Şimdi Ara

Fifa 12 mi ? Pes 12 mi ? [ Açıklayınız ] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
9.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hem görsellik hemde oynanış bakımından fifa 12 çok daha iyi pesi cazip kılan faktör şampiyonlar ligi ve avrupa ligi olması
  • Pes 2011 den sonra bitmistir fifa ya benzemaye calsıp sacma sapan bisi oyun oldu. Fifada 2011den sonra cıkıs yakaladı kesinlikle fifa diyorum.
  • ben yıllardır pes oynuyorum ve ona alıştım fifa hiç hoşuma gitmiyor görüntü kalitesi bakımındanda pes daha iyi oynanabilirlik olsun falan hep pes daha iyi bence ama lisans konusunda biraz geride gerçi bu çok fazla bir şey de ifade etmiyo zaten
  • Bir Pes fanı olarak yeni jenarasyon'da pes çok geride kaldı pes 2008'den bu yana bir türlü toparlanamadı bakmayın
    fifada iyi değil amma pes çok hayal kırıklığına uğrattı fifada aradaki uçurumu kapattı ve fifa 11 ile öne geçti.
    pes 2012 mi fifa 12 mi derseniz her türlü fifa 12 derim... oyun gerçekçiliği + lisanslı tek eksiği impact enginenin tam gelişmiş olmaması.
  • her türlü pes2012 grafik kalitesi + inandırıcılık olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

FIFA 12

Cevap: tabiki pes.

bu oyunu cocukların yanında oyynamayın
  • Ben Pes tutkunuydum hatta bazı forumlarda çook atışmalarım olmuştur fifa mı pes mi ??? fifa 11 den bu yana fifa 12 ki şu an bence grafik olarak pc de çook ilerlemiş EA beyendim ayak hareketleri yeni çarpışma motoru atmosfer spiker saymakla bitmez sadece top seçeneği fazla olabilir uzun lafın kısası pes çi olan ben şu an fifa 12 den başka futbol oyunu tanımam yeni serilerde daha da iyi olacağını düşünüyorum....
  • fifayı sevmememin tek sebebi sadece belirli oyuncuların yüzlerini benzetmiş olmasıdır. pes 2012 de her türlü oyuncunun yüzü net. ps2 de bile oyuncu yüzlerini net yapmayı başarmışlar diyebilirim. ( oyunda görsellik arayan biri olduğum için pes 2012 diyorum. )
  • ps2 döneminde pes ama bu dönemde fifa
  • Fifa mükemmelliğe daha yakın
  • Pes'in artık oyun çıkarması zaten hata Fifa 2011 oyunundan sonra ezdi geçti zaten Pes'i.
    Şu pesi beğenenleri anlamıyorum robot gibi adamlar, balon gibi top, gerçeklikten çok uzak kaleciler saçma sapan bir oyun.
  • Cocukların yanında oynamayıp bug gösteren arkadaş online olarak 600 den fazla maç yaptım 1 kez olsun bugla karşılaşmadım.Şu anda online moddaki bir kaç saçmalık dışında bence 4 4 lük oyun. Youtubede yüzleri karşılaştırın tüm avrupa pesin yüz modellemesine zombie mod diyor:=)Hayatında oyun oynamamış enişte bey geçen pazar monitörün başından kalkamadı bu oyunu oynamak bana kaça patlar diyor. Peside gösterdim dedim enişte bak bu daha kral bizim türklerin favori oyunu en kralı bu yok yok dedi ben millete deil gördüme bakarım az önceki oyunu oynayacam pc alalım dedi:=) Valla şaka deil gerçek siz hala pes diye kıvranın hayatında oyun oynamamış pc görmemeiş adam bile aradaki farkı anhlıyor siz gençlik hala takıntıdan kurtulamayıp pes diyorsunuzya harbiden pes yani

• tabiki FIFA 12

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi maç olarak anlatayım:
    Fifa H2H ile ilk golü atıyor.1-0
    Pes oyuncu modellemeleri ile gol atıyor.1-1
    Pes BAL ile şut çekiyor fakat Virtual Pro onun açısını engelleyerek topun auta çıkmasını sağlıyor.
    Degajı yapan Goalkeeper Modu topu Impact Engine`nin önüne atıyor.Impact Engine UT`ye pas veriyor ve goooool.2-1
    Son dakikada karşı karşıya kalan gerçekçilik,oynanabilirliğin asisti ile gol atıyor ve 3-1 oluyor.
    Maç 3-1 bitiyor.
    Kötü anlatmış olabilirim bir Ömer Üründül değilim
    FİFA her türlü PES`ten öndedir.Pes`in tek iyi olduğu yönleri oyuncu modellemelri ve BAL modudur.
    İyi günler.
  • Fifa 12 gerçekçilik

• tabikide pes

• Bilmiyorum ama pes 2012 den kopamadım her ne kadar hatası olsada benim için vazgeçilmez bir oyun
  • pes 2012 nin menü arayüz ve modları fifa 12 nin oynanışı ve atmosferiyle buluşsa süper olur bana göre 2 oyununda eksikleri var

pes in oynanışı (adamlar çok hantal odun gibi) yapay zeka özellikle kaleciler gerizekalı ve stadyum atmosferi spikeri berbat,stadyum zeminleri özellikle gece maçlarında felaket her maç aynı sahada oynuyomuşum gibi geliyor her stadyum un zemini aynı, menüsü çok basit ve kullanışlı modları çok güzel

fifa nın menüsü kariyer modu çok sıkıcı oynanıışı(adamlar sanki sekiyolar :) ) pes e göre daha iyi ,stadyum zeminleri mükemmel her stadyum un farklı ,yapay zeka çok iyi, atmosferi ,spikeri mükemmel

2 sinide arasıra oynuyorum ancak 2 oyunda beni kendine bağlayamıyor futbol delisi olmama rağmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 16 GS 1905 -- 11 Haziran 2012; 0:23:27 >
  • Mac sürümü olması sebebiyle ve herşeyiyile Fifa 12 diyorum

• Şu video'ları izleyin fifa 2012'nin ne kadar kaliteli bir oyun olduğunu anlarsınız.

Başka video'lar için youtube'a fifa 2012 top 5 goals of the week yazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnyglle -- 11 Haziran 2012; 1:19:32 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.