Şimdi Ara

###FIFA 07'DEN ZEVK ALMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN OKYUYNUZ!!!### (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: onder6

Ben FİFA 07 yi çok seven ve oynuan biriyim.Eskiden çok sıkıcı bulurdum çünkü tam olarak zevk almayı bilimiyordum.Şimid size bunları anlatacağım.Ben bunları uyguladım.Çok basit okuyun ve öğrenin.

*İlk önce "Game Settings"ten 3.sıradaki "Game speed"yazan yerde oyun hızı veriliyor.Bunu seçeneklerden "fast"yapın yani hızlı bir oyun olacak.*

*Sonra karemanızı kesinlilke "Silendine"yapın.Çünkü bakım olarak size daha çok zevk verecektir oynarken...Çoğumuz "Tele"yapar.Bada sadece düz bir bakış olur.ama Silendine de çok değişik açılardsan oyun sürüyor ve canınız sıkılmıyor...*

*Son olarak Takım kurmayın.Çünkü Buda sizi boğar..

NOT:Ben bunları arkadaşlarıma da önerdim çok iyi bir püf notkadırlar.Denemenizde fayda var.

Sizlerde bildikleriniz yazabilirsiniz.Saygılarımla...

TELE

• bi deneyelim ama tele yapmamın amacı ekranda daha çok oyuncu görebilmek sağol önerilerin için
  • Bencede pes ama zevkler ve renkler tartişilmaz
  • dediğin gibi oyundan zewk almaya başladım nie dersen sideline yapınca fazla gol atamıyorum buda oyuna denge getirio biraz stress oluyor ama
  • Önemli Deil
  • quote:

Orjinalden alıntı: C.Barkley

boşuna kasmayın ne yaparsanız yapın zevk vermez fifa forever pes

küfür edecem şimdi zırt pırt pes diyenlere burası fifa sayfası git pes sayfasında pesle konusun .... akraba olcam yoksa bu pescilerle baydınız artık
    ne kadar küçük bencil kafalılarsınız ya bunun tartısması mı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketcap98 -- 10 Haziran 2007; 2:02:52 >
  • insana belli bir süreden sonra bıkkıntı veriyor.Artık World Class'da aşmıyor insanı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: onder6

Ben FİFA 07 yi çok seven ve oynuan biriyim.Eskiden çok sıkıcı bulurdum çünkü tam olarak zevk almayı bilimiyordum.Şimid size bunları anlatacağım.Ben bunları uyguladım.Çok basit okuyun ve öğrenin.

*İlk önce "Game Settings"ten 3.sıradaki "Game speed"yazan yerde oyun hızı veriliyor.Bunu seçeneklerden "fast"yapın yani hızlı bir oyun olacak.*

*Sonra karemanızı kesinlilke "Silendine"yapın.Çünkü bakım olarak size daha çok zevk verecektir oynarken...Çoğumuz "Tele"yapar.Bada sadece düz bir bakış olur.ama Silendine de çok değişik açılardsan oyun sürüyor ve canınız sıkılmıyor...*

*Son olarak Takım kurmayın.Çünkü Buda sizi boğar..

NOT:Ben bunları arkadaşlarıma da önerdim çok iyi bir püf notkadırlar.Denemenizde fayda var.

Sizlerde bildikleriniz yazabilirsiniz.Saygılarımla...

haci silendine değil sideline olucak

• Emegine sağlık kardeş +rep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.