Şimdi Ara

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** (267. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.723
Cevap
48
Favori
492.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ankay2

quote:

Orijinalden alıntı: albemus

Hehe Ben bravoyu da verip Giuliettaya gectim, benim neyime aile arabasi

O arabanın kmsi düşürülmüş, dolardırıldın bence

Aldigimda sifir km idi yau, bu kadar da dusurulmez ki, insafsizlar

• Merhaba gördüğüm kadar hala yaşıyor forum :)
    Ben de yeni bir panda kullanıcısıyım. 2005 model kırmızı bir şeker :) tam bayan arabası diyorum...
    bayan demişken tekniğinden anlamamam normal mi ki?
    2 sorum var. Yardımcı olur musunuz?
    1) 2 hafta önce arabada airbag failure hatası almaya başladım. Servise gidecek vaktim olmadı. Ara ara uyarı devam etti ve Sonra kayboldu. Artık hata yok. Rahat etmeli miyim ?

2) Airbag hatasından sonra breake light ve side light uyarıları almaya başladım. Ara ara uyarı verip kayboluyor. Fren lambasını kontrol ettiğimde yanıyor.

Forumda arama yapamadım, muhakkak bu sorunla karşılaşanlar olmuştur. Sorunlarım ciddi mi? Ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellidda

Merhaba gördüğüm kadar hala yaşıyor forum :)
    Ben de yeni bir panda kullanıcısıyım. 2005 model kırmızı bir şeker :) tam bayan arabası diyorum...
    1) 2 hafta önce arabada airbag failure hatası almaya başladım. Servise gidecek vaktim olmadı. Ara ara uyarı devam etti ve Sonra kayboldu. Artık hata yok. Rahat etmeli miyim ?

2) Airbag hatasından sonra breake light ve side light uyarıları almaya başladım. Ara ara uyarı verip kayboluyor. Fren lambasını kontrol ettiğimde yanıyor.

Forumda arama yapamadım, muhakkak bu sorunla karşılaşanlar olmuştur. Sorunlarım ciddi mi? Ne yapabilirim?

Akünüzü kontrol ettirmenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

quote:

Orijinalden alıntı: dellidda

Merhaba gördüğüm kadar hala yaşıyor forum :)

Akünüzü kontrol ettirmenizi öneririm.

Alıntıları Göster
    airbag hatası bende de ara ara oluşurdu. Arabayı bilen bi oto elektrikçiye sorduğumda, ön yolcu koltuğunun altında elektrik kablolar oluğunu ve kabloların araba yaşlandıkça ve koltuğu hareket ettirdikçe yıprandığından temassızlık yapabileceğini söylemişti.

Işık araba çalışırken yanmıyorken, çukura girdikten ya da koltuğu oynattıktan hemen sonra yandığı çok olmuştur.

yine de bir servise gösterip içinizi rahatlatmanızı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: haxal

kendini kanıtlamış vites olduğundan kronik sorunu bulunmamaktadır. zaten çalışma şekli dolayısı ile tam otomatik değildir, gerektiği zamanlarda baskı balata değişimi ile sorunsuz yıllarca kullanabilirsiniz.
    bu arada benimde araç satılık.

Sizin araç ne kadar varmı ilan no?
  • iyi araçlar, ilanda 1 hafta bile kalmadı, hemen satıldı, hemde pazarlıksız.
  • Şimdi de direksiyon hatası vermeye başladı. Bugün birden bire direksiyon boşa döndü (park halindeydim) ve direksiyon sertleşti. Arabayı hareket ettiremiyorum. Servis yolu gözüktü sanırım. Nedir ne değildir bilemedim iyice soğudum arabadan
  • Merhaba bende 2005 model Fiat pandamı almak için yarın sabah notere gidicem birçok kişinin bayan Arabası ve ikinci el piyasası yok demesine rağmen kulak ardı edip kaporasını verdim inşallah kazasız belasız binerim bu arada ilk arabam olucak ve sizce doğru bişey mi yanlış bişey mi yaptım cevaplarsanız sevinirim..
  • Merhaba,
    Bende hanım için panda almayı düşünüyorum.Ama sizlerden görüş almak istiyorum.Eğer bana özelden telefonunuzu gönderirseniz sormak istediğm bazı kısımlar olacak.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hddddd

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    pandayla yola devam...

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye**

• Iyi Akşamlar fiat panda tavan çıtası ve orjinal Çelik jant almak istiyorum Aracım 2005 model dynamic modeli bunlara nerden ulaşabilirim ya da aranızda satan varsa bana ulaşabilir mi mesaj yoluyla yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19tolga07

Iyi Akşamlar fiat panda tavan çıtası ve orjinal Çelik jant almak istiyorum Aracım 2005 model dynamic modeli bunlara nerden ulaşabilirim ya da aranızda satan varsa bana ulaşabilir mi mesaj yoluyla yardımcı olursanız sevinirim

Tavan çıtasının orjinalleri için serviste çok para istiyorlar.

