Şimdi Ara

FIFA 10 [Ana Konu | The World's Best Football Simulation !!] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.109
Cevap
2
Favori
305.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buda başka bir FIFA10 Kapak çalışmam... bir sonraki denemem daha iyi olacak

FIFA 10 [Ana Konu | The World's Best Football Simulation !!]
  • Kötü Bir Haberim Var Maalesef.

Bu Hafta Yapılacak "FIFA 10" Lansmanı Ertelenmiş Galiba...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Senceru

Kötü Bir Haberim Var Maalesef.

Bu Hafta Yapılacak "FIFA 10" Lansmanı Ertelenmiş Galiba...

Çok üzüldüm bak şimdi :D
  • Tamam rds senimi kırcam buraya koyarım bende kapagımı

Buda benim tasarladıgım FIFA10 kapagı...

• quote:

Orjinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

Tamam rds senimi kırcam buraya koyarım bende kapagımı

10 Numara Kapak Olmuş Emeğine Sağlık Ama ben yinede Soldaki Diyorum , Casio Saat 20:45

• @SonyCenter

tesekkürler...

ben Fenerbahceliyim hemde en fanatiginden fakat kapakta tek takım yada tek oyuncu olması biraz tarafcılık olacaktı...

İkisinin ortasına Delgado yada Roberto Carlos'u koycaktım ama yoruldum
  • Kapaklar Güzel Ama Beşiktaşlı Futbolcu Olmaması Kötü...

Şu FIFA 10 Lansmanı Yapılsada Artık Bilgiler Ortaya Çıksa Ya...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

Tamam rds senimi kırcam buraya koyarım bende kapagımı

OLMASI GEREKEN BU ZATEN

• http://itsinthegame.ea.com/archive/2009/04/24/talking-football.aspx

EASports Başkanı Stevie Morgan'dan FIFA 10 ve Madden NFL Hakkında Bilgiler..

Emirates Stadında Başkan ve Arkadaşının Oyun Oynarken Çekildiği Fotoğrafta Görüyoruzki Oyun Bitmiş ve Satış İçin Hazır Hale Getirilmiş.
  • EA Sports iyi çalışıyor helal olsun adamlara zaten hakettiklerinide alıyorlar,FIFA 10'u merakla bekliyorum.
  • Arkadaşlar o kilitlenen konudaki haberleri koyun hemen şok oldum.

Olamaz böyle bir şey ne özellikler geliyor

FIFA 10 tartışmasız en iyi futbol oyunu olacak şu geliştirmelere bak OHAA!!!!!!

Benim açtığım FIFA 10 adlı konunun hiçe sayılmasına bir anlam veremedim bu arada 4 gün banlıydım onda haber yok diye açtığım başlık hiçe sayılmış hemde 4 sayfaydı, ama böyle takıntılarım olmadığımdan buradan devam edelim bari benim için sorun yok...
  • Arkadaşlar bir an önce ulaştırmak için ana konu gözümden kaçmış kusura bakmayın,

Arkadaşlar herkeze merhaba, biliyorum her Ps3 sahibi bugünlerde milyonlarca fifa hayranı ile birlikte yeni Fifa oyununu görmek için karın sancıları çekerken Emirates stadı lobilerinde Ea sports başkanı Stevie Morgan merakla beklediğimiz oynun tanıtımını yaptı. Röportaj videosunda Morgan başkan görkemli Emirates önünde hem Fifa 10 hakkında hem de Madden NFL oyunu hakkında önemli bilgiler veriyor. Oyunların kapaklarında yer alacak starlar hakkında da bir miktar da açıklamar yapıyor.

http://itsinthegame.ea.com/archive/2009/04/24/talking-football.aspx

Esas önemli olan şey ise aşağıda yer alan linkte Emirates lobilerinde başkan ve yanındaki arkadaşın yeni oyunu oynarken çekildikleri fotoğraf. Buradan da anlaşılacağı üzere oyun artık tamamlanmış durumda. Sanırım büyük bir hızla oyun datasının yer aldığı blu-ray'ler ve kitapçıklar fabrikada hazırlanma aşamasında.

http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-09-sony-playstation-3-microsoft-xbox-360/550047-fifa-10-revealed-today.html

Ayrıca forumlardan aldığım bilgilere göre Ea sports oyun grafiklerinde devrimsel bir değişim yapmış. Ps3 sahiplerinin oyunu oynarken zaman zaman bir tv'de maç seyrediyormuş hissine kapılacaklarından bahsediliyor. Ayrıca kendi yüzlerimizi de oyuna entegre edebilme şansına sahip olacağımız söyleniyor. Bunun yanında oyun oynanabilirlik açısında da son derece geliştirilmiş durumda. En önemlisi ise artık sakatlanan oyunculara tıbbi yardım için sahaya sedye ile giren ilk yardım ekiplerini görebileceğiz. Oyun içinde kalecilerin yaşadığı stres, yedek kulübelerinde bekleyen yedek oyuncular ve teknik kurmaylar da görülebilecek. Hava şartları oyun içinde değişecek ve yorulan oyuncular daha agresif topa müdahale edecekler ve hakemlerin bunlara vereceği tepkiler daha gerçekçi olacak.

Ek linler:http://www.sweetpatch.tv/largemedia.cfm?mediaid=2474

Bu hafta içinde tüm merak edilenlen konular daha detaylı bir biçimde verilecek.

Yeni haberler için lütfen bizi izlemeye devam edin

• @Miex

O Arkadaşın Yazdıklarını Ben Yazıcaktım Ama Kendisi Yazsın İstedim.Benim Yazdıklarımla Hemen Hemen Aynı Gerçi O Biraz Daha Detaylı Yazmış... Edit : Kendiside Bu Konuya Yazmış Zaten...

FIFA 10 Dediğin Gibi Tartışmasız En İyi Futbol Oyunu Olacak Gibi.

Senin Açtığın Konuya Gelince Pek Ana Konu Gibi Durmuyordu.Birde İlk Çevirin Google Translate'ti Yanlış Hatırlamıyorsam Konuna İlk Mesaj Yazan Bendim Çünkü... Ondan Dolayı Ana Konu'yu Açtım.Umarım Alınmadın Dostum Önemli Olan FIFA 10 Gerisi Yalan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 25 Nisan 2009; 15:22:25 >

• Ben onu ana konu diye açmıştım FIFA 10 yazıyordu parantez içinde yeni bilgileri yazmıştım.

Bu konuyu açtığında benimkiyle arasındaki tek fark fake bir kapak ile başlıkta yazan ANA KONU kelimesiydi.

Ama dediğim gibi benim için sorun değil ana konu benim olsun şeklinde bir takıntı içerisinde değilim.

Ama bundan sonra benim açtığım herhangi bir konu ana konusu var diye kilitlenirse o zaman ciddi sorunlar yaşarız yöneticilerle
  • Fiyat ne olur hadi bunu da tartışalım Kitapçıklı jelatinli malum yerde ÇIKTI!
  • Aynı Şekilde Benimde Öyle Bir Kompleksim Yok,Önemli Olan FIFA 10 ve Paylaşmak Diye Düşünüyorum.Gerisini Özel Mesajdan Halledelim İstersen...

Fiyat Aynı Olur Bence 100-110-120 Arası Gidip Gelir..

Tabii Aral Yine 200'den Koyar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 25 Nisan 2009; 15:31:47 >
  • mükkemel bir oyun geliyor nasil dayanacagim 6 ay
  • Özel mesaja gerek yok buradan devam ederiz sorun değilde herkes şahittir eğer bir tane konum ana konusu var diye kilitlenirse yöneticilerle çok feci papaz olurum tek söylemek istediğim bu.
  • Oynadıkları resim nerde?
    http://itsinthegame.ea.com/archive/2009/04/24/talking-football.aspx

Şu site bir türlü açılmadı ya
  • Bende Açılıyor Site Bir Sorun Yok...

Oynadıkları Resim Sanırım Bu ;

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.