Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcan

7 ya da 6 dayım çıktım mı düştüm mü hatırlamıyorum en son Hayırdır?

öylesine bir sorayım dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fifa 16 da vasatın biraz üstü seviyede bir oyuncuyum, online sezonda en fazla 3'e çıkabildim, fifa 17 henüz almadın . Size sorum şu 16 ile 17 Arasında oynayış bakımından skill vb çok fark varmı ? Fifa 17 alışmak ne kadar zaman alır ?(frosbite felan Köklü değişikliklerden dolayı) Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

Orijinalden alıntı: Joqure0

EA SPORTS Süper Lig'e Sponsor Olmaya Hazırlanıyor!

FIFA oyunlarıyla futbol severleri heyecanlandırmaya devam eden EA Sports, futbola sponsorluk anlamında da destek olmaya devam ediyor. Şimdi ise şirketin Süper Lig'in isim sponsoru olacağı ve yayın hakkına katkıda bulunacağı biliniyor.

2017-2018 sezonu itibari ile geçerli olacak bu anlaşma da bir çok yenilik olacağı ve Türkiye ve Tük futbolunun büyük bir kazanç elde edeceği söyleniyor.

3 yıllık anlaşma için EA SPORTS tam tamıne 85 Milyon $ ödeyecek.

Sadece maddi destek olarak değil, görsellerde değişim ve en önemlisi ligin isminde değişikliğe gidilecek.

Spor Toto Süper Lig yerine; EA SPORTS Süper Lig ismi ile yer değiştirilecek.

Bu sponsorluk anlaşmasının imzalanması ile birlikte Türkiye Liginin marka değeri ve bilinirliği artacak.

En önemlisi de FIFA severler artık Türkiye ligini %100 lisanslı olarak oynayabilecekler. (Stadlar, Spikerler, Formalar, Skorboardlar, Reklam panoları ve yüz çizimleri)

Bu haberler daha önce NTVSpor'da da konuşulmuş ve doğruluk payının çok yüksek olduğunu düşünüyorum açıkcası.

[Playstation Fans Turkey]

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

aynı şey ekşisözlüktende gelmiş troll beyanı aslında bunu 85 milyon $ danda anlayabilirsiniz zira ea nin lig kalitesine gösre isim sponsoru ve istatistik sponsorluğu yapıyo verdiği ücretler 5 ila 10 milyon euro arası yıllık ve bu para la liga premier lig ve bundesligada var yani bizim vasıfsız komik ayrıca ultra dandik ligimize anca bir arab şeyhi bu kadar para bayılır ahaaa neyse tınlamayınız

Anlaşırlar anlaşmazlar ayrı konu ama rakam saçma değil bence..
    2010 yılında spor toto teşkilatı 5 yıl için 125milyon$ vermişti, yani yıllık 25m$

Habere göre EA Sports ana sponsorluk için 3 yıllığına 85m$ vericek, yani yıllık 28m$

Sanmıyorum ki böyle bir anlaşma olsun ama olursa da sevinirim

• FIFA 14 den beri mudayimi olduğum oyunda başıma gelmeyen kalmadı 14de kapı pencere kira kira öğrendim 3 4 ay içinde her 2 3 sezonda bir lig birde tittle alacak kadar uzmanlastim fifa 15dede lig 1 den başka bi yer gormemisken hesabımı banladilar hile yapmisim ulan hile kim ben kim adama topu vermişim kendi kalesine gol atmış danışıklı dovusmus adam bronz kadroyla gelirse veririm tabi asıl hileciler cirit atıyor adam beni banladi hemen fifa16yi alır almaz hemen hilecinin birini ekledim dedim bugüne kadar namusumla yaşadım fifa16da bende hile yapicam nasi yapıyorsunuz bu işi verdim hilenin gözüne messi dışında tüm oyuncuları almışken gene ban yedim bi sefer kizmadim tabi gelelim 17 ye gene lig1deyim ama tam 14 15 16daki kadar rahat değilim full konsantre zar zor ligde kalıyorum maçlar çok çekişmeli dişe diş geçiyor bunun sebebi ise tepkime süresi oldugunu düşünüyorum neredeyse 1.5 sn bu oyunda yarım saniye bile çok önemli yanı tuşa başiyorum sigaramdan bi fırt çekip bekliyorum kablolu kol almayi başka netten bağlanmayı falan düşünüyorum aynı dertten muzdarip olan kimse yoksa vay halime.. goruslerinizi bekliyorum

Yaş 32 polisim nick: konttherakiula

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

Orijinalden alıntı: Joqure0

EA SPORTS Süper Lig'e Sponsor Olmaya Hazırlanıyor!

FIFA oyunlarıyla futbol severleri heyecanlandırmaya devam eden EA Sports, futbola sponsorluk anlamında da destek olmaya devam ediyor. Şimdi ise şirketin Süper Lig'in isim sponsoru olacağı ve yayın hakkına katkıda bulunacağı biliniyor.

2017-2018 sezonu itibari ile geçerli olacak bu anlaşma da bir çok yenilik olacağı ve Türkiye ve Tük futbolunun büyük bir kazanç elde edeceği söyleniyor.

3 yıllık anlaşma için EA SPORTS tam tamıne 85 Milyon $ ödeyecek.

Sadece maddi destek olarak değil, görsellerde değişim ve en önemlisi ligin isminde değişikliğe gidilecek.