Aksoy Tunning'te mevcut. Ben de yeni aldım sayılır. Yanılmıyorsam 119 lira bir fiyatı var tavan çıtalarının.

Çelik jant içinse servis dışında çıkmacılara bakabilirsiniz. Ama benim tavsiyem illa orjinali için kovalamayın, uygun boyutlarda onlarca alternatif var jant konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayı Baba

quote:

Iyi Akşamlar fiat panda tavan çıtası ve orjinal Çelik jant almak istiyorum Aracım 2005 model dynamic modeli bunlara nerden ulaşabilirim ya da aranızda satan varsa bana ulaşabilir mi mesaj yoluyla yardımcı olursanız sevinirim

Tavan çıtasının orjinalleri için serviste çok para istiyorlar.

Aksoy Tunning'te mevcut. Ben de yeni aldım sayılır. Yanılmıyorsam 119 lira bir fiyatı var tavan çıtalarının.

Çelik jant içinse servis dışında çıkmacılara bakabilirsiniz. Ama benim tavsiyem illa orjinali için kovalamayın, uygun boyutlarda onlarca alternatif var jant konusunda.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben de geçen hafta cbr'ı bırakıp 2011, 27binde bi panda almış bulunmaktayım...

ilk arabam olması vesilesiyle yokuş kalkış desteği olması çok iyi oluyormuş onu anladım...

bir de ben bu camlara rüzgarlık taktırma niyetindeyim, nerede kaça bulurum acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

arkadaşlar ben de geçen hafta cbr'ı bırakıp 2011, 27binde bi panda almış bulunmaktayım...

ilk arabam olması vesilesiyle yokuş kalkış desteği olması çok iyi oluyormuş onu anladım...

bir de ben bu camlara rüzgarlık taktırma niyetindeyim, nerede kaça bulurum acaba??

Hayırlı olsun hocam.

Cam rüzgarlığını Aksaraydaki aksesuarcılardan temin edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Bu arada aracınız hangi donanım, hangi renk? Fotoları var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

quote:

Hayırlı olsun hocam.

Cam rüzgarlığını Aksaraydaki aksesuarcılardan temin edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Bu arada aracınız hangi donanım, hangi renk? Fotoları var mı?

teşekkür ederim...

araba 1.2 dynamic, manuel vites, sanruf, çelik jant, yokuş kalkış desteği, esp falan var (bi park sensörü yok) ful modeli oluyor herhalde...

rengi siyah, foto çekmem için önce bi güzel yıkatmam lazım...

• NovariX yardımın için teşekkür ederim Çelik jantı orjinalinin görüntüsü gerçekten güzel duruyor bu yüzden orjinal isteğim
  • quote:

NovariX yardımın için teşekkür ederim Çelik jantı orjinalinin görüntüsü gerçekten güzel duruyor bu yüzden orjinal isteğim
    Arkadaşlar, yakıt tüketim testi yaptım.

Aracım İstanbul içi geneli yoğun trafikte olmak üzere 100km'de 6,5 litre benzin tüketmiş.

Bu değer otomatik benzinli bir araç için iyidir diye düşünüyorum ama sizlerin de fikrini almak istedim.

Genel tüketimler bu civarda mı?
  • NovariX bence gayet normal çünkü şu anda benim aracım manuel vites olmasına rağmen şehiriçinde 6.4 ve 6.5 litre arası Yakıt tüketimi
  • quote:

NovariX bence gayet normal çünkü şu anda benim aracım manuel vites olmasına rağmen şehiriçinde 6.4 ve 6.5 litre arası Yakıt tüketimi
    benim de 200km oldu yol bilgisayarını sıfırlayalı, günlük bayrampaşa, arnavutköy arası ekseri trafiksiz git-gel ile 6,3 yazıyor...
  • quote:

benim de 200km oldu yol bilgisayarını sıfırlayalı, günlük bayrampaşa, arnavutköy arası ekseri trafiksiz git-gel ile 6,3 yazıyor...

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar, 2005 model fiat panda aracım var.
    Bursa'da sorunu çözebilecek birini bulamadım.
    Sorunum şu;
    Aracım ısındıktan sonra vites kafayı yiyor. otomatik hiç bir şekilde işlemiyor. Manuel de çok zor değiştiriliyor. Kalkması çok zorlaşıyor.
    Bana bir yol gösterin. araç zaten 15 bin civarı yetkili servis robot değişecek diyor 5 bin istiyor.

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.