Şimdi Ara

FIFA 10 [Ana Konu | The World's Best Football Simulation !!] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.110
Cevap
2
Favori
305.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu Alanlar Listesini Bu Konu Üzerinden Yapmamız Lazım.Malum Ana Konu Kuralları Var...

Alan Arkadaşlar Buradan Bildirirler Bende İlk Mesajın En Üstüne Yazarım.Daha Sonra Turnuva İçin Konumuzu Açarız Ertuğ...

ShopTo'da Last 2 Days Yazarken Göndermeye Başlıyorlar.Bu Arada Arda Niye Bizden Önce Oynuyor... ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 26 Nisan 2009; 1:13:31 >
  • last 2 stresine bile giremem o an herhalde :)

ardamı? almanyanın sınırında yaşayan birisi bizden önce oynar diye düşünüyom :))
  • Hocam o liste taşar o kadar sölim yani :) düşündükçe mreak ediyorum oyunu valla :)
  • iyi yaw siz oynayın güzelce fifa10 unuzu...

YDS VE LYS ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzantium -- 26 Nisan 2009; 1:33:02 >
  • Yok Be Ertuğ Aynı Anda Gelir Hemen Hemen...

Yunus Bencede Büyük Patlama Olacak Ama Konumuz Dayanıklıdır....

1-2 Ay'a Çıkacak Oyunlar İçin Sabredemiyorum.FIFA 10 İçin 6 Ay Nasıl Sabredicez Bilmiyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Senceru

Yok Be Ertuğ Aynı Anda Gelir Hemen Hemen...

Yunus Bencede Büyük Patlama Olacak Ama Konumuz Dayanıklıdır....

1-2 Ay'a Çıkacak Oyunlar İçin Sabredemiyorum.FIFA 10 İçin 6 Ay Nasıl Sabredicez Bilmiyorum...

inşallah herşey istediğimiz gibi olur ne demişler sabreden derviş sabretmekten gebermiş

• Madem ufak tefek değişiklikler kalmış eylülün başında çıkarsınlar.
  • ben shopto'dn preorder yaptım bile shopto preorder yapanlara oyun cıktıgı gün ulastırıyor.. Killzone 2 limited edition içide preorder yapmıştım... 27 subatta elideydi oyun (Resmi cıkıs tarihi)
  • quote:

@naruron

Henüz Yapmadım Dostum Erken Diye... Sen Yaptınmı ?

Bu Arada İlk FIFA 10 Turnuvası Ertuğ İle Benden Gelir Şüpheniz Olmasın.Hele Bir Oyun Çıksında...

valla karar veremedim hocam. sterlin kuru da etkili bu konuda. ne yapsak ne yapsak... Ön sipariş versek mi ne?

• Gerek Yok Bence Şimdiden.Siteye Bir Kapağını Falan Koysunlar Oyunun Ona Göre Bakarız...
  • quote:

Gerek Yok Bence Şimdiden.Siteye Bir Kapağını Falan Koysunlar Oyunun Ona Göre Bakarız...

doğru söylüyorsun ama, erken siprariş verenlere, oyun erken ulaşıyor. bunu da dikkate almak lazım.
  • "10"da grafik olarak aşağıdaki görüntüleri geçmeleri lazım 09 da grafik olarak oyun gerilemişti.

• tabi fazla takım fazla stat fazla oyuncu olmiinca grafiklere verilen önem artıyor tabi.. özellikle yüz ifadeleri konusunda world cup 08 daha iyidir zaten, stadlardada o konfetileri falan yapmasalar dahada iyi olurmuş gibi geliyo bana.. zaten hangi mantıktır world cup 08 maçlarından önce bütün stada konfeti yağması hiç anlamam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 27 Nisan 2009; 20:01:20 >
  • statı büyütmeleri lazım küçücük stat yapmışlar sıkış sıkış oynamaktan bıktım artık ayrıca penaltılar hariç oyun içindeki kalelerde küçük küçük stat oranına göre yapıldığı için halı saha kalesi gibi kalmış kaleci uçmadan 90 a elini koyuyo top çıkartıyo.Bunları zaten ea community de oyunun en büyük hatası diye detaylı vermişlerdi umarım düzelir. ayrıca şutları düzeltmeleri lazım. Yıldız oyuncular hariç herkezin vurduğu şut dağlara tepelere gidiyo 1 tane yerden giden şut yok gene kaleyi tutmasında yerden gitsin en kötü. Ayrıca gerçek hayatta dandik oyuncularda 30 metreden gol atabiliyo buda yok oyunda anca yıldız oyuncular ile atılıyo güzel goller. Grafiklerde diğer her oyundan çok daha kötü NBA-MADDEN- FPS oyunlarına bakınca fifa nın grafikler çok geride.
  • quote:

Orjinalden alıntı: naruron

quote:

Gerek Yok Bence Şimdiden.Siteye Bir Kapağını Falan Koysunlar Oyunun Ona Göre Bakarız...

doğru söylüyorsun ama, erken siprariş verenlere, oyun erken ulaşıyor. bunu da dikkate almak lazım.
    ben büyük ihtimal 2 gün erken alacagim (almanyada yasiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEsemi22 -- 27 Nisan 2009; 21:08:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: osman29

quote:

quote:

o zaman oyunu aldığın zaman izlenimlerini videolarını resimleri teek tekk yayınlıyosun güzel kardeşim :))

• quote:

Orjinalden alıntı: ekostros

statı büyütmeleri lazım küçücük stat yapmışlar sıkış sıkış oynamaktan bıktım artık ayrıca penaltılar hariç oyun içindeki kalelerde küçük küçük stat oranına göre yapıldığı için halı saha kalesi gibi kalmış kaleci uçmadan 90 a elini koyuyo top çıkartıyo.Bunları zaten ea community de oyunun en büyük hatası diye detaylı vermişlerdi umarım düzelir. ayrıca şutları düzeltmeleri lazım. Yıldız oyuncular hariç herkezin vurduğu şut dağlara tepelere gidiyo 1 tane yerden giden şut yok gene kaleyi tutmasında yerden gitsin en kötü. Ayrıca gerçek hayatta dandik oyuncularda 30 metreden gol atabiliyo buda yok oyunda anca yıldız oyuncular ile atılıyo güzel goller. Grafiklerde diğer her oyundan çok daha kötü NBA-MADDEN- FPS oyunlarına bakınca fifa nın grafikler çok geride.

%100 katılıyorum.EA Community'de varsa halledilir bu sorun.Aynı hataya düşmez EA.

• quote:

Orjinalden alıntı: Ertug-TR

quote:

Orjinalden alıntı: osman29

quote:

quote:

o zaman oyunu aldığın zaman izlenimlerini videolarını resimleri teek tekk yayınlıyosun güzel kardeşim :))

insallah aslinda suana kadar video resim felan hic cekmedim ama fifa 10 icin deger

• quote:

Orjinalden alıntı: rapture

quote:

Orjinalden alıntı: ekostros

statı büyütmeleri lazım küçücük stat yapmışlar sıkış sıkış oynamaktan bıktım artık ayrıca penaltılar hariç oyun içindeki kalelerde küçük küçük stat oranına göre yapıldığı için halı saha kalesi gibi kalmış kaleci uçmadan 90 a elini koyuyo top çıkartıyo.Bunları zaten ea community de oyunun en büyük hatası diye detaylı vermişlerdi umarım düzelir. ayrıca şutları düzeltmeleri lazım. Yıldız oyuncular hariç herkezin vurduğu şut dağlara tepelere gidiyo 1 tane yerden giden şut yok gene kaleyi tutmasında yerden gitsin en kötü. Ayrıca gerçek hayatta dandik oyuncularda 30 metreden gol atabiliyo buda yok oyunda anca yıldız oyuncular ile atılıyo güzel goller. Grafiklerde diğer her oyundan çok daha kötü NBA-MADDEN- FPS oyunlarına bakınca fifa nın grafikler çok geride.

%100 katılıyorum.EA Community'de varsa halledilir bu sorun.Aynı hataya düşmez EA.

bu sorun bugüne kadar dile getirilmedimiki ben bildim bileli hep var bu sorun
    tabi buna sorun gözüyle bakıyolarsa... ve ayrıca bu sorunu ortadan kaldırmak için tüm vuruş sistemleri, organizasyonları, taktikleri, oyuncuların koşuşları kalecininin fiziksel şeyleri aklına ne gelirse, oyunda ne varsa herşey büyük sahaya göre oranlamarı şart...

şahsen ben hiç zannetmiyom büyüteceklerini, ama büyütürse işte o zaman pes tam silinir...

• stadlar bencede sacma anfield da kale arkası trıbun gercekte kalenın dıbındeyken oyunda kale arkası trıbun anca replay lerde gozukuyor o kdr uzakta yani :) bu dıger stadlar ıcınde gecerlı bırde su hava olayını kendımız secebılsek fifa09 bir kez karlı havada oynayabıldım madem yapıyorsun secenek koy kardesım artı grafıklerde bence yetersız bırde sutları duzeltırseler hepten dadından yinmez... hee bırde su tek top olayını kaldırsınlar oyun tamamen tek top uzerıne kurulu İSS yi hatırlatıyor bana ps1 de ondada hep tek topla gıdıyoduk :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.