Şimdi Ara

###FIFA 07'DEN ZEVK ALMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN OKYUYNUZ!!!### (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim en sevdiğim oyunu Fifa World Cup 98 olmuştur. Ondan beri diğerleri bu kadar zevk vermedi. Birde şimdiki oyunlarda çalım atılmıyor artık.
  • arkadaşlar birde dynamic kamerada oynayın. muhteşem gerçekten. seçimimi yaptım ben; dynamic.
  • quote:

Orjinalden alıntı: guraktan

Benim en sevdiğim oyunu Fifa World Cup 98 olmuştur. Ondan beri diğerleri bu kadar zevk vermedi. Birde şimdiki oyunlarda çalım atılmıyor artık.

he he. o oyunda çok hata vardı. topa falso verme olayı vardı ve şutun şiddeti ayarlanamaıyordu o yüzden kimle olursa olsun ortas saha çizgisinden olsun taç çizgisinden olsun şut çekip iyi falsa verince top çatala takılıyordu. ama bu hatadan yararlanmazsanız çok zevkli bir oyundu özellikle klasik kupaları oynarken hele o ilk zamanların acayip model topu ile oynamak
  • quote:

Orjinalden alıntı: emuslu

Fifa 99 dan beri fifa serilerinin hemen hemen hepsini oynadım.Ama fifa 99 dan aldığım zevki bırakın diğer fifaları hiçbir oyundan almadım.EA Sport fifa-99 u üreterek bir devrim yapmıştır.2000 ve 2007 dahil olmak üzere aradaki tüm fifalarda devrim niteliği taşıyan oyun yoktur ve hiç biri de zamanın fifa99 u kadar zevkli deildir BENCE...

kesinlikle katılıyorum sana arkadasım. deli gibi oynardım fifa99u ondan sonrakiler tutmadı bana göred de. hala duru cd lerimin arasında bak aksama bi nostalji yapim bakaim oynayabilecekmiyim simdiki sistemde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Senatör

quote:

Fifa 99 dan beri fifa serilerinin hemen hemen hepsini oynadım.Ama fifa 99 dan aldığım zevki bırakın diğer fifaları hiçbir oyundan almadım.EA Sport fifa-99 u üreterek bir devrim yapmıştır.2000 ve 2007 dahil olmak üzere aradaki tüm fifalarda devrim niteliği taşıyan oyun yoktur ve hiç biri de zamanın fifa99 u kadar zevkli deildir BENCE...

kesinlikle katılıyorum sana arkadasım. deli gibi oynardım fifa99u ondan sonrakiler tutmadı bana göred de. hala duru cd lerimin arasında bak aksama bi nostalji yapim bakaim oynayabilecekmiyim simdiki sistemde.

senatör arkadaşım bak böyle dedin benim de canım çekti fifa99 u. ctrlye 2 defa hızlıca basıp attığım çalımlar ceza sahasına girip çapraz şut çekip attığım goller geldi aklıma.Fifa 99 gerçekten de bir devrim oyunudur tebrikler EA sport

• Tamamen katılıyorum çok iyiydi 99 ki oynadığım ilk bilgisayar oyunudur adam akıllı. Ama gün geçtikçe batıyo fifa
  • Konamiden birseyler ogrenseler iyi olacak
  • bilgisayara karsı oynanan tüm spor oyunları sıkıo adamı world classta zewk wermio sonra...
  • pes mi ? gidin ya , adamlarin kosusu bile komedi yapmayin arkadaslar
    cok denedim hatta karsilikli oynayanlari da gordum
    yok ya resmen komedi bir oyun pes!
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

quote:

+1 Fifa cok beklenen ve cok oynanan bir oyundu. Ne olduysa ivme bozuldu ve oyuncuları tatmin edecek kadar iyi oyun yapamamaya başladılar. Bu iki arkadaş gibi ben de 99 dan sonraki serileri 99 kadar severek oynamadım. 2007 hakkında yorum yapamayacağım cünkü oynamadım. PES varken oynayacağımı da sanmıyorum. PES tam bir futbol simulasyonu. Tam olmasa da piyasada ki en iyi futbol oyunu diyebiliriz

TEK KELİMEYLE 99. BEN PES USTASIYIM.HELE O MASTER LİG YOK MU SÜPER.ARKADAŞLAR BU ARADA BEN PES'İ DAHA ÇOK SEWERİM AMA ŞU PES BANA ÇABUK BİTEBİLEN Bİ OYUN GİBİ GELDİ YANİ OYUNU BEN ÇABUK BİTİRDİM. BU ARADA PES'E LAF SÖYLEYENLER BANA Bİ SÖYLESİNLER BU FİFA DA DORU DÜZGÜN NE VAR.

• fifa manager 07 ne zmn çıkcak bileniniz var mı?(aslında fifa bi menejerlik oyunu yapmalı takımı sahada sen oynucan hatta sahada bi oyuncu sen olucan onun da ayrıca kariyerini yapabilecen ama görüntüler pes kadar gzl olcak ayrıca winning eleven gibi bi de menüsü olucak bak o zmn kim tutabilio)
  • yok yok aslında cm gibi menüsü olcak.bi de o oynattıın adamın aile yaşantısı gibi şeyleri inceden incee sen yönetcen
  • olduuuuu arkadaşım başkaaaaaaa??? arkadaşım zaten EA futbolda kötüleşmiş sen nediyon?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxxsabaxxx
    kariyerini yapabilecen ama görüntüler pes kadar gzl olcak

şaçmalama neden bahsediyosun ne güzeli pes mi güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetbalci

quote:

Orjinalden alıntı: xxxsabaxxx
    kariyerini yapabilecen ama görüntüler pes kadar gzl olcak

şaçmalama neden bahsediyosun ne güzeli pes mi güzel

ewet fifadan daha iyi olduğu kesin

• bir fifaci olarak pesi oynamayi bir kac kez denedim ama robot gibi kosan adamlarla nasil zevk aliyorsunuz buna bi anlam veremiyorum

birde yukaridaki cevaplarda fifanin kalecilerine laf atiliyor aksine fifa kalecilerin tepkilerini cok degistirmis ve hakkaaten hos olmus sadece karambollerde bocaliyolar onu gercekte volkanda yapiyor tabi

son olarak fifada en sevdigim seyi soylemek istiyorum ne kadar zor bir sinifta oynarsaniz oynayin normal bir kalitedeki takimla karsinizda kim olursa olsun iyi bir forvetinizle uzaktan gelisine bi vurus yaptiginizda o topun kaleye girmis oldugunu gormek buyuleyici oluyor bence helede birde caprazdan geliyorsaniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLCKRCA

bir fifaci olarak pesi oynamayi bir kac kez denedim ama robot gibi kosan adamlarla nasil zevk aliyorsunuz buna bi anlam veremiyorum

birde yukaridaki cevaplarda fifanin kalecilerine laf atiliyor aksine fifa kalecilerin tepkilerini cok degistirmis ve hakkaaten hos olmus sadece karambollerde bocaliyolar onu gercekte volkanda yapiyor tabi
    son olarak fifada en sevdigim seyi soylemek istiyorum ne kadar zor bir sinifta oynarsaniz oynayin normal bir kalitedeki takimla karsinizda kim olursa olsun iyi bir forvetinizle uzaktan gelisine bi vurus yaptiginizda o topun kaleye girmis oldugunu gormek buyuleyici oluyor bence helede birde caprazdan geliyorsaniz

muhtesemsin beni anlatmissin resmen

fifa degil belki ama uefanin sonuncusu muthis!
    kaleci hareketleri ,
    rakip takim ceza sahasina
    orta yapinca karambol veya kolay gol yemek ,
    kalecilerin ucuslari , hava degisiklikleri(mesela
    durduk yerde veya surekli kar yagmiyor onun yerine baslangicta yerler islakken 15-20 dk sonra kar yagmaya basliyor),
    bir tek kamera sinir bozucu ve uzak kaliyor dynamic olmasina ragmen
    onun disinda super!

ha bir de calimlar , serbest vuruslar , kornerden gol atabilme hatta bacak kirmalar , sakatlanmalar
    daha ne diyebilirim ki!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi livingdeads -- 20 Nisan 2007; 22:00:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: SLCKRCA

bir fifaci olarak pesi oynamayi bir kac kez denedim ama robot gibi kosan adamlarla nasil zevk aliyorsunuz buna bi anlam veremiyorum

çok doğru diyosun +1903

• yine fifa pes tartısması bu ne ya baydınız yani ha

fifa07 yi begenmedim bi attıgın golu bi daha atamıyosun şansa gidiyorsun sanki 06 ondan bin kat iyiydi bi şut çekiyon topun nereye gitcegini allah bilir sanmayın pes filan seviyorum pes i kurmam bile zaman kaybı
  • fifayi da oynadim pesi de bana gore fifa daha iyi her bakimdan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.