Şimdi Ara

FIFA 10 [Ana Konu | The World's Best Football Simulation !!] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.109
Cevap
2
Favori
305.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Miex

Özel mesaja gerek yok buradan devam ederiz sorun değilde herkes şahittir eğer bir tane konum ana konusu var diye kilitlenirse yöneticilerle çok feci papaz olurum tek söylemek istediğim bu.

Senin konunla ilgili sky__walker ile görüştüm. Konuların bu şekilde devam etmesine karar verdik. Daha ayrıntılı bilgi için kendisine PM göndermeni öneririm. Forumdaki mevcut ana konulara göre konu açarsan seninde konun silinebilir.
  • Eğer çıkmadan az bir süre evvel yurtdışına gidecek olursam bir bavul getirir satarım 200 Lira'ya satanı Allah bildiği gibi yapsın El insaf bea, eskiden gider bu paraya 3D hılzandırıcı kart alırdık iki sene Pc'lerimize yumulurduk. Millet zengin olmanın yolunu iyi bulmuş. Emeğe elbet sonsuz saygımız var ama bu kadarı da anormal olur. PES ilk çıktığında da o tür bi fiyattan satılıyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Senceru

Tabii Aral Yine 200'den Koyar...

yok yaw aral 179.99 dan satar fifa yı
  • Ha 180,Ha 200...

Ben ShopTo'dan Alırım Valla,Veya Dayanamayıp Yine Gider Kadiköyden Alırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rds

quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Özel mesaja gerek yok buradan devam ederiz sorun değilde herkes şahittir eğer bir tane konum ana konusu var diye kilitlenirse yöneticilerle çok feci papaz olurum tek söylemek istediğim bu.

Senin konunla ilgili sky__walker ile görüştüm. Konuların bu şekilde devam etmesine karar verdik. Daha ayrıntılı bilgi için kendisine PM göndermeni öneririm. Forumdaki mevcut ana konulara göre konu açarsan seninde konun silinebilir.

Tamam silin zaten, silmeyin demiyorum inşallah silersiniz zaten bahane olur benim için.
  • Arkadaşlar yapmayın. Yaza girerken Fifa satılır mı yahu ? Eylül başına kadar gider FIFA 09.Adamlar sıkılmayasınız diye Ultimate team modu yaptılar :)
  • ultimate mod'u bilmemde oyunu aldığımdan beri online dışında herhangi bi modda arkarkaya 3 4 maç yaptım yada yapmadım :))
  • bu oyunlar ekimde çıkmıyomu daha 5 ay var en az yarım sene neredeyse bence satmayın daha çok erken3 gündür fifa oynuyorum pesi ile takas ettim bir arkadaştan bu zamana kadar futbol oynadığımı zannediyormuşum fifayı oynayınca yanıldığımı anladım
  • Konu çok detaylı ve güzel olmuş Senceru eline sağlık.

FIFA09 çok güzeldi gerçekten,özellikle online modun lagsiz olması nedeniyle çok güzel turnuvalar düzenleyip yeni dostluklar kurduk.

Allah FIFA2010'u da ağız tadıyla oynamayı nasip etsin hepimize
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gianfranco

Konu çok detaylı ve güzel olmuş Senceru eline sağlık.

FIFA09 çok güzeldi gerçekten,özellikle online modun lagsiz olması nedeniyle çok güzel turnuvalar düzenleyip yeni dostluklar kurduk.

Allah FIFA2010'u da ağız tadıyla oynamayı nasip etsin hepimize

Abi, EA ye kızıyoruz düzensiz rezalet falan diyoruzda adamlar oyunu bitirmiş yav, bundan sonra yaz boyunca yapacakları tek şey bugları düzeltip kadrolları güncellemek olacaktır.

Ben inanamıyorum ya EA Sports'a, inanılmaz bir ivme kaydettiler. Şu FIFA 08 çıktığında öyle güzel hazırlıklar içerisindeydiki EA herkes dalga geçmesine rağmen içimden bir inanç vardı oyunun iyi olacağına ki az çok öylede oldu. EURO 2008 geldi gerçekten çok güzeldi kimine göre FIFA 09'danda iyi.

Şimdi adamlar çıkmış maç içinde hava değişimi olacak, tribünlerin hakemlerin oyuncuların farklı tepkileri olacak diyorlar sevinmemek elde değil ya ben EA den pek böyle şeyler beklemezdim genelde marka olan şeyleri kullanır kullanır atardı gerçekten büyük bir ivme içerisinde hayırlısıyla oynarız inşallah keşke Ağustosta falan çıksada yeni transferleri updatele verseler çok güzel olur.

• EA oyunun iskeletini bitirdiyse formalar,transferler ve eklenecek ufak tefek grafik yenilikleri kalmıştır ama benim merak ettiğim single takılanlar için manager modunu ne kadar geliştirdiler örneğin gece maçları,gerçekci sonuçlar,lig kupa heyacanını vermesi gibi Fifa 09 un büyük eksilerini gidermeleri lazım.Birde herşeyde önce şut çalıştırmaları lazım oyuna.
  • oyundaki hataları gideren yama çıkarmazlar bencede ama oyun sırasındayken tv seyrediyormuşcasına taraftarları yedek kulübesini teknik direkdörü vs.vs gösterirlerse yeterli olur zaten 10 :)

ama şutları hallederlerse (ki boyut olayıyla %100 etkili bi olay) o zaman foruma bile çok zor girerim herhalde :)

ayrıca fifa 10 için çadır battaniyelerde hazırlanmalı bence çıktığı gece sabahlarız :)
  • Yazdığınız Özellikler Gelirse 10 + Olur Puanı Benim İçin...

@Gianfranco

Rica Ederim Dostm...
  • bu Stevie Morgan, ea podcastlerinde konuşan arkadaş değil mi?

@Senceru, shopto'dan ön sipariş verdin mi hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 26 Nisan 2009; 0:27:58 >
  • ertug abi ilk fifa10 turnuvasınıda senden beklıyoruz haberın olsun o zmn kdr dınlenmıste olursun
  • Bence yapılması gereken en önemli işlerden biri;HDD ye şöyle 1 GB yükleme yapsın ki lensi fazla yormasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 26 Nisan 2009; 0:24:31 >
  • yok yaw yükleme falan gerek yok oyle lense falan zarar verseydi benim lens meftaydı
  • @naruron

Henüz Yapmadım Dostum Erken Diye... Sen Yaptınmı ?

Bu Arada İlk FIFA 10 Turnuvası Ertuğ İle Benden Gelir Şüpheniz Olmasın.Hele Bir Oyun Çıksında...
  • inş inş tabi önce oyunun cıkması lazım :)
  • valla ben şahsen oyunu aldığım ilk 5 gün eve kapancam :)
    ama önceden bi konu açılır tabi 10 alacaklar psn listesi diye vs....

hatırlıyosanız daha 09 çıkmadan 10vs10 konusu açılmıştı ve 50 kişi kaydolmuştu
    gerçi 5 kişi zor gelmişti maçlara oda ayrı bi konu :)

ayrıca shoptodan alsak ön sipariş ile oyunun çıktığı gün elimde olurmuki imkanı yok herhalde..
    o yüzden çıktığı gün sabahlayalım derim nereye gelicekse oyun çok ivedi biçimde saldıralım :)

edit: gerçi arda_1905'in bizden önce oynayacağı kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 26 Nisan 2009; 1:07:39 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.