Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ultımate team de coins kasma olayını nasıl yapıyoruz
  • OYUNDA O KADAR MAÇ YAPTIM BİR TANE YAĞMURLU YADA KARLI SİSLİ HAVADA MAÇ YAPMAK NASİP OLMADI FİFA 16 DADA BÖYLEYDİ ÇOK SAÇMA VE APTALCA BİR DURUM BU ..OYUNDAKI BİR DİĞER SAÇMALIKTA TACTİCAL DEFANS MUHABBETİ KARŞI RAKİP TAKIM OYUNCUSU BENIM CEZA SAHAMA ÇOK RAHAT GELEBİLİYOR SIRF BU TACTİCAL DEFANS MUHABBETİ YÜZÜNDEN BUNUDA HER NEDENSE DÜZELTMEMEKTE KARARLILAR..
  • Oyunu amazondan sipariş etsem türkçe menü olur mu bi bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat178

OYUNDA O KADAR MAÇ YAPTIM BİR TANE YAĞMURLU YADA KARLI SİSLİ HAVADA MAÇ YAPMAK NASİP OLMADI FİFA 16 DADA BÖYLEYDİ ÇOK SAÇMA VE APTALCA BİR DURUM BU ..OYUNDAKI BİR DİĞER SAÇMALIKTA TACTİCAL DEFANS MUHABBETİ KARŞI RAKİP TAKIM OYUNCUSU BENIM CEZA SAHAMA ÇOK RAHAT GELEBİLİYOR SIRF BU TACTİCAL DEFANS MUHABBETİ YÜZÜNDEN BUNUDA HER NEDENSE DÜZELTMEMEKTE KARARLILAR..

Yüzde 1000 katılıyorum.
    Bu kadar .
    Herşeyin özeti.
    Bravo

• quote:

OYUNDA O KADAR MAÇ YAPTIM BİR TANE YAĞMURLU YADA KARLI SİSLİ HAVADA MAÇ YAPMAK NASİP OLMADI FİFA 16 DADA BÖYLEYDİ ÇOK SAÇMA VE APTALCA BİR DURUM BU ..OYUNDAKI BİR DİĞER SAÇMALIKTA TACTİCAL DEFANS MUHABBETİ KARŞI RAKİP TAKIM OYUNCUSU BENIM CEZA SAHAMA ÇOK RAHAT GELEBİLİYOR SIRF BU TACTİCAL DEFANS MUHABBETİ YÜZÜNDEN BUNUDA HER NEDENSE DÜZELTMEMEKTE KARARLILAR..

Hava konusunda haklısın ancak tactical defans değişmez ve alışırsan pozisyon vermezsin ki ne oynayanlar var adam adım attırmıyor.olay sadece alışmak yoksa tactical defansta problem yok.

• Offline modda momentum yok dimi? Kariyer falan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tactical defans ,Legacy'e göre çok daha iyi yalnız. Siz beceremiyorsanız oyuna laf atmayın bari..
  • theheretic kullanıcısına yanıt
    valla müthiş çözüm.cok tesekkurler
  • Herkese merhaba oyunda ultimate teamde aktif kaç oyuncu var?
  • murat178 M kullanıcısına yanıt
    Yağmurlu havalar işkence oluyordu online'da. Çok isteyen sıngle oynarken ister yağmur yağdırsın ister şimşek caktırsın.

Düzeltilmiş hali tactıcal zaten. Ben Ea yerinde olsam legacy'yi hiç koymam oyuna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan fifa aldım turkce menu değil.isteyen olursa pm atsın uygun fiyata satacam

• quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Oyunda geçen sene 45-90 boostları vardı bu sene gol arkası boostları var.Gol yediğim zaman resmen istemeden gol atıyorum,dünyanın en iyi fifacısına dönüşüyorum yeni golünü atana kadar.Attığım zaman da oyunculara inanılmaz bir ağırlık oluşuyor.Çok kısır giden maçlarda bir anda 2-2 3-3lük skorlar çok sık.Her sene primer oyunum fifa olduğu ve tüm sene oynadığım için farkı net görüyorum ve bu beni daha çok rahatsız ediyor.

Sabaha kadar oynasak bu adam bana gol atamaz diye icimden gecirirken attigim gol sonrasi defansimin mala baglamasi cok bariz ortada. Fifa 10-11-12-13-14'de de vardi bu lanet sistem ama bu yilki kadar bariz hic olmadi. O yillar zayif rakibi yakaladiginizda kedinin fare ile oynadigi gibi oynardiniz. Bu oyun ona izin vermiyor. Tamam oyuncular arasinda cok buyuk bir fark ise bu sistem sikinti yaratmaz. Ama division 1 de kendinize yakin rakipler ile oynandigi zaman bir hata mac, title kaybettiriyor.. Bu maclara mudehale edemezsin EA...

• oyun güncellemeden sonra biraz toparlandı şuan daha bi oynanabilir ama sakın ola 2-0 öndeyken golü yemeyin yoksa o maç %100 2-2 olcak kaçışınız yok
  • seasons'da roma yı bi deneyin derim... kanatlarda çok hızlı adamlar var ama göbekten girin.. gayet başarılı
  • Web app çalışıyor mu sizde?
  • Seasons da ben Beşiktaşı alıyorum, 10 maçın 6 sı Roma :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Seasons da ben Beşiktaşı alıyorum, 10 maçın 6 sı Roma :)

yaa aslında ben juve-liverpool-gs-man city vs takımlar aldım nadiren çıktı roma ama bu hafta artmış olabilir..
  • Hafta sonu bana da denk geldi dostum. Bende bi tribe bağladım tv nin ayarlarıyla oynadım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Seasons da ben Beşiktaşı alıyorum, 10 maçın 6 sı Roma :)

bende alıyorum ya roma ya ara ara gs geliyo yada fb yada ts ama çoğu roma evet arada shaktarı alıyorum bide baseli beşiktaşla bi kere benfica geldi bide napoli
  • Kariyer modunda sakatlık problemi yaşayan var mı? İlk 10 maçta 2 oyuncum 7 şer ay, 2 oyuncum 4 er ay sakatlandı. Genel bir sorun mu yoksa bana mı denk geldi merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.