Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu berbat oyunda en iyi mod Squad Battles olmuş bence.

1- Wl gibi zaman almıyor, vaktin oldulçaz rahatlıkla oynayabilirsin.
    2- Herkes rahatça oyun seviyesine göre zorluklar seçebiliyor.
    3- Online bağlantıya gerek kalmadan(PS Plus olmadan) oynanabiliyor.
    4- Diğer kullanıcılara ait kadrolarla ve taktiklere karşı oymamak çok zevki, Sanalda olsa bazen gerçek maç tadı alıyorum(Lisanslı profesyonel futbol oynayan birisiydim).
    5- Wl ve Online sezondaki ergen vb. kişilerle karşılaşmıyorsunuz, top dolaştırma, köşe bayrağına gidip kıç yaslama, pozisyon tekrarları izleme, mikrofonla edilen küfürler vb çirkeflikler yok.
    6- Bağlantı sorunu olmadığından lag, gecikme vb sorunlarla karşılaşmadan rahatça maçı yapabiliyorsunuz.
    7- Kazandığınız maçlar sonunda her Pazartesi(03:00 da) puanınıza göre coins ve paketler alabiliyorsunuz.
    8- Kariyer gibi modlar da belirli kadrolarla değil kendi kurduğunuz özel oyuncularla ve taktiklerle oynayabiliyorsunuz.
    9- En önemlisi sinirden stresten uzak, oynayınca keyif ve zevk veren mod olmuş.

Bu mod bu sene Fifa 18'i kurtarmış bence, geçen yıl wl. ve online sezonda yaklaşık 1500 maç yapmış birisi olarak söylüyorum, neredeyse hiç online maç yapmıyorum

Bu hafta aldığım ödül(Satılabilir)

• online seasons'ta bug mi bulundu arkadaslar. dün aksam oyun oynarken birisi oyunu durdurdu maçtan cıkmak icin istek gonderdi sonra devam oyunu ettirdi oyuna devam ederken bidaha durdurdu 30 sn bekleme suresi gectikten sonra benim sure bitti o baslatmadı oyunu yenik sayıldım sistem tarafından başına gelen var mı böyle bişey? ve adamin mac kazanma sayısına baktım 350/40/80 gibi bi rakamdı cogunlukla 3-0 kazanmıştı maçları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

online seasons'ta bug mi bulundu arkadaslar. dün aksam oyun oynarken birisi oyunu durdurdu maçtan cıkmak icin istek gonderdi sonra devam oyunu ettirdi oyuna devam ederken bidaha durdurdu 30 sn bekleme suresi gectikten sonra benim sure bitti o baslatmadı oyunu yenik sayıldım sistem tarafından başına gelen var mı böyle bişey? ve adamin mac kazanma sayısına baktım 350/40/80 gibi bi rakamdı cogunlukla 3-0 kazanmıştı maçları

Bu rakibin yenme yenilme sayılarını nereden görüyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro için takım arıyoruz. Yaşlar 27-30-31 3 Kişiyiz orta saha ve snt oynuyoruz.

• hocam ne güzel keyifle kariyer oynuyordum niye gösterdin ki şimdi bunu normalde hiç bakmazdım diğer liglere ama şimdi senin yüzünden bende girip bakacam
  • Fifa konularında her sene aynı mevzu, oyun bu sefer mahvetmiş yok bu sene kötüymüş...Bir sene önce ki sürüme devam diye mesajlar :)

Arkadaş daha alışamadınız işte, daha yeni bir oyunla oynuyorsunuz. İlla sıkıntılar var ama her sene her sene aynı muhabbet kabak tadı vermeye başladı.

Adam 2 maç yaptım oyunu satıyorum yazmış, bu kadar hızlı karar verebiliyorsan git cafe'de iki maç yap öyle al oyunu :) Demo da mı oynamadın :)

Ne garip tipler var ya, oyunu eleştirmek ayrı bir mevzu olmalı da fakat aynı hikayeleri başa sarmayın :)
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    birde bu tipler millete pahalı diye oyunda aldırmadılar, bekleyin inecek bekleyin inecek. ulan ben oyunu hemen oynamadıktan sonra ne zevki kaldı
  • Arkadaşlar onlıne sezonda sabahtan berı mac btımınde hata verıp puanımı vermıyor mac oynanmamıs gıbı baska yasayan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

Arkadaşlar onlıne sezonda sabahtan berı mac btımınde hata verıp puanımı vermıyor mac oynanmamıs gıbı baska yasayan var mı

oyunun ilk birkaç ayı bu sıkıntılar oluyor devamlı online da. sizle ilgili değil serverlardan kaynaklı. şubat-mart gibi rayına oturuyor online bölüm. o yüzden bende kariyerde takılıyorum bu aralar. daha keyifli onlinedan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 24 Ekim 2017; 17:15:45 >
  • Artık şansımdanmıdır bilmem 2012 den beri fifa oynuorum ilk defa bu durumu yaşadm bugün.cevap için çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseymert -- 24 Ekim 2017; 17:17:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

