Şimdi Ara

###FIFA 07'DEN ZEVK ALMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN OKYUYNUZ!!!###

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben FİFA 07 yi çok seven ve oynuan biriyim.Eskiden çok sıkıcı bulurdum çünkü tam olarak zevk almayı bilimiyordum.Şimid size bunları anlatacağım.Ben bunları uyguladım.Çok basit okuyun ve öğrenin.

*İlk önce "Game Settings"ten 3.sıradaki "Game speed"yazan yerde oyun hızı veriliyor.Bunu seçeneklerden "fast"yapın yani hızlı bir oyun olacak.*

*Sonra karemanızı kesinlilke "Silendine"yapın.Çünkü bakım olarak size daha çok zevk verecektir oynarken...Çoğumuz "Tele"yapar.Bada sadece düz bir bakış olur.ama Silendine de çok değişik açılardsan oyun sürüyor ve canınız sıkılmıyor...*

*Son olarak Takım kurmayın.Çünkü Buda sizi boğar..

NOT:Ben bunları arkadaşlarıma da önerdim çok iyi bir püf notkadırlar.Denemenizde fayda var.

Sizlerde bildikleriniz yazabilirsiniz.Saygılarımla...

• ilk oynamaya basladigimda ben de zevk aliodm sora kolay gelmeye basladi world class da oynuyodum sora legendary yaptim daha da zevkliydi ama zaman gectikce o da kolay gelmeye basladi simdi acip bir iki mac yapip cikiyorum hemen ama fast te oynamayi denemedim en kisa zamanda onu da denerim

bi de sideline olmasin o
  • fifa zaten eğlenceli bir oyun kamerada zaten herkez sdline yapsın doğru diyo
  • ben ewde kardeşimle birlikte oynuyom zevkli oluyo pc' de tabii
  • bence iğrenç fifa. Pes'in tırnağı bile olamaz. Japonlar oynamayı bilmiyorlar ama çok iyi yapıyo namussuzlar. Fifa yapımcılarına da bie cift lafım var. İnsan yaptığı oyunu hic mi oynamaz yahu. Nasıl rezil bir oyun o fifa 2007. (kaleciler özellikle evlere şenlik)
  • zevkler tartisilmaz @PongoLLe bence fifa pes ten daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: treg_bart

zevkler tartisilmaz @PongoLLe bence fifa pes ten daha iyi

+1

Aynen FIFA'nın da PES'in de ayrı bir özellikleri var.Zevke kalmış.
  • pcde fifa tercihimdir pese göre
  • deneyeceğim sideline ı
  • simdiye kadar fifa 2007 'yı 100 kere oynadıysam enfazla20 kere yenilisimdir. oda bilgisayara karsı değil

internet cafede arkadaslarla

encok sectiğim takımlar

1. ARSENAL
    2.MAN: UNİTED
    3,MARSİLYA
    4,İNTER
    5,GALATASARAY
    6,SİVASSPOR
  • bizim int.cafe daha gelişmemiş.sadece fifa05 var

muribbi:dene çok ii
  • ya şu top fiziği iyi olsa oynicam ama o fizikle rahatsız oluyorum şut çektiğim zaman sanki deniz topuna vurmuşum gibi gidiyor , yok 98 yılından beri severek oynarım yanııı
  • deniycem
  • fifa futbol oyunlarının babasıdır zevk lamak için bir şey yapmaya gerek yok ozun zaten bir ekol
  • Pes dururken fifa kim oynamak ister ki?
  • Fifa'nın açıkları çok örneğin sağdan gol yiyiorsunuz sağdan atıyorsunuz yani 10 gün gibi kısa bir sürede oyunun açıklarını yakalarsınız
  • fifa 2007 çok iğrenç bi oyun nasıl seviyosunuz onu en iyisi mario
  • Fifa 99 dan beri fifa serilerinin hemen hemen hepsini oynadım.Ama fifa 99 dan aldığım zevki bırakın diğer fifaları hiçbir oyundan almadım.EA Sport fifa-99 u üreterek bir devrim yapmıştır.2000 ve 2007 dahil olmak üzere aradaki tüm fifalarda devrim niteliği taşıyan oyun yoktur ve hiç biri de zamanın fifa99 u kadar zevkli deildir BENCE...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emuslu

Fifa 99 dan beri fifa serilerinin hemen hemen hepsini oynadım.Ama fifa 99 dan aldığım zevki bırakın diğer fifaları hiçbir oyundan almadım.EA Sport fifa-99 u üreterek bir devrim yapmıştır.2000 ve 2007 dahil olmak üzere aradaki tüm fifalarda devrim niteliği taşıyan oyun yoktur ve hiç biri de zamanın fifa99 u kadar zevkli deildir BENCE...

• quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

quote:

Orjinalden alıntı: emuslu

Fifa 99 dan beri fifa serilerinin hemen hemen hepsini oynadım.Ama fifa 99 dan aldığım zevki bırakın diğer fifaları hiçbir oyundan almadım.EA Sport fifa-99 u üreterek bir devrim yapmıştır.2000 ve 2007 dahil olmak üzere aradaki tüm fifalarda devrim niteliği taşıyan oyun yoktur ve hiç biri de zamanın fifa99 u kadar zevkli deildir BENCE...

+1 Fifa cok beklenen ve cok oynanan bir oyundu. Ne olduysa ivme bozuldu ve oyuncuları tatmin edecek kadar iyi oyun yapamamaya başladılar. Bu iki arkadaş gibi ben de 99 dan sonraki serileri 99 kadar severek oynamadım. 2007 hakkında yorum yapamayacağım cünkü oynamadım. PES varken oynayacağımı da sanmıyorum. PES tam bir futbol simulasyonu. Tam olmasa da piyasada ki en iyi futbol oyunu diyebiliriz

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.