Şimdi Ara

Fifa 12 mi ? Pes 12 mi ? [ Açıklayınız ] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
9.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordharami

Oynadım ve sevmedim..

siz sevmemiş olabilirsiniz ama kesinlikle görüntü kalitesi ve gerçeklik bakımından fifa 2012 daha iyi :D iki oyunuda oynadım hatta pes 2012 daha çok oynadım fakat fifa 2012 daha güzel :) bu bir gerçek sevmek veya sevmemek oyunun kalitesini değiştirmez :D
  • bence pes 2012 görüntü kalitesi daha iyi..
  • sınavda hissettim panpa
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordharami

bence pes 2012 görüntü kalitesi daha iyi..

neye göre iyi bilmiyorum ama neyse :)
  • Başka ülkelerde FIFA, PES karşılaştırılmasının yapılması FIFA'ya ayıp olarak görülür. Sadece işte burada PESçi Ps3 kafeler yüzünden böyle bir durumdayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Başka ülkelerde FIFA, PES karşılaştırılmasının yapılması FIFA'ya ayıp olarak görülür. Sadece işte burada PESçi Ps3 kafeler yüzünden böyle bir durumdayız.

karşılaştırma yapılır sonuçta iki oyunda aynı safta duruyor. ikisi de futbol oyunu ama bizde nasıl bir işse objektif olunamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmcgrgenc

quote:

Başka ülkelerde FIFA, PES karşılaştırılmasının yapılması FIFA'ya ayıp olarak görülür. Sadece işte burada PESçi Ps3 kafeler yüzünden böyle bir durumdayız.

karşılaştırma yapılır sonuçta iki oyunda aynı safta duruyor. ikisi de futbol oyunu ama bizde nasıl bir işse objektif olunamıyor.

FIFA son 4 yıldır PESten artık bir değil 3-4 gömlek üst bir yapımdır. Tecrübeyle sabittir. Bende eski Winning Eleven'cılardanım. Artık PES'i bilen ama FIFA'yı 2005den sonra takip etmeyen arkadaşlarımı FIFA12 ile tanıştırdım her seferinde de FIFA'yı seçtiler.
    Ps3 cafelerde de PES'i kaldırıp FIFA oynatsalar bak bakalım 1 sene içinde PES diyen çıkıcak mı?
    Sadece Master Lige tutunmuş atmosfersiz, takım oyunu olmayan bir oyuna dönüştü. Sevinmiyorum buna ama ortalıkta rekabet falan yok. Satışlar gösteriyor bunu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKochaKK -- 7 Temmuz 2012; 17:19:45 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: osmcgrgenc

quote:

FIFA son 4 yıldır PESten artık bir değil 3-4 gömlek üst bir yapımdır. Tecrübeyle sabittir. Bende eski Winning Eleven'cılardanım. Artık PES'i bilen ama FIFA'yı 2005den sonra takip etmeyen arkadaşlarımı FIFA12 ile tanıştırdım her seferinde de FIFA'yı seçtiler.
    Ps3 cafelerde de PES'i kaldırıp FIFA oynatsalar bak bakalım 1 sene içinde PES diyen çıkıcak mı?
    Sadece Master Lige tutunmuş atmosfersiz, takım oyunu olmayan bir oyuna dönüştü. Sevinmiyorum buna ama ortalıkta rekabet falan yok. Satışlar gösteriyor bunu zaten.

işi satışa bırakmamak lazım sonuçta bir çok kullanıcı "cdci" kullanıyorki onlarında ne yaptığı mağlum :)

yani ben ne pes severim ne fifa (sever deken fan yani) ben kaç yıldır oyun almam abim alır. fifa aldığınıda hatırlamam hep ben getirip kurdum. en son 2010 getirmişim geçen buldum :)

yarın birgünde fifa 2012 almayı planlıyorum :)

ben zaten rekabet var demedim :) kıyaslamak zorundayız zaten bilinen 2 tane futbol oyunu var?? başka var mı?? ikisi kıyaslanmalı ki ortaya iyi olan özellikler çıkmalı. Mesela ben fifa 2012 dışında pek beğenmedim 2005ten buyana...
    PES e mecbur kalıyorum unutulmayacak tek şey "hatasız" yoktur. ikisinde de hata çok ama fifa 2012 gerçekten iyi olmuş!!

pes serisi ise her sene aynı kalan saçma sapan hatalar var.. en başında hakem!.. ardından adam adam girişmeler ki bu yüzden pes bitti diyenler olmuş :D neyse diyecek çok şey var ama burda kendimi anlatmam çok zor :D

