Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.056
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pro club takım arıyorum düzenli olarak oynarım. ramelanko10 ekleyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • qarakedi kullanıcısına yanıt
    Ben 6 yıldır Fifa oynuyorum, kesinlikle bu oyunda da bir alışma evresi gerekli. Mesela ben 38. sesonumdayım, D4 e kadar gelebiliyordum, ordan geri D6 ya zıplatıyorlardı. ilk defa bugün 38. sesonda D3'te kupa alıp D2 ye çıktım ama D2 de 6 maçta galibiyet yok, yani sen sorlanmaya hazırlan,
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Kare tuşu? Orta yapma mı şut mu kısa pas mı? Kare tuşuna hangi komutu yükledin kii? Defansta topu ŞUT ile uzaklaştırın çünkü oyuncu düşünmeden vurur, ORTA YAPMA- HAVADAN PAS tuşuna basarsanız ik saniye düşünme için zaman kaybeder, o arada baskıyı yer topu kaptırırsınız. ŞUTLA UZAKLAŞTIRIN. İngilizcede bunun tanımı Clear'dır yani temizleme yan, tehlikeyi uzaklaştırma.
  • Napoli8484 N kullanıcısına yanıt
    herkesin oyun anlayışı farklıdır o yüzden bi kalıp bulmak zor ama ben kendi rekorumu yazayım. 38. sezonum, online seasonsta D4 ile D6 arasında asansör olmuştum, nihayet 4 ve 3 te şampiyon olarka 2 ye çıktım ama seviye birden sert geldi, genelde 1-0 öne geçiyorum ama skoru tutamıyorum, veya geriye düşüp beraberliğe getiriyorum ama maç yine de gidiyor. Yani beni 3 te şampiyon yapan sistemle buralara alışmam lazım ya da sistemde biraz rötuş yapmam lazım. Üst seviyelerde artık takım olarak iyi defans yapmak, yenilmemek, az gol yemek çok çok daha elzem hale geliyor.

Özetle, ben beni 3 te şampiyon yapan, kendi rekorumu kırmamı sğalayan sistemimi yazayım: 4141 oynuyorum, (kısır gelirse 41214 DAR a geçiyorum bazen) ÖZEL TAKTİĞİM: 50-40 ORGANİZE 50-75-70 ORGANİZE 40 - 40- 15 Pres geride ve de iki ayar da organize olduğu için, topyekün atakta bile ciddi açık vermiyorum. organize olunca takım sahaya oturaklı yayılır, mevkileri iyi tutarlar. İlk devre genelde hücum oynuyorum, ikinci yarı topyekün atağa geçiyorum ciddi bir baskı ve fark yaratıyor, bu özle taktik sayesinde topyekğn atakda ciddi açık vermiyorum. Bi deneyin. ama şu an D2 de bu ssitem tutmadı pek, ya çok oynayıp iyice alışmam lazım ya da bir kaç düzenleme lazım, oynayarak gözlem yapıp bir çözüm üreteceğim zira D2 den düştük gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewilmaycry07 -- 1 Kasım 2016; 23:59:45 >

• Single player hakkında yazacağım.Frostbite motoru falan tamamen balon.Sadece cutscene'lar da kullanılmış ve 5-6 oyuncunun yüzünü yapmışlar gerisi eski fifa'lardan kalma yüzler yani oyun %80 yine ignite engine'a dayalı.Oyuncuların yüzleri çok az yapılmış PES'in Fifa ile rekabetinde tek kazandığı yön bu sanırım...Geçen yaz avrupanın anasını ağlatan Payet'in yüzünü yapmamak nedir abi kaşarmısınız ?? Oynayışa gelirsek CPU'ya karşı oyunun zorluğunu ayarlayamamışlar proffessional zorluk seviyesinda her maç 4-5 tane atıyorum ama world class olunca beceremiyorum gelişmiş zorluk ayarları gelmesi lazım bana sorarsanız.Rakip çok "tackle" yani müdahele yapıyor ve hata yapmıyor.Adam geçmeye gelince "right stick" denilen şeyden hiçbir şey anlamadım oyun hiçbir şey öğretmiyor o konuda malesef google'a right stick guide yada right stick tutorial yazınca 1000 tane şey çıkıyor yani neden be bu şeyle uğraşayım... aynı şey 2k16'da da vardı :D Senelerdir olduğu gibi fizik motorunun hataları var. Oyunda saçmasapan görüntülerle karşılaşabilirsiniz oyuncular birbirinin üstüne düsebiliyor ben gülüyorum bana komik geliyor :D Bunların dışında gayet güzel olmuş oyun bir hafta oynanarak kenara atılacak bir oyun değil kendini sürekli oynatır o yüzden futbolu seviyorsanız verdiğiniz her kuruşun hakkını verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFaceless -- 2 Kasım 2016; 0:13:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet çarpışmalar hala var bazen mesela kaleci topu sektiriyo mesela yan topu defansım yürürken çarpıp kendi kaleme atıyoöm istemsiz bu kesin sizin de başınıza 1 kez gelmiştir
  • fuleCo kullanıcısına yanıt
    Gayet guzel, gercekte olsa cok konusulur, kazanirsin belki :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

Lag derken ?

Oyunda arada bir kasılma baltalanma yavaşlama cinsinden

• quote:

Orijinalden alıntı: dewilmaycry07

Ben 6 yıldır Fifa oynuyorum, kesinlikle bu oyunda da bir alışma evresi gerekli. Mesela ben 38. sesonumdayım, D4 e kadar gelebiliyordum, ordan geri D6 ya zıplatıyorlardı. ilk defa bugün 38. sesonda D3'te kupa alıp D2 ye çıktım ama D2 de 6 maçta galibiyet yok, yani sen sorlanmaya hazırlan,

Hangi oyun modunu oynuyorsun hocam? Ultimate team mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: dewilmaycry07

Kare tuşu? Orta yapma mı şut mu kısa pas mı? Kare tuşuna hangi komutu yükledin kii? Defansta topu ŞUT ile uzaklaştırın çünkü oyuncu düşünmeden vurur, ORTA YAPMA- HAVADAN PAS tuşuna basarsanız ik saniye düşünme için zaman kaybeder, o arada baskıyı yer topu kaptırırsınız. ŞUTLA UZAKLAŞTIRIN. İngilizcede bunun tanımı Clear'dır yani temizleme yan, tehlikeyi uzaklaştırma.

Şut
  • Arkdslar mrb!!! Fifa 17 almayi dusunuorum ama piyasada bir suru versiyon farkli farkli seyler var...bugune kadar pes oynadim ama artik bir degisiklik gerekiyor...bilmedigim icin bir kac sorum var cvaplarsaniz cok memnun olurum
    1)pesteki my club un karsiligi fifa da nedir (online oynuyorum)
    2)standart paket alirsam her turlu online mac yapabilir miyim?
    3)ultimate team kodu gibi birsey okudum o neyin nesidir?

• dewilmaycry07 D kullanıcısına yanıt
    Bende div2 geldim ama duştum darma duman oldum. Ya millet dha alişamadı heralde çünkü yendgım adamların bi önceki seride istatistiği çok iyi bakıyorum da

• Fifa16 kendi seçtiğim takımın seviyesi ile aynı Yıldız'da rakip bulurdu şimdi ben Alyrm 3 yıldız rakip geliyor 4-4.5 yıldız anlamadım rakip arama secenegını sınırlı yapmama rağmen.haliyle adaletsız bi eşleşme oluyor. Bu sorunu yasayan ve çözen varmı?

• badbora kullanıcısına yanıt
    Beyler ben fifayı online oynayabilmek için farklı hesap açıp 14 günlük beleş ps plus hesabı açtım. Hesabın 12.günü falandı. Yani bu ddos saldırısının yapıldığı günün ertesi gündü. Mail geldi hesabınızın maili değişti diye. O günden beri hesaptan ps networke giriş yapamadım. Şifremi unuttum adımlarının hiçbiri böyle bir hesap yok diyor . Ancak hesabı açalı 18 gün falan olmasına rağmen ve ps networke giriş yapamadığım halde hesap adının yanında plus işareti var ve diğer hesaptan online oyun oynayabiliyorum. Ban falan yeme riskim var mı ve bu hesabımı tekrar nasıl geri alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pratik Adam -- 2 Kasım 2016; 17:19:51 >
  • Napoli8484 N kullanıcısına yanıt
    Rakibin istatistiklerine neredenn bakıyoruz hocam ?
  • srkanka kullanıcısına yanıt
    Bende yeni geçiş yapanlardanım.

1- My Clubun karsılıgı Ultimate Team.
    2-Yapabilirsin.
    3- Bunu duymadım işte. Fut draft fişi falan veriyorlar ama .Öyle bişey mi acaba ?
  • Tesekkur ederim

• Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Kredi kartin hala kayitliysa otomatik cekiyor olmasın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oooo RVP Totw gelmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • loopusait kullanıcısına yanıt
    Maç skoruna gel yaptın kışinin rumuzu açılır ordan o kişinin kupalarına gel sonra r1 yap eski serılerdeki istatistikleri açılır

• 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.