Artık şansımdanmıdır bilmem 2012 den beri fifa oynuorum ilk defa bu durumu yaşadm bugün.cevap için çok teşekkürler

birşey değil, gerçekten sinir bozucu oluyor o kadar emek verip maçı kazanıp oynanmamış sayılması
  • Evde arkadasimla beraber oynuyoruz. Ben tactical o eski savunma sistemiyle oynuyor. Eski savunmada bana nefes aldirmiyor. Ne skill yapiliyor ne calim atiliyor bende uzun zamandir x’e basarak oynamiyorum 12’den beri. Dun fifaya baslayan adam bizi mantar ediyor yok mu bu eski savunmaya karsi direnilecek birseyler ?

Kesinlikle yeni savunmayla oynamiyor.

• Geçen gün fifa 18 oynarken , yediğim gol neticesinde babel ve cenkin omuz çarpması ile ilgili gol sevincine denk geldim.Bu hareket nasıl yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Fifa konularında her sene aynı mevzu, oyun bu sefer mahvetmiş yok bu sene kötüymüş...Bir sene önce ki sürüme devam diye mesajlar :)

Arkadaş daha alışamadınız işte, daha yeni bir oyunla oynuyorsunuz. İlla sıkıntılar var ama her sene her sene aynı muhabbet kabak tadı vermeye başladı.

Adam 2 maç yaptım oyunu satıyorum yazmış, bu kadar hızlı karar verebiliyorsan git cafe'de iki maç yap öyle al oyunu :) Demo da mı oynamadın :)

Ne garip tipler var ya, oyunu eleştirmek ayrı bir mevzu olmalı da fakat aynı hikayeleri başa sarmayın :)

Oyun offline olarak çok iyi ama onlineda malum adamlar oynamaya değil çoğunlukla açıklar üzerine gidiyor.Ai ile insan zekası farklı işte bu nedenle şikayet fazla çünkü kullanıcının kontrolünde değil ne defans ne bir şey müdahele alan kapatma felan çok zor çünkü çok ağır fut champion mu fut modumu ne onlarda bile skorlar 4-5 5-6 bitiyor sorun burada da göze batıyor ha 1-0 2-1 skorlarda var ama onda da bağlantı kalitesi çok kötü olunca 2 yönlü bu tip sonuçlar çıkıyor.Genelde ise gol düllosu oluyor .Ben düzelene kadar kariyer veya illa online oynayacaksanız fut sinir ediyor sözleşmeler babında felan online seasons oynayın yada squat battles oda iyi ben kariyer oynuyorum.Onlineda geriliyor insan bilmeyen adam bile maçı 3-0 da 4-0 dan 4-4 yapabiliyor çünkü sitem buna olanak tanıyor ve buda şikayetleri arttırıyor.Fifa 17 de direkten dönen girmeyen tek kale oynana maçlara vardı ama benim görüşüm şuan ki oyun dinamiklerini düzeltmek mümkün değil.Sadece telafi edilir bir yönde defanslar daha bir toplu hale getirilir önceden algılama alan daraltmaya imkantanıyacak bir şey olur yoksa yok yani.Alışılabilecek bir şey değil.Çünkü kontrol edemiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Geçen gün fifa 18 oynarken , yediğim gol neticesinde babel ve cenkin omuz çarpması ile ilgili gol sevincine denk geldim.Bu hareket nasıl yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

online seasons'ta bug mi bulundu arkadaslar. dün aksam oyun oynarken birisi oyunu durdurdu maçtan cıkmak icin istek gonderdi sonra devam oyunu ettirdi oyuna devam ederken bidaha durdurdu 30 sn bekleme suresi gectikten sonra benim sure bitti o baslatmadı oyunu yenik sayıldım sistem tarafından başına gelen var mı böyle bişey? ve adamin mac kazanma sayısına baktım 350/40/80 gibi bi rakamdı cogunlukla 3-0 kazanmıştı maçları

Bu rakibin yenme yenilme sayılarını nereden görüyorsunuz.

rakibinle yaptığın maça tıkla rakibin profiline girer oradan oyuncunun maçlarına tıkla görünür.hatta Galibiyet mağlubiyet herşey görünür.

• /// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\

• fifa points almak istediğimde içerik yok hatası alıyorum. Bunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Geçen gün fifa 18 oynarken , yediğim gol neticesinde babel ve cenkin omuz çarpması ile ilgili gol sevincine denk geldim.Bu hareket nasıl yapılıyor.

Eyvallah teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Slifer45

fifa points almak istediğimde içerik yok hatası alıyorum. Bunu yaşayan var mı?

Aynısı bana geçenlerde pes18de oldu endonezya anahesabında tr psnden aldırmıyor

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.