Şimdi Ara

FIFA 15 - DH Orjinal Kullanıcılar Kulübü - Korsana Hayır! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
6
Favori
15.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

Hocam her pepsi kola kapağının altından bir kod çıkıyor o kodla 20 tl'lik indirim var.

sağol teşekkürler

edit:hocam şimdi pepsinin sitesinden baktım sona ermiş kampanya son gün 31 temmuzmuş

Yok hocam uzattılar 31 aralık'a kadar aral'ın sitesinden bakabilirsin istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun standart sürümü Mexico Origin'den 40$'a alınabiliyor. Daha da ucuzunu gören varsa söylesin; ona göre bugün içinde almayı düşünüyorum.
  • Playstore'a geldiği gibi alırım.
  • PC sürümüne 191 TL verdin demi doğru anladım

Edit : Bu arada Fifa 14 için kullanıcılar konusu bendeydi hayırlı olsun.

Alınca ID bırakırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 9 Ağustos 2014; 15:25:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

PC sürümüne 191 TL verdin demi doğru anladım

Niye konsol sürümleriyle farkı mı var?

ayda 1-2 oyun alıyorum yenisi çıkana kadar oynuyorum..

Ha inşallah sende 50 lirayada olsa gider orjinal alırsın umarım..

Parayı veren benim, o yüzden kafanı yorma.. Gerekirse 250'de veririm..

191 tl benim için 3 günlük kazancım için rahat olsun..

Neyse ille aldığında yazmana gerek yok.. Şimdiden söyle yazayım id'ini listeye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 9 Ağustos 2014; 15:29:54 >

• Şuan origin kullanmıyorum malesef. 13 de 14 de vardı bende Hatta bol bol coin satmıştım 13te. 14te ise oyunu satmıştım yaklaşık 30 tane kadar. Kısmetse yine yapacağım satış .

Konsol sürümleri tabi ki farklı. Konsol sürümleri her zaman pcden daha pahalıdır. PC sürümü için verdiğiniz rakam çok yüksek. Tabi kazanan sizsiniz harcayan siz . 50 lira olmayacak orası garanti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Şuan origin kullanmıyorum malesef. 13 de 14 de vardı bende Hatta bol bol coin satmıştım 13te. 14te ise oyunu satmıştım yaklaşık 30 tane kadar. Kısmetse yine yapacağım satış .

Konsol sürümleri tabi ki farklı. Konsol sürümleri her zaman pcden daha pahalıdır. PC sürümü için verdiğiniz rakam çok yüksek. Tabi kazanan sizsiniz harcayan siz . 50 lira olmayacak orası garanti :)

eyvallah..

yok bazı arkadaşlar dalga geçer gibi konuya eğildiği için bende biraz ters çıkışmış olabilirim size.. kusura bakmayın ;)

oyun aslında pahalı değil..

tamam insanlar steamde olsun yada kutulu oyunlardaki indirimleri görünce bu fiyat pahalı görülebilir..

ancak sizinde bildiği gibi çıkış oyunlarını çıktığı gibi almak isteyen herkes buna yakın meblalar öder..

benimkiside bunun heyecanı ile almak oldu..

yoksa yeni yıla 100-120 tl civarı almak mümkün olacaktır haliyle..

benim gibi beklemek istemeyen yada alayım kenarda dursun indirim mindirim bekleyemenler için sadece..

• Zaten orijinal oyun alıp online oynamadan pahalı bu oyun olmamış hebedehübede yapanların yorumunu okumaya bile gerek yok

Oyundan zevk alıyor musun al gitsin yahu. Steam ve Origin hesaplarımda bir sürü oyun vardı ama işte steami para lazım olduğu için Origini de PC bf4e yetmediği için sattık.

Fifayı ben de preorder yapacaktım ama demo bekliyorum. Güvenemiyorum elimdeki cihaza
  • geçen sene playstore'dan ön satışta bide %20 indirimle falan 60 liraya gelmişti fifa 14 bu senede böyle olur mu acaba bilgisi olan var mı ?
  • arkadaşlar şimdi aralın kampanyası devam ediyormuş sağolun bilgi için..ama bir sorum var..playstore a en geç ne zaman gelir oyun...geçen sene den bir tahmin yürütebilir misiniz...playstore a yeni üyelik yaptığım için 10 tl indirim kodu verdi bana...ona göre hangisi uygun olursa oradan alacam
  • https://www.g2a.com/weeklysale

beyler buyrun orijinal oyun keyi size.Kazık yemeden oynayın pc de
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

https://www.g2a.com/weeklysale

beyler buyrun orijinal oyun keyi size.Kazık yemeden oynayın pc de

eğer güvenilir bir site ise fiyat gerçekten çok iyi.. almayı düşünenler kaçırmasın derim.
  • Arkadaşla online sezon yapabiliyomuyuz orjinalde. Menejer kariyeri yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Arkadaşla online sezon yapabiliyomuyuz orjinalde. Menejer kariyeri yani.

menejerlikten kastın, aynı ligde online olarak ayrı 2 takımı soruyorsan maalesef hayır.

fakat Virtual Pro oyuncularınızla aynı takımda kariyer yapabiliyorsunuz online olarak..

zaten online ligler var.. ister her maç aynı takımla isterseniz her maça farklı takımlarla çıkıp oynayabildiğiniz bir sistem var..

division 10'dan başlayıp hem bir üst lige hemde düşmemeye çalışıyorsunuz..
  • Tahminimce ve TTNET yetkilisinden konuştuğumdan çıkardığım sonuçla eylül ilk haftasında %99 çıkmış olur gibi geliyor. Zaten geçen sene eylül 8i gibi almıştım oyunu. Kesin bi tarih söyleyebilecek yoktur sanmıyorum. Çok büyük ihtimal oyunu 110 TL yaparlar. Daha fazlasını beklemiyorum. 110 yaparlar ama bide önsipariş indiriminide ekleyip 90-100 civarına koyarlar.. Eğer indirim kodun varsa onu da kullanırsın. Önceden üye olanlar da doğum günü için kod vermişlerdir onu kullanabilirler. (%10 indirim) . Bence eylül 2. Hatta 3. Haftaya kadar sabret. Nasıl olsa key yollayacaklar son gün alsanda bisey farketmez. Yani gaza gelip acele almana gerek yok. Ayrıca insanlar istediği fiyata alabilirler. Çok saçma şekilde kazık yemekten bahsedenler var. Başkasının parasıyla uğraşmayı bırakın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: allenbaha

Tahminimce ve TTNET yetkilisinden konuştuğumdan çıkardığım sonuçla eylül ilk haftasında %99 çıkmış olur gibi geliyor. Zaten geçen sene eylül 8i gibi almıştım oyunu. Kesin bi tarih söyleyebilecek yoktur sanmıyorum. Çok büyük ihtimal oyunu 110 TL yaparlar. Daha fazlasını beklemiyorum. 110 yaparlar ama bide önsipariş indiriminide ekleyip 90-100 civarına koyarlar.. Eğer indirim kodun varsa onu da kullanırsın. Önceden üye olanlar da doğum günü için kod vermişlerdir onu kullanabilirler. (%10 indirim) . Bence eylül 2. Hatta 3. Haftaya kadar sabret. Nasıl olsa key yollayacaklar son gün alsanda bisey farketmez. Yani gaza gelip acele almana gerek yok. Ayrıca insanlar istediği fiyata alabilirler. Çok saçma şekilde kazık yemekten bahsedenler var. Başkasının parasıyla uğraşmayı bırakın bence

en iyisi demosu çıkana kadar bekleyeyim..tahmini eylülün 2.haftası demo çıkar..o zamana kadar playstore ada gelmiş olur oyun..bakarım playstore a geldikten sonra ya originden yada oradan sipariş vereyim..originden alınca 22 eylülde indirmeye açacaklarmış 26 eylülde oynanabilir olacakmış..

• quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

FIFA 15 - DH Orjinal Kullanıcılar Kulübü - Korsana Hayır!

Öncelikle Fifa 15,16 ve 17 vatana millete hayırlı uğurlu olsun!

Yıllardır özlemini duyduğumuz Türkiye Ligi artık 3 sene boyunca Fifa'da olacak..

Bundan böyle havaya konuşmak yok beyler, pamuk eller cebe!

Adamlara desteğimizi verelim..

Artık icraat vakti..

Ben PC'de oynayacağım için originden bugün siparişimi verdim..

Fakat grubumuz herkese açıktır.. İster konsollarda oynayın isterseniz pc'de..

Oyunu orjinal alan herkesle buluşmak için ve güzel arkadaşlıklar, maçlar yapmak için şimdiden hazırlanalım..

Oyunu alacak yada ön sipariş veren herkes lütfen buraya yorum kısmına yazsın.. platformu ve kullancıcı adıyla birlikte..

Başlığın altındaki mesajda sürekli sayfayı yenileyeceğim..

FIFA 15 - DH Orjinal Kullanıcılar Kulübü - Korsana Hayır!

İmza Eklenmiştir.. not: Bilmeyenler için belirteyim, tek yapmanız gereken aşağıdaki tüm yazıyı ''ayarlar, profil ayarlarım sekmesindeki, imza kısmına kopyalayıp, yapıştırmanızdır.

[center][image]https://store.donanimhaber.com/10/0f/49/100f4974f0da476f107e3bf87ae11842.png[/image][/center][b][/b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_95725276/f_//tm.htm#95725276/][b][center][color=#CC6600]Donanım[/color][color=#666666]Haber[/color] Orjinal Kullanıcılar Kulübü[/center][/b][/link]

kardeşim 8,00 pm ve 2.00 am türkiye saatiyle kaça denk geliyor bilgin var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 10 Ağustos 2014; 0:00:08 >

• Geçen sene playstore'dan aldım 3-4 gün önce indirmeye açıldı. Yani bişey farketmiyor. İndirmeye açıldıktan sonra 3-4 gün bekledim ve herkesle aynı anda oynamaya başladım. Yani playstore ile alıncada key sana 3-4 gün önce gönderildiği için indirmeye erken açılmış oluyor. Ama sen bilirsin reklam yapmış gibi olmayayım Sadece fazla para ödemeden kurtarmak için anlatıyorum.
  • mevcut sistemim çok büyük bir ihtimalle 1360-768 high ayarlarda sabit 60fps oynatmaz demo çıkınca test ederim oynatırsa playstore den orjinal alırım 14 ü aldığım gibi ama düşük fps verirse mecbur işlemci anakart ram takviyesi yapmam gerekir oda ne zaman olur bilmem mevcut sistemide yazayım

amd phenom x2 550 3.1ghz
    kingston hyperx 4gb ddr3 1333mhz
    asus nvidia gtx 550 ti 1gb 192bit

yeterli olmazsa bu parçalar almayı düşündüğüm işlemci amd fx 6300 - ram kingston hyperx 4gb anakart işini pek bilmiyorum 150-200 e uygunundan buluruz elbet:)
  • 8:00 pm = akşam 22:00 , 2:00 am = öğlen 16:00 yani Türkiye +2 GMT.. Bildiğim kadarıyla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.