde yanındakiler amma çok küfür ettin ya diyorsa ve maçı da kazanamadıysan... tebrikler.... momentum sizi ziyaret etmiş...

Bundan daha iyi anlatılamazdı helal olsun valla. Aynı ben...

Ea nın tek yapmasıngereken şey platformları ayırması lazım. Hile bug kaynıyor oyun özellikle PC de dünya kadar hile var.

• Ben bu oyundan hiçbir şey anlamadım uzun zamandır online oynamıyordum 18 aldım fakat ne zaman hevesle başına otursam ya rakip bulamıyor ya da maçta lag oluyor kesik kesik devam ediyor kapatıyorum direk. Benim internetimde mi sorun var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Luca Brasi

Ben bu oyundan hiçbir şey anlamadım uzun zamandır online oynamıyordum 18 aldım fakat ne zaman hevesle başına otursam ya rakip bulamıyor ya da maçta lag oluyor kesik kesik devam ediyor kapatıyorum direk. Benim internetimde mi sorun var acaba?

Maç başında bağlantınız 3 diş olmaz ise en az maça girmeyin.
  • CO-OP oynayan yok mu ? PSN: DevManCityBG
  • quote:

Ben bu oyundan hiçbir şey anlamadım uzun zamandır online oynamıyordum 18 aldım fakat ne zaman hevesle başına otursam ya rakip bulamıyor ya da maçta lag oluyor kesik kesik devam ediyor kapatıyorum direk. Benim internetimde mi sorun var acaba?

Aynı oda da telefon ve bilgisayar üzerinden 50 bit aldığım oda da ps4 le 10 bit alıyorum.Benim cihazım mı sıkıntılı wifi konusunda bilemiyorum ama genel olarak bu şekilde bir durum varsa kablosuz oynayan kişilerde bu takılmalar oluyor olabilir.Kabloyla internete bağlamak en sağlıklısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

quote:

Aynı oda da telefon ve bilgisayar üzerinden 50 bit aldığım oda da ps4 le 10 bit alıyorum.Benim cihazım mı sıkıntılı wifi konusunda bilemiyorum ama genel olarak bu şekilde bir durum varsa kablosuz oynayan kişilerde bu takılmalar oluyor olabilir.Kabloyla internete bağlamak en sağlıklısı.

Kablo ile oynayın çok farkediyor konsolda.
  • Herkese iyi akşamlar psn alacaktım hazır alacakken kampanya ile 3 aylık pan + 750 fifa points aldım ancak pointsler hesabıma yansımadı ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Theonorm

Herkese iyi akşamlar psn alacaktım hazır alacakken kampanya ile 3 aylık pan + 750 fifa points aldım ancak pointsler hesabıma yansımadı ne yapmalıyım?

Ea Help’le Online chatten iletişime geç hesabına yüklerler mutlaka bi sorun var ise

• Arkadaşlar spiker dilini nasıl arapça yapalilirim ?
  • varmı pro club takıma gelecek olan
  • Beyler arkadaşım bana coin yollayacak nasıl oluyo bu mevzu bn offline takılıyorum ztn

Rumuzdan mütevvlt fifa cahiliyz😃

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.