Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun içi kurallar var, 3 kırmızı kart sonrası, kendi kalene 3 gol sonrası, 45 saniye kola dokumadan bekleme sonrası otomatik olarak yenilmiş sayılırsın. Oyuna başlarken EULA hükümlerini kabul ettim diyorsun dolayısı ile tecrübe ederek öğrenmiş oldun :) , ne diyelim geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonForum

Oyun içi kurallar var, 3 kırmızı kart sonrası, kendi kalene 3 gol sonrası, 45 saniye kola dokumadan bekleme sonrası otomatik olarak yenilmiş sayılırsın. Oyuna başlarken EULA hükümlerini kabul ettim diyorsun dolayısı ile tecrübe ederek öğrenmiş oldun :) , ne diyelim geçmiş olsun.

hocam oyunda ticareti bilen birine benziyorsunuz coin kasma taktiği nedir?
  • köprü hareketi nasıl yapılıyor onunla ilgili kupa var alamıyorum
  • TheKingCimbom T kullanıcısına yanıt
    Çok örnek var ama her dönemim başka bir olayı var kısaca ana tema şu " Malı satarken değil alırken kazanırsın" kolay gelsin.
  • SonForum kullanıcısına yanıt
    45 saniye olayı yeni mi çıktı? FIFA 17’de yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Yalnız değilsin
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    evet çok ta güzel oldu, oyunda tam atak yaparken durdurmayı kaldırdıkları gibi, 18'ede ilave bu geldi. Bu hafta yada haftaya olacak güncellemeylede wl için tüm maçlar tek statda ve kendi sahandamı depslasmandamı oynayacağını seçemeden oynama geliyor.
  • quote:

aralık ayında kış indirimi, ocakta yarıyıl indirimi, şubat'da bilmem kaçıncı yıl indirimi, nisanda bahar indirimi var,

en yakın 2 veya 3 haftaya bir daha indirime girecek acelen yoksa bekle

Yok acelem bekleyelim o zaman. Horizon Zero Dawn baya bi süre götürür beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burki_rock -- 30 Ocak 2018; 14:21:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKingCimbom

quote:

hocam oyunda ticareti bilen birine benziyorsunuz coin kasma taktiği nedir?

3 değil 5 kırmızı.
  • onlineda karşımdaki kişi oyunu sürekli olarak durdurabilir mi mesela yeniliyor diyelim olayı farklı şekilde taşıyarak durdurmaya çalışıp benim oyundan çıkmamı beklemesi gibi? böyle bir şey mümkün mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

onlineda karşımdaki kişi oyunu sürekli olarak durdurabilir mi mesela yeniliyor diyelim olayı farklı şekilde taşıyarak durdurmaya çalışıp benim oyundan çıkmamı beklemesi gibi? böyle bir şey mümkün mü

3 hakkı var sadece 32 saniyeden 3 hak sonra istesede durduramaz
  • Teşekkürler hocam. Ekranda öyle bi şey yazmıyor ondan sordum ya da ben göremedim

• twitch ödülleri geldi mi size
  • SonForum kullanıcısına yanıt
    FIFA, içerik hizmeti olarak çok daha iyi. PES'de rakip bağlantıyı koparınca malup bile sayılmıyor, maç boşa gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

quote:

Orijinalden alıntı: affetmeyeci

Millet fifa18 turnuvasi duzenleyelim diyoruz bir iki arkadas katilan olur mu? Ona gore konu acacagiz

Bende geleyim :P

Duzenliyorum turnuvalar kismindan paylasicam

• Oyun ne zaman indirime girer tekrar ?
  • arkadaşlar fifa 18 de turnuva modunda yeni turnuva oluşturunca. online kadroları indirmiyor eski kadrolarla turnuva oluşturuyor. güncel kadrolarla turnuva modu nasıl yapılıyor? yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler. makinada plus üyeliği mevcuttur.
  • Arkadaşlar benim sorunum şu normal maç yaptıgımda pas tusuna defans yaparken basılı tutuyorum ama oyuncunun üzerine ilerlemiyor. Rakip oyuncu ceza sahama kadar girse bile press yapmıyor bunu nasıl çözebilirim ?
  • Arkadaşlar haftaya cumaya kadar almam gerekiyor. En uygun nereden alabilirim? Birde cihaz abd den geldi türkiyeden aldığım oyunda herhangi bir sorun yaşarmıyım online oynarken?
  • Pro club oynayan arkadaşları bekleriz oynadığı mevkiye hakim ve aktif olarak oynayacak arkadaşları bekleriz

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.