Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ErtugDark

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Seasons da ben Beşiktaşı alıyorum, 10 maçın 6 sı Roma :)

yaa aslında ben juve-liverpool-gs-man city vs takımlar aldım nadiren çıktı roma ama bu hafta artmış olabilir..

psg yi tavsiye derim gerçekten kanatlardan da çok hızlılar tek negatif yani duran topta iyi adam yok verattiyi kullanıyom bende bide şu var takımlar arası bi sıkıntı var meseal manu city gibi takımlarla real barça bayerni daha kolay yeni,yon yada oyun senin tarafına geçiyo gibi bir durum var handikap olayı gibi ben manu city liverpool veya arsenalle hiç bir real barça bayerne yenilmedim
  • bide şu ea cupu bi alamadım arkadaş ya hep son maç 2.uzatmada kaybediyorum bide şu premier kuptada gene son maçta kaybediyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: winterice

Kariyer modunda sakatlık problemi yaşayan var mı? İlk 10 maçta 2 oyuncum 7 şer ay, 2 oyuncum 4 er ay sakatlandı. Genel bir sorun mu yoksa bana mı denk geldi merak ediyorum.

onu azaltabiliyorsun ayarlarda var ama kadrom geniş olduğundan akışına bırakıyom ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

Orijinalden alıntı: ErtugDark

quote:

Seasons da ben Beşiktaşı alıyorum, 10 maçın 6 sı Roma :)

yaa aslında ben juve-liverpool-gs-man city vs takımlar aldım nadiren çıktı roma ama bu hafta artmış olabilir..

psg yi tavsiye derim gerçekten kanatlardan da çok hızlılar tek negatif yani duran topta iyi adam yok verattiyi kullanıyom bende bide şu var takımlar arası bi sıkıntı var meseal manu city gibi takımlarla real barça bayerni daha kolay yeni,yon yada oyun senin tarafına geçiyo gibi bir durum var handikap olayı gibi ben manu city liverpool veya arsenalle hiç bir real barça bayerne yenilmedim

Banada şöle geliyo sanki reali barcayı secen ama iyi oynayamayan kitle gelio gibi yani iyi oynayan ama zor takımla oynayanla eşleşebilion yada kötü oynayan ama iyi takımla gibi... zaten birçok kişinin yenme ve yenilme sayıları aynı yada çok yakındır... 3 5 maç yrnmişsen kesin yenilmeye baslıon yada kötüysen kolay rakip çıkıo vss gibi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aguero mu ıbrahımoviç mi daha faydalı olur acaba?

• ea server larina baglanabiliyor musunuz su an?

• quote:

Orijinalden alıntı: nataf

ea server larina baglanabiliyor musunuz su an?

Hayır

• Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim. Benim Origin'de yani pc'de bir hesabım var arkadaşımın ise ps4'te hesabı var. Biz birbirimizi ekleyip, beraber pro-club oynama şansımız var mı?
  • Anlamadım, biriniz pc'den biriniz ps4'den mi oynayacak?

• quote:

Anlamadım, biriniz pc'den biriniz ps4'den mi oynayacak?

Evet, aynen öyle:)

• Ps network e baglanamiyorum, herkeste boyle mi ?

• Öyle oynayamazsınız. Ps4 ve pc ayrı platformlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winterice

Kariyer modunda sakatlık problemi yaşayan var mı? İlk 10 maçta 2 oyuncum 7 şer ay, 2 oyuncum 4 er ay sakatlandı. Genel bir sorun mu yoksa bana mı denk geldi merak ediyorum.

Onun sebebi bence şunda kaynaklı, bazı ki bazı değil pekçok kişi hep ayni 11 lerle, maç içinde dahi doğru düzgün oyuncu değişikliği yapmadan ve hemen hemen hiç rotasyon yapmadan oyunu oynamakta yedek oyuncuları kenar saksisi gibi kullanmakta. Ea sports da bunu düşünerek böyle bir yönteme başvurmuş olabilir...

• Maalesef mümkün değil.
  • quote:

Maalesef mümkün değil.

hocam ultimate teamde division kaçtasınız?
  • EA SPORTS Süper Lig'e Sponsor Olmaya Hazırlanıyor!

FIFA oyunlarıyla futbol severleri heyecanlandırmaya devam eden EA Sports, futbola sponsorluk anlamında da destek olmaya devam ediyor. Şimdi ise şirketin Süper Lig'in isim sponsoru olacağı ve yayın hakkına katkıda bulunacağı biliniyor.

2017-2018 sezonu itibari ile geçerli olacak bu anlaşma da bir çok yenilik olacağı ve Türkiye ve Tük futbolunun büyük bir kazanç elde edeceği söyleniyor.

3 yıllık anlaşma için EA SPORTS tam tamıne 85 Milyon $ ödeyecek.

Sadece maddi destek olarak değil, görsellerde değişim ve en önemlisi ligin isminde değişikliğe gidilecek.

Spor Toto Süper Lig yerine; EA SPORTS Süper Lig ismi ile yer değiştirilecek.

Bu sponsorluk anlaşmasının imzalanması ile birlikte Türkiye Liginin marka değeri ve bilinirliği artacak.

En önemlisi de FIFA severler artık Türkiye ligini %100 lisanslı olarak oynayabilecekler. (Stadlar, Spikerler, Formalar, Skorboardlar, Reklam panoları ve yüz çizimleri)

Bu haberler daha önce NTVSpor'da da konuşulmuş ve doğruluk payının çok yüksek olduğunu düşünüyorum açıkcası.

[Playstation Fans Turkey]

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

• quote:

Orijinalden alıntı: Joqure0

EA SPORTS Süper Lig'e Sponsor Olmaya Hazırlanıyor!

FIFA oyunlarıyla futbol severleri heyecanlandırmaya devam eden EA Sports, futbola sponsorluk anlamında da destek olmaya devam ediyor. Şimdi ise şirketin Süper Lig'in isim sponsoru olacağı ve yayın hakkına katkıda bulunacağı biliniyor.

2017-2018 sezonu itibari ile geçerli olacak bu anlaşma da bir çok yenilik olacağı ve Türkiye ve Tük futbolunun büyük bir kazanç elde edeceği söyleniyor.

Sadece maddi destek olarak değil, görsellerde değişim ve en önemlisi ligin isminde değişikliğe gidilecek.

Bu sponsorluk anlaşmasının imzalanması ile birlikte Türkiye Liginin marka değeri ve bilinirliği artacak.

En önemlisi de FIFA severler artık Türkiye ligini %100 lisanslı olarak oynayabilecekler. (Stadlar, Spikerler, Formalar, Skorboardlar, Reklam panoları ve yüz çizimleri)

Bu haberler daha önce NTVSpor'da da konuşulmuş ve doğruluk payının çok yüksek olduğunu düşünüyorum açıkcası.

Vay anasını

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dr.M D kullanıcısına yanıt
    7 ya da 6 dayım çıktım mı düştüm mü hatırlamıyorum en son Hayırdır?
  • Joqure0 kullanıcısına yanıt
    EA bundan ne kazanacak? TR'de daha mı çok fifa satmak istiyor yani ben pek anlamadım bu yatırımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joqure0

EA SPORTS Süper Lig'e Sponsor Olmaya Hazırlanıyor!

aynı şey ekşisözlüktende gelmiş troll beyanı aslında bunu 85 milyon $ danda anlayabilirsiniz zira ea nin lig kalitesine gösre isim sponsoru ve istatistik sponsorluğu yapıyo verdiği ücretler 5 ila 10 milyon euro arası yıllık ve bu para la liga premier lig ve bundesligada var yani bizim vasıfsız komik ayrıca ultra dandik ligimize anca bir arab şeyhi bu kadar para bayılır ahaaa neyse tınlamayınız

• 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.