Şimdi Ara

FIFA 10 [Ana Konu | The World's Best Football Simulation !!] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.109
Cevap
2
Favori
305.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ama Ben Ronaldo'yu Görmek İsterim Kapakta...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Senceru

Anlaşma Varsa Olmaz Tabii...

ronaldo pesci geçen sene pes 2008 kapağında vardı daha önce pese kapak olup fıfaya kapak olan hiç görmedim aaa bi dakka henry vardı fifa 2004 te yanılmıyorsam sonra pese geçip john terry ile beraber kapak olmuşlardı
  • ronaldinho yada rooneyden birisini koymazlarsa şaşırırım bayaa :)
  • Higuain de Fifacı ama çok meşhur değil.
  • acaba fifa 09 u satmaya gerek var mı yoksa yazın iyici onlinede yapıp sonra 1-2 ay kala fifa10 un çıkmasına takas yapayımmı?iyi takas yapılır mı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

acaba fifa 09 u satmaya gerek var mı yoksa yazın iyici onlinede yapıp sonra 1-2 ay kala fifa10 un çıkmasına takas yapayımmı?iyi takas yapılır mı acaba?

bence fifa 10 çıkasaya kadar fifa 09 oynanır.hala fifa 08 oynayan adamlar bile var yani.bencede 1-2 ay kala takaslamak en iyisi
  • Bencede Hala Oynanır FIFA 09 Ama Yaz'a Girerken Satılabilir...
  • bence 08 de alınıp 10 ile beraber arşive koyulur
  • ya şimdi yaza girerken takaslasam zaten ben yaz için aldım online için.inş. yazın online kişi çok olur.fifa10 ekimde çıkarsa.ağustos yada eylül gibi takaslarım.inş. iyi bir takas yaparımyada en kötü ihtimal arşivlik yaparım
  • Fifa 09 çok çok iyi durumda. Şahsen beni 1 sene daha idare eder. Sonra pes 2009 denerim veya Fifa 2010 platiniuma düştüğünde onu alırım.
  • Ben daha Fifa 09 oynayamadım Makul bi fiyata satan var mı?
  • ben agustotsa satıyorum fıfa yı fifa08 ide satmıstım o zmnlarda :)
  • quote:

Anlaşma Varsa Olmaz Tabii...

kapakta Baki Mercimek olmalı bence

ufak bi fotoşop denemesi yaptım

• Süper Olmuş...

Sadece Ronaldo'lu,Yanında Playstation 3 Falan Yazan Güzel Kapaklar Yaparsan Senin Kapağı Ekleyelim Konuya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 23 Nisan 2009; 15:16:58 >
  • be a pro modunda geliştirmeler yapsalar ne güzel olur aslında şu haliyle bile çok zevkli olan mod a birazcık daha ekleme yapılabilir sanki :D pes de ki become a legend in bikaç özelliği alınıp buraya eklenmeli bence :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

acaba fifa 09 u satmaya gerek var mı yoksa yazın iyici onlinede yapıp sonra 1-2 ay kala fifa10 un çıkmasına takas yapayımmı?iyi takas yapılır mı acaba?

Fifa10'un çıkmasına yakın zamanda takaslarım dersen yüksek bir fiyat isterler.
  • Ea rica ediyorum bir kez olsun kapak resmine Kaka'yı koyun be insafsızlar
  • ben hayal meyal hatırlıyo gibiyim vardı sanki bi aralar pes de miydi yoksa o :D
  • güzel bilgiler teşekkürler
  • quote:

Süper Olmuş...

Sadece Ronaldo'lu,Yanında Playstation 3 Falan Yazan Güzel Kapaklar Yaparsan Senin Kapağı Ekleyelim Konuya...

bu gece yeni bir kapak denemesi yapıcam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.