Şimdi Ara

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.722
Cevap
48
Favori
492.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2005 model beyaz Panda'nın renk koduna ihtiyacım var. Aracın üzerindeki plaka silinmiş, en sonda bir harf var ama okuyamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Arkadaşlar 2005 model beyaz Panda'nın renk koduna ihtiyacım var. Aracın üzerindeki plaka silinmiş, en sonda bir harf var ama okuyamıyorum.

Herhangi bir boya ustası Şasi numarasından boya kodunu size söyleyebilir diye düşünüyorum.

Olmazsa FIAT servisten öğrenebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, ilanlarda PANDA ile ilgili yanlış bilgilendirmelerin sıkça yapıldığını görüyorum. Panda almayı planlayan arkadaşlar için en sık yapılan yanlış bilgilendirmeler için doğrularını elimizden geldiğince burada yazalım derim..

2004-2005-2006 model 1.2 Benzinli Panda'lar 60 HP güç üretir.

EuroNCAP'tan 5 değil, 3 yıldız almıştır.

Panda'larda kullanılan vites sistemi tam otomatik değil, yarı otomatiktir. Debriyaj sistemini sizin yerinize halleden bir robot aracılığıyla kullanılan aslında manuel yapıda bir şanzımandır.

100km'de 3,5 - 4 litre yakıt tüketimi çok zordur.
    (Dümdüz, tek rampası dahi olmayan 100km'lik bir asfalt bulur ve 60-70km sabit hızla gidebilirseniz belki bu verileri yakalarsınız)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. İlanlarda yanlış bilgilendirmeler çok oluyor; alacak arkadaşlar için önemli olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Bu arada arkadaşlar konusu açılmışken; benim aracımında direksiyon kumandalarından ses açma tuşu çalışmıyor. Sanırım biraz sert bastım ve çıt diye bir ses neticesinde kırdım. Böyle bir problem yaşayan oldu mu aranızda? Varsa nasıl çözüm sağladınız..?

Tuşun altında bir mekanizma bulunuyor. O kırıldı ise tamiri yok malesef. Geçmiş mesajlarda ararsanız bulursunuz. Başıma gelmişti ama yanlış hatırlamıyorsam tek tarafı 150 tl gibi bir rakamdı. (Sene 2009 olabilir:))
  • quote:

Arkadaşlar, ilanlarda PANDA ile ilgili yanlış bilgilendirmelerin sıkça yapıldığını görüyorum. Panda almayı planlayan arkadaşlar için en sık yapılan yanlış bilgilendirmeler için doğrularını elimizden geldiğince burada yazalım derim..

2004-2005-2006 model 1.2 Benzinli Panda'lar 60 HP güç üretir.

EuroNCAP'tan 5 değil, 3 yıldız almıştır.

Panda'larda kullanılan vites sistemi tam otomatik değil, yarı otomatiktir. Debriyaj sistemini sizin yerinize halleden bir robot aracılığıyla kullanılan aslında manuel yapıda bir şanzımandır.

100km'de 3,5 - 4 litre yakıt tüketimi çok zordur.
    (Dümdüz, tek rampası dahi olmayan 100km'lik bir asfalt bulur ve 60-70km sabit hızla gidebilirseniz belki bu verileri yakalarsınız)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. İlanlarda yanlış bilgilendirmeler çok oluyor; alacak arkadaşlar için önemli olabilir.

Sakin kullanım ile hayal değil:)

2009 senesinde 2 kişi+bagaj sakin kullanım 2004 model Dualogic Panda ile; "İstanbul - Çeşme; Full depo ile 650km yol bittikten sonra çeşme girişinde benzin uyarı ışığı yandı. 140km Range yazıyordu:) Yol bilgisayarına göre ortalama tüketim 4.1" 90 km hızı çok nadiren geçerek genelde 70-80km bandında kullanmıştım.

• Selamlar Panda'cılar,2005 Panda (1))sunroof perdesinin takılacağı tutacak yerleri kırılmış,nereden temin edebileceğim konusunda bilgisi olanlar var mıdır?yada herhangi bir Türk işi çözümü olan....(2)Orjinal Blaupunkt cd çalarda içinde cd yok iken radio açıkken kendi kendine cdye geçmeye çalışıp,tekrar radyoya dönüyor ve bunu sık sık tekrarlıyor bu konuda bilgisi ve çözümü olan arkadaşlar var mıdır?
    Yorumlarınız bekliyorum....
    PANDA'yla YOLA DEVAMMMMM...🚙🚘🚙🚘🚙👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımın için teşekkürler NovariX..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankay2 kullanıcısına yanıt
    Ben 3 kisi arti bagaj ile 690 km yaptim hemde 195\50-15 lastiklerle :) Ama o otomatik pandanin keyfini hala unutamadim... Bu arada Pandadan sonra aldigim Bravoyu da degistirdigimi soylemis miydim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: albemus

Ben 3 kisi arti bagaj ile 690 km yaptim hemde 195\50-15 lastiklerle :) Ama o otomatik pandanin keyfini hala unutamadim... Bu arada Pandadan sonra aldigim Bravoyu da degistirdigimi soylemis miydim :)

Biliyorum, km düşürülmüş sıfır araç alarak tarihe geçtin
  • quote:

Orijinalden alıntı: arieantiche

Selamlar Panda'cılar,2005 Panda (1))sunroof perdesinin takılacağı tutacak yerleri kırılmış,nereden temin edebileceğim konusunda bilgisi olanlar var mıdır?yada herhangi bir Türk işi çözümü olan....(2)Orjinal Blaupunkt cd çalarda içinde cd yok iken radio açıkken kendi kendine cdye geçmeye çalışıp,tekrar radyoya dönüyor ve bunu sık sık tekrarlıyor bu konuda bilgisi ve çözümü olan arkadaşlar var mıdır?
    Yorumlarınız bekliyorum....
    PANDA'yla YOLA DEVAMMMMM...&#55357;&#56985;&#55357;&#56984;&#55357;&#56985;&#55357;&#56984;&#55357;&#56985;&#55357;&#56397;

Merhaba. Sunroof perdesinde benzer bir durumu yaşayan bir arkadaşımız vardı burada, nasıl düzeltti bir ona sormak lazım. Bunun dışında oraya türk işi bir kanca sistemi yapılabilir diye düşünüyorum.. :)

CD Çaların kendiliğinden devreye girmeye çalışması, radyodan geçişleri ve hatta araç çalışmıyorken bile teybin açılması durumu General Motors'un bazı markalarında kullanılan teyp modüllerinde gerçekleşebiliyor. Servis bilgisayarla teybi sıfırlayınca bu sıkıntı ortadan kalkıyor. Geçici çözüm yolu olarakta içinde CD bulundurmanızı tavsiye edebilirim. CD olduğu sürece (Source) tuşu ile radyo - cd arası geçişi yapabilirsiniz. Radyoya geçtikten sonra keyfekeder CD'ye geçmeye çalışmayacaktır. Ayrıca araç çalışmıyorken teyp kendi kendine açılmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

quote:

Bu arada arkadaşlar konusu açılmışken; benim aracımında direksiyon kumandalarından ses açma tuşu çalışmıyor. Sanırım biraz sert bastım ve çıt diye bir ses neticesinde kırdım. Böyle bir problem yaşayan oldu mu aranızda? Varsa nasıl çözüm sağladınız..?

Tuşun altında bir mekanizma bulunuyor. O kırıldı ise tamiri yok malesef. Geçmiş mesajlarda ararsanız bulursunuz. Başıma gelmişti ama yanlış hatırlamıyorsam tek tarafı 150 tl gibi bir rakamdı. (Sene 2009 olabilir:))

Kendi kendine düzeldi bizim tuşlar hocam.. =) Teşekkürler yardımınız için.

• Teşekkürler NovariX...İçine cd koyunca dediğiniz gibi sorun çözülüyor,,,👍👍👌

• Değerli Dualogic vites kullanan arkadaşlar bir sorunum var,,,araç Auto1 deyken aracımla geri park yapmaya hazırlanırken duruyorum frene basıyorum geriye takacakken ''Manual Mode Not Available'' gibi bir hata alıyorum...ne geri geçiyor ne N ye geçiyor...sadece Oto1 de kalıyor gaza basıp düz gidebiliyorsun...ancak durup kontağı kapattıktan sonra tekrar açıyorum o zaman geri çalışıyor...Önemli bir sorun mudur?Bilgisi olan yada bu tip bir sorun başına gelen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok memnun olurum.Yani zaten Auto1 deyim Manual moda geçmeye niyetim zaten yokk...Amacım geriye takmak..Niye böle bir uyarı mesajı alıyorum..SAYGILAR....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arieantiche -- 15 Nisan 2015; 14:21:20 >
  • 208810823

Arkadaşlar merhaba, alabilirsem ilk aracım olacak. Fiyatlar konusunda bir bilgim olmamakla beraber,

2011 Dynamic 40000'de 24.250 görünüyor. Sizce fiyat nasıl? ilk izlenimleriniz nasıl?
  • Merhaba ozonozon araç gayet şık ve temiz bende panda mı ilk aracım olarak aldım km si gayet iyi ve donanım anlamında gayet yeterli eğer hemen satmayı düşünmüyorsan alabileceğin bi araç sürüşü çok keyifli ben alalı 2 ay olacak izin günlerimi iple çekiyorum arabayı sürmek için performans beklemiyorsan almanı tavsiye ederim kişisel görüşüm budur...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozonozon

208810823

Arkadaşlar merhaba, alabilirsem ilk aracım olacak. Fiyatlar konusunda bir bilgim olmamakla beraber,

2011 Dynamic 40000'de 24.250 görünüyor. Sizce fiyat nasıl? ilk izlenimleriniz nasıl?

yaklaşık 1.5 ay önce cam tavanlısını 26000'de 21.500'e aldım ben...

• Uzaktan Kumandan kullanıcısına yanıt
    modelde 2011 miydi acaba? siyah renk bulmuşsunuz ne güzel beyaz hiç istemiyorum fakat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozonozon

modelde 2011 miydi acaba? siyah renk bulmuşsunuz ne güzel beyaz hiç istemiyorum fakat...

Evet 2011 model...

• Arkadaşlar CD çalar özelliği olan teybe (mp3 değil track CD'si çalıyor sadece) aux girişi yaptıran var mı - istanbul
  • Panda fiyatları neden bu kadar arttı arkadaşlar? Bizim bilmediğimiz bişeyler mi var?

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.