Spor Toto Süper Lig yerine; EA SPORTS Süper Lig ismi ile yer değiştirilecek.

Bu sponsorluk anlaşmasının imzalanması ile birlikte Türkiye Liginin marka değeri ve bilinirliği artacak.

En önemlisi de FIFA severler artık Türkiye ligini %100 lisanslı olarak oynayabilecekler. (Stadlar, Spikerler, Formalar, Skorboardlar, Reklam panoları ve yüz çizimleri)

Bu haberler daha önce NTVSpor'da da konuşulmuş ve doğruluk payının çok yüksek olduğunu düşünüyorum açıkcası.

[Playstation Fans Turkey]

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\

aynı şey ekşisözlüktende gelmiş troll beyanı aslında bunu 85 milyon $ danda anlayabilirsiniz zira ea nin lig kalitesine gösre isim sponsoru ve istatistik sponsorluğu yapıyo verdiği ücretler 5 ila 10 milyon euro arası yıllık ve bu para la liga premier lig ve bundesligada var yani bizim vasıfsız komik ayrıca ultra dandik ligimize anca bir arab şeyhi bu kadar para bayılır ahaaa neyse tınlamayınız

Anlaşırlar anlaşmazlar ayrı konu ama rakam saçma değil bence..
    2010 yılında spor toto teşkilatı 5 yıl için 125milyon$ vermişti, yani yıllık 25m$

Habere göre EA Sports ana sponsorluk için 3 yıllığına 85m$ vericek, yani yıllık 28m$

Sanmıyorum ki böyle bir anlaşma olsun ama olursa da sevinirim

trolllük arkadaşım böyle birşey olsa adamlar resmi sitesinde yayımlar rakamlarda saçma evet öyle bir şey yok ekşisözlükte trollün teki saçmalamış işte oradan yayılmış adamın zaten öneceki laflarıda asparagas
  • Ve FIFA 17 Ultimate Team kariyer serimiz başladı. Birinci bölümde takımda ki oyuncuları hem tanımaya hemde takımda ki eksikleri görmeye çalıştım. İlk takımımız Türkiye Süper Lig'in karmasından oluşacak. İlk transferler de ligimizden hangi oyuncuları takımda görmek isterseniz yorum olarak yazın. Yıldızlarda zamanla Vaay Bee! diyecek. İyi seyirler Vaay Bee! ailesi 😊 (Linke tıklayarak videoya ulaşabilir ve Abone olarak kanalıma destek olabilirsiniz.)

https://youtu.be/DQQVpkIGVFI

• Hocam aynısını son yayınımda velodrome stadında yaşadım futta. Staddan ziyade maçın denk geldiği saat ve stadın o hava koşulunu destekleyip desteklememesiyle alakalı bir durum.

O sarı tabakanın olmadığı kısmen daha net görüntüler bile yeterince net değil aslında. Çok dikkat edin mesela saha çizgileri ve kale ağları beyaz değil, gri. Saha ışıklarına bakın yukarı, evet aydınlatma iyi ama ışıkların önünde bir gri tabaka var puslu hava gibi ama öyle değil. Açık güneşli vb havada bile o durum var. Beni çok rahatsız ediyor bu. Bir fifa 15 in hele fifa 14 ignite ın gameplaylerine , özellikle gece modlarına bakarsanız canlılık ve netlik konusunda fifanın ne kadar geriye gittiğini farkedebilirsiniz.
  • Dün futa girdiğimde rakip bulamama sorunu yasadım bir maç yapamadım sebebi nedir arkadaşlar barmı bilgisi olan başına gelen.

• Yapılan ortalarda kare tuşuna basmama rağmen savunma oyuncularım topu uzaklaştırmıyor.Bu genel bir sorun mu yoksa başka bir şekilde mi gelen topları uzaklaştırıyoruz?
  • Arkadaşlar Pro club takımımızda 1 adet defansif orta saha oyuncusuna ihtiyacımız vardır. +20 yaş olması gereklidir. İlgilenenler özelden yazabilirler.

• https://youtu.be/lx-XWY3LmRU

Fifa 17 haftanın golüne gönderdim sizlerlede paylaşmak istedim iyi seyirler arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: fuleCo

https://youtu.be/lx-XWY3LmRU

Fifa 17 haftanın golüne gönderdim sizlerlede paylaşmak istedim iyi seyirler arkadaşlar...

güzel bir gol olmuş tebrikler

• bu seride en.iyi formasyon taktik nedir gencler

• Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    maalesef açamazsın, makine ID'den kilit koyuyor çünkü...
  • Joqure0 kullanıcısına yanıt
    Bende doğruluk payı olduğunu düşünmüyorum

• Şut ve pas haricinde bu senenin belirleyici özelliği hangisi ? Kadroyu kurarken oyuncuların hızına mı yoksa fizik gücüne mi önem vermeliyiz? En son fifa 14 ve 15 oynadım, 15'i oynayanlar hatırlar belki orda hız çok önemliydi

• Sezon oynarken lag yaşıyorum. Herkeste mi böyle?

• BayRealist B kullanıcısına yanıt
    Lag derken ?

• Arkadaşlar Fifa 16'da takım kariyeri on yıl falan sürüyordu, 17'de kaç yıl sürüyor bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

Lag derken ?

Oyunda arada bir kasılma baltalanma yavaşlama cinsinden

• 
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.