Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani sirf su araplar yuzunden xbox one almak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araplar yine sinir krizi gecirtmeye basladimi ?

• Oyun bende manyak hızlandı aynı sorunu yaşayan var mı?

• araplar var evet hatta burdada yazmıştım biri gece oynuyodum mikrofon açık mezdeke havası var dansöz oynatıyo sanki konum da abd ya habi ya habibi diye bağırıyodu ne deyim ki buna xboxta sadece legends için alınır
  • bir daha ki güncellemede la liga ve la liga adalentenin suunum ve fontları gelcekmiş ea forumlardaki konuyu kapattı hazırlanacağı konuşuluyordu birde barcelonaya özel bir stad yapcaklarmış yeni bakalım el libertador çok dandik kalıyodu barcelona çapında bir takım için
  • Loyality bonus icin haftanin takimiyla maca baslayip cikmak yeterli midir? Maclardan kazanilan bonusu etkiliyor mu?

• Ps4'te oynuyorum cok yogun denk gelmiyor 10 macin 6sini Türklerle 2 sini Araplarla yapiyorum. Genelde nickinden Arap oldugunu anladigimda cikiyorum cunku cogu zaman lag oluyor

• Arkadaşlar şuan sunuculara bağlanamayan varmı

• Arkadaşlar amazondan fifa aldım oynuyorum turkce dil desteği yok .peki bunun dışında bi dezavantajı var mı?

• En ucuz fifa17 nerden alınır? Türkçe olacak rus mu endo mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu akşam online maç oynarken saçma sapan bir olay oldu

1- remy topu yan ağları vurdu ama gol olmuş gibi sevinmeye başladı
    2- pozisyon ofsayt olmamasına rağmen hakem ofsayt verdi ve bunu ofsayt teknolojisi ile gösterdiler

bug içinde bug oldu

• .hoobastank. . kullanıcısına yanıt
    "takım arkadaşını yardıma çağır" presi yap. PES te "kare presi" derdik, prese 2. 3. adamlar da yardıma gelir,
  • Ofsayt doğru karar da oyun gol sanmış

• loopusait kullanıcısına yanıt
    Yürüye yürüye geldi gol attı, dedirtmemek için, compack yani alan daraltarak oynayacaksın, bunun için de özel taktik yapmalısın. formation tavsiyem, 41212 DAR, çok skor ihtiyacı duyarsan 3 4 1 2 de iyidir. ÖZEL TAKTİK ayarları: 50-40 ORGANİZE 30 - 80-70 ORGANİZE 40-40-15 BURADA KRİTİK DEĞERLER, 30, 40 VE 15 OLAN SAYILARDIR
  • gol yok elbette ama ofsayt doğru, top direğe giderken o adam ofsaytta. Kale önündeki adam aldatmasın; o, kaleci yerine sayılır ve ofsayt hesabına dahil edilmez o 1 kişi
  • Napoli8484 N kullanıcısına yanıt
    Adam adına John der, hesabı amerikandır, takımı da Barca, ama Araptır. Nerden bilecez Ben çoğu yabancı isme bakıyorum ummadık adam türk çıkıyor mesela
  • Gol ofsayt karar doğru. Ofsayt olmaması için son adam 2 rakip oyuncu olmalı kaleci öne çıktığı için önünde sadece bir oyuncu kalıyor.Karar doğru. Kaleci + 1 oyuncu değil yani
    2 oyuncu olmalı (her mevki olabilir)

• Şu an ekranımda online özelliklere erişmek için ea sunucularında oturum açmış olmalısın yazıyor,bu nedir yahu..dün takır takır maç yapıyordum,yardım edermsiniz?

• Pro oyuncum L2+X yapınca şekilli pas yapamıyorum düz atıyor 78 lik bot ile yapabiliyorum oyunda mı yok yoksa bir ayar mı gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Şu an ekranımda online özelliklere erişmek için ea sunucularında oturum açmış olmalısın yazıyor,bu nedir yahu..dün takır takır maç yapıyordum,yardım edermsiniz?

Store'a gir,karşına güncelleme gibi bişey çıkacak next deyip ilerle.
    Sonra store'dan çık oyuna gir düzelir

• 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.