• 1 pesteki saçlaliklari yaziyim online oynayan birisi olarak bir kere puanlama ve eşleşme cok sacma benim puanım 650 karsima rakip olarak 450 puan li birisi geliyor .online maç ayarim benzer duzey olmasina ramen yenersem 3 puan rakipten

alirim ama yenilirsem 30 puanim gider beraberlikte 15 puanim gider

2 çok kolay faul veriyor devam ettirme neredeyse hiç yok

3 penalti vuruşu uzerinde kaleciyle karsi karsiya gol atmak neredeyse imkansiz ya aut yada kaleciye nisanliyosun 10 kere pozusyon bulsan 6 si disari yada kaleciye nişan

4 bu siralar cok baglanti hatasi veriyor ve bir cok mac kopuyor

5 bu ps3 nasil makine anlamadim agir sanki birz oyunun acilmasi online menüye girmesi 3 dakka sürüyo ve biraz maç yaparken donuyo gibime geliyo

fifa oynamadım ama pes online oynayanlar dediklerimi cok iyi anlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubber80 -- 8 Temmuz 2012; 14:16:06 >
  • Pess yahu Hala bunu karşılaştıran var
    bikere pesde top top deil bildigin balon
    fifada gercek mac havası var
    pesin tek havası şampiyonlar ligi başka bişeyi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyüz

Pess yahu Hala bunu karşılaştıran var

Hocam ilk başta pess görünce dedim hala pes diyenler var diye kendi kendime söylendim ama sonrası farklıymış
  • Pes öyle güzel bir oyun ki adam frikik attıktan sonra bacağı sanki iple bağlıymış gibi sallanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordZeRo

Arkadaşlar Pes hala takımlarda lisans sorunu yaşiyor fakat fifada öle bşi yok ama bende pes'in görntü kalitesi olsn topa vurş dereceleri olsn hepsi daha güzel ama fifa son 2 yılda byk çıkş yptı diolar Fifayıda hiç sevmem Fakat pes 2012 de gene eksiklikler bldm.. Fifa 12 Güzelmi ?

Pes 12 yi beğendim ama Fifa 12 Nasıl yorum Lütfen

Lütfen Açıklayınız Neden Fifa neden pes..

Tabiki pes , fifa pes in grafiklerinin 2 yıl gerisiinden geliyor , pes12 derim ben :))
  • tamamıyla zevk ve renk meselesi ama türkiyede pes daha çok oynanıyor bu bir gerçek öyleki adamlar türkçe dil seçeneği bile eklediler
  • ben fifa12 kadar dandik oyun görmedim dün indirdim bugün yükledim bi maç yapayım dedim yapmaz olaydım. Beklentim büyüktü ama grafikler berbattı cidden hala fifa diyenleri anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: El nino9

quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyüz

Pess yahu Hala bunu karşılaştıran var

Hocam ilk başta pess görünce dedim hala pes diyenler var diye kendi kendime söylendim ama sonrası farklıymış

• insanlara düşünceleri sorulmuş ama bizim kanımızda muhalefet karşı tarafa çamur atma vs.. olduğundan olayın özüne odaklanamamışız. Pes i yapan firma bu foruma okusa sanırım türkçe dil desteğini kaldırır oyundan. Adamlar oyun yapıyorlar bizler kavga ediyoruz. EA ile Konami arasında yoktur bu gerginlik sizlerde neden var anlamak güç değil. İki global firma her birinin çalışanları hedefleri stratejileri farklı. Bu futbol arkadaşlar Stadlarda aynı çimlerde aynı oyuncuların yüzlerinden tutunda ayakkabılarının bağlarına kadar aynı. Bunu iki firmada değiştiremez. Biri değişiklik olsun diye messiye üçüncü bi ayak takamaz sanırım. Yapabilecekleri değişiklikler zaten sınırlı bu sınır oynanıştan ibaret. İki oyunda birbirine üstünlük kurmak için çabalıyorlar ikiside farklı noktalarda oyuncunun farklı beğenilerine hitap etmeye çalışıyorlar.
    Benim şahsi fikrim fifadan yana. He bunu ben pese bok atayım diye demiyorum. Fifanın atmosferi benim daha çok hoşuma gidiyor keza oyun anlayışıda.

He bu arada pes oynayanlar gözümde keriz veya gerizaklı değildir haberiniz ola. Onlarında vardır illa bi nedenleri

• Pes 2'den beri Pes oynarım, o zamanlar Fifa da oynardım. İlk defa Fifa diyorum.
  • tabi cogu insanin bende dahil Pesi tercih ediyoruz fakat Fifa nin son 2 yildir kullandigi teknolojiler olsun gercekcilik ile ilgili calismalar gibi ozelliklere ragmen Fifa futbol severlerlerin fifa pesten her zaman daha iyidir on yargisi oldugu icin daha az tercih ediliyo bn ``extereme`` i tercih ediyorum hepsinden daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.