K

Yüzbaşı
06 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İyi bayramlar hepinize herşey gönlünüzce olsun, aptx hd optik bluetooth alıcı kullanıyorum.Telefonum destekliyor, geliştirici ayarlarından aptx hd aktif hale getirdim fakat poweramp tam sürümü satın almama rağmen bağlı cihazımı aac 16 bit olarak tanımlıyor .Spotıfy tidal gibi platformlardan aldığım ses kalitesini yüksek çözünürlüklü orjinal kayıtlar dinlememe rağmen duyamıyorum. ses şiddedi düşük ve çizik cd gibi sesler geliyor.Bunun bir ayarı varmıdır aptx hd alıcı veya kulaklık kullanıpta aynı sorunu yasayanlarınız oldumu?

Merhaba arkadaşlar 2017 clio touch 4 kanal stereo anfi alıp önlere 16 cm compenant takıp anfinin 2 kanalınıda köprüleyip bası bağlamak istiyorum önlerdeki orjinal hoparlörleride arka kapıya geçirip teypden beslemeye devam edicem.Bunun montajı yapılabilirmi istanbul avrupa yakasında eline yüzüne bulaştırmadan kim yapabilir.Eğer kafamdaki mümkünse ona göre parçaları toplamaya başlayacağım şimdiden teşekkür ederim.
İşlemci soğutucumun fan ayarını yapmaya yarayan potansiyometre arızalandı bir süre eğip bükerek kullandım fakat sonunda potans üstündeki tırnaklar koptuçsürekli yüksek devirde stok fandan daha sesli çalışıyor. Ufacık parça için fanı çöpe atmak yerine napılabilir.
Arkadaşlar 1v1 de lag problemi yaşıyorum 2v2 de girerken kısmen biraz daha oynanabilir güzel pas yapacak gerektiğinde çalımında hakkını verecek kolay sıkılıp pes etmyecek eküri arıyorum geceleri online olursa daha akıcı olur. Origin ıd: ALTINYILDIZ ekürim cıvıtmazsa ciddi oynarım bir iki golle moral bozmam gecen yıl ilk ondaydık ekürimi counter a kurban verdik.:D
Arkadaşlar hediye olarak ps3 almak istiyorum. Alacağım kişi haftada bir kaç kez tek kişi oynayacak. Özelden sormak istediğim bazı sorular var buradan uygun olmayabilir iyi anlayan bir arkadaş varsa yardım bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşkar masaüstü ve laptop arasında hızlı şekilde veri alış verişi nasıl yaparım. Birde laptop ve masaüstü aynı modeme bağlı laptopun kullandığı internet hızını nasıl limitlerim, online oyundayken evdekiler bağlanıyor oyunu mahvediyorlar.512 mb hızla sınırlandırsam yeter onlara
Arkadaşlar online sezondayken bazı maçlarda rakibin kadrosunu gösteriyor , oyuncularımı göremediğin içinde oyuncu değiştiremiyorum taktik ayarlayamıyorum . Bu kadar sık raslanması hile olduğunu düşündürdü. Sezonde 3 4 maçta 1 maç kesin bu şekilde oluyor.
Arkadaşlar hem iyi bir bilgisayarda hemde ps4 de bu oyunu online olarak oynayan varmı? Ben pc den oynuyorum r9 290 tri x kartım olmasına rağmen single playerde problem yokken online oynarken oyun oldukça ağırlaşıyor, mecbur en düşük detayda oynuyorum ondada 3 maçın 2 tanesi inanılmaz ağır ne pas yapmak mümkün ne defans boş alanda bile 2 metre önümdeki adama pas atamıyorum, şu anda pc de lider tablosuna girmiş bulunmaktayım ama inanın kafayıda yemek üzereyim en az 60 maçımı bu problemler yüzünden amatörlere kaptırdım ,100 maç oynamış div4 ten çıkamamış 60 70 maçını kaybetmiş adam fake vermesini bile bilmiyor gelip bana 5 6 gol atıyor,aynı problemi bir önceki sistemimde ve fifa 12 13 14 serilerindede yaşadım. Oyun neden bu şekilde bir gün bakıyorum fifa 11 kadar hızlı mükemmel şekilde akıyor pas attığım adam anında pası indiriyor , skiller inanılmaz seri,takım atak yaparsam atağa çıkıyor, pres yaparsam presliyor,kapanırsam açılmıyor vs vs, bir gün bir bakıyorum oyun ultra slow rakip pas yaparken tüm adamlarım pası alan adamın arkasında kalıyor hiç bir şekilde rakibe yüz yüze basamıyorum sürekli rakib sırtı dönük oynuyor,pas attığım adam pası alıp kontrol edene kadar yetişmesi imkansız yerden rakip yetişiyor, havadan paslarda en ufak dokunmamla sonuna kadar abanıyor, 4 forvette yapsam ultra atakda yapsam,kontra atakta yapsam nafile orta sahayı geçen 1 tane oyuncum olmuyor vallahi çıldırdım artık ps4 dede aynı problemler varmı yoksa ne zaman oynarsanız oynayın oyun hızı aynı, kontroller aynımı benim pcdeki sorun lagda değil daha farklı birşey dokunduğum anda pası veriyor şutu çekiyor adam değiştiriyor kayıyor vs vs sadece kontroller ve adamların koşma top sürme top kontrol etme şut çekme ,pres yapma,defans sistemi gibi şeyler değişiyor.Ps 4 de bu gün nasıl oynadıysanız yarında aynısı değişmez diyosanız kartıma müşteri buldum direk satıcam.
Merhabalar, bu tv de usb veya harici harddisk üzerinden blueray film oynatmak ve türkçe altyazı eklemek nasıl oluyor, mkv dosyaları usb den destekleniyor bunu biliyorum fakat benim yüklediğim filmler genelde 30 gb üstü . Bunlar heralde orjinal blueray oluyor. Bu filmleri bu tv de sorunsuz şekilde nasıl izlerim yardım ederseniz sevenirim.
Arkadaşlar sistemden hiç memnun değilim bu ekran kartının wolfenstein ve crysis 3 gibi oyunları en yüksek detayda 1920 1080 çözünürlükte 30 fps üstünde oynatması gerekmiyormu? Wolfenstein ortalama 15 20 fps crysis 3 ise 45 ile 18 fps arasında değişiyor. Ben alırken ekran kartının 1920 1080 çözünürlük için gereksiz olduğunu söylüyorlardı ama bu çözünürlükte bile işe yaramıyor. Detay kısacaksam bu kadar para neden verdim orasıda ayrı konu benim sistemimdemi sorun var yoksa bu kartı bu işlemciyi kullananlar yüksek fps aldığından bahsederek yalanmı konuşuyor birisi buna açıklık getirsin. Herşey güncel yinede sorun var.
Hakkında
Meslek: pilot
İlgi Alanları: doğa çevre deniz dağ daş tepe dere
Forum İmzası:
-----------
Forum İkinci El İmzası:
-----
Hakkımda:
--------------
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 535
İkinci El Bölümü Mesajları: 38
Konularının görüntülenme sayısı: 23.112 (Bu ay: 147)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.