Şimdi Ara

FIAT ve Türkiye pazarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiat ın bazı modelleri artık Türkiye pazarına neden girmiyor acaba? yenilenmiş siena , yeni palio , palio weekend , strada... Türkiye pazarında olsa satacak arabalar

---------------------------

Yeni Siena
     FIAT ve Türkiye pazarı

Yeni Palio
     FIAT ve Türkiye pazarı

FIAT ve Türkiye pazarı

Palio Weekend
     FIAT ve Türkiye pazarı

Strada
     FIAT ve Türkiye pazarı

FIAT ve Türkiye pazarı

• siena felan tırt ama palioyu beğendim mini punto olmuş hatta mini demek bile ayıp kaçar puntoya aşırı benzer.
  • Bu modeller,Fiat'ın bölgesel pazarlarından Güney Amerika(Brezilya,Arjantin v.s)için üretilen modellerdir.
  • Palio weekend fena duruyor sanki:)
  • Haklisiniz ama strada ve palio weekend gereken satis basarisini yakalayamamisti zamaninda.O yuzden gelmiyor olabilir.

Palio ve siena tarzi b sinifi araclari ureteceginin haberini vermisti zaten.Sorun yol yani
  • Sienaya bakınca yeni kasa sembol gördüm bir an. Diğer özelliklerini bilemem ama gözümüz bu yeni tasarımları görünce beğeniyor. Tabi zamanla sürücülerinden çekeceğimiz eziyetle nefret etmeye başlayabiliriz.

Ucuzuyumdur ben de. Bu tür araçları sırf bu tür araçların bazı sürücülerinin toplum üzerinde bıraktığı intiba yüzünden evde ayrılık çıkıyor.

Palio bile ilk çıktığında aile gençleri ve evin hanımları tarafından falan çok tercih ediliyordu. Şimdiki algısıyla satış rakamlarının etkileneceğinden eminim.

Palio weekend de Subaru outback gibi duruyor desem son olarak.
  • Yalnız bütün tasarımlar çok iyi. Neden gelmiyorlar acaba?
  • FİAT türkiyede her zaman he yıl güzel satışlar yapıyor..Çünkü orta sınıf araba üretiyor...başka yatırıma gerek duymuyor olabilirler...Bakın LİNEA çok güzel satış yapıyor....Daha büyük gösterişli bir sedanı olsa kesin satar.Kim yaparsa yapsın ..RENAULT CONCORDE kasası her zaman Türkiye de satar... TEMPRA güzel kasa idi....Çok pahalı satıldı yinede satıldı....Fıat yöneticileri ne düşünürler bilemem ancak Türkiye de yeni bir model üretilecek biliyorum...
  • Hadi linea var diye siena gelmez de palio ve weekend niye gelmez anlam veremedim
  • LiNeA 1.4 77 hp tavsiye edermisimiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Hadi linea var diye siena gelmez de palio ve weekend niye gelmez anlam veremedim

Weekend gerçekten harika olmuş,gelirse doblo satışları dibe vurur.
  • Siena ve palio gelirse ve fiyatları makul seviyede olursa gayet iyi satar özellikle siena yine b sınıfı sedan olarak symbol un azılı rakibi olur. Palio arka çaprazdan harika görünüyor.
  • Palio weekend güzel duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye otomotivde çoğu AB standardını tanıdığı için, Brezilya ve Çin'de üretilen modeller, AB normlarına uyum sağlayamıyor, açıkçası Türkiye devleti de AB'de satılmayan araçları Türkiyede sattırmıyor. Yani bir aracın Türkiye'de satılabilmesi için, AB'de de satılmasında bir engel olmamalı...
  • Weekend i ben de beğendim. 1.6 dizel motorla gelse iş yapar gibi..

• Weekwend gelsa dacia dusterdan çok satıcağı bir gerçek
  • Bu araçlarla girse satılmayacağını bildiğinden olsa gerek. Bunlar ne böyle hepsi tasarımdan yoksun. Hyundai ve renault sattırmaz bunları Türkiyede.
    Edit: palio müstesna hoşuma gitti hakkaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubelhizb -- 30 Aralık 2013; 1:34:34 >
  • palio punto nun devamı olarak kitleyi kendine çeker, siena da albea sonrası tam taksiciler için araç gibi duruyor, bu ikisini soksa fiat çıtır çerez niyetine satar güzel fiyatla da girerse
  • Palio puntonun ikizi olmus yav

• Farklı pazarlar için üretilen araçlar o nedenle bize gelmez,zaten geleceği varsa da TOFAŞ getirmez..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.