Şimdi Ara

Fıat Palio Weekend Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
64.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • palio weekend almayı düşünüyorum. bagajlı aile arabası.

kullanan arkadaşlar iyi kötü yanlarını belirtirse sevinirim

• Selamlar. 1.2 75hp, 1.4 71hp, 1.6 16V 103hp motorları mevcuttur.

Size tavsiyem 1.6 almanız yönünde. Performansıyla göz doldurur. Rampalarda asla bayılma yapmaz. 1.4 veya 1.2 alırsanız araç hantal oluyor bilginize.

Daha detaylı bilgi için palio kulübüne bekleriz.
  • bizde doblo dan önce vardı çok memnunduk 6 sene kullandık 120,000kmde sattık hiç sorun çıkarmadı daha ön takıma bile girmrmişti bizimki 1.6 ydı şehir içi 10 litre yakıyordu 100kmde ama performansı ie karşılık veriyