Şimdi Ara

Fifa 12 mi ? Pes 12 mi ? [ Açıklayınız ] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
1
Favori
9.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu sene FiFa 12 daha güzeldi yapay zeka filan çok güzeldi
  • Tabikide Pes.Pes in gerçekçiliği var o gerçekçilikte şuradan anlaşılıyor ki;Fifa'da file sarsılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByKöpekBalıgı

Tabikide Pes.Pes in gerçekçiliği var o gerçekçilikte şuradan anlaşılıyor ki;Fifa'da file sarsılmıyor

Şu videoyu izle file sarsılıyor mu sarsılmıyor mu gör.Pes ile Fifa yı karşılaştırırken gerçekçilik hakkında en ufak birşey dememeniz lazım , "FIFA 12, PES 2012'den daha gerçekçi görünüyor." - Shingo Seabass

• Fifa 11-12 13 > pes 11-12-13
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnyglle

Şu video'ları izleyin fifa 2012'nin ne kadar kaliteli bir oyun olduğunu anlarsınız.

Başka video'lar için youtube'a fifa 2012 top 5 goals of the week yazın

Lagsız oyunda tüm hareketeri zamanında ve aşırı seri şekilde yapabiliyorum ama gel gelelimki turktelekoma yıllardır sanki bir garezi bana var. Bina 100 mbit fiberi gördü ben hala 0.86 mbitteyim güya tarifemde 8 mbit.

• fifa 12 çünkü fifacıyım
  • İlk olarak bende ikisininde orjinali var ve... Fifa 12'de şutlar kolayca gol oluyor.Pes 12'de ise zor gol oluyor.Fifa 11 çok güzeldi pes serilerindende Pes 10 iyiydi.Ama şuan öyle değil Fifa'nın devri fifa 11,fifa 12,fifa 13 bu 3 seriden beri Fifa üstün.Fifa 12 Pes 11'den daha iyi hemde kat kat ama Fifa'nın 12 serisini o kadar beğenmedim yinede Fifa'nın Pes'den daha iyi olduğunu düşünüyorum hele hele Pes 12 çok kötüydü bu nedenle Fifa'yı tercih ediyorum
  • Pes bir futbol oyunudur, Fifa ise futbol simülasyonu.
  • Avrupada fifa satış rekoru kırsada winning eleven 98 den beri pes i tek geçerim ( bildiğiniz üzere winning eleven ile pes aynı oyundur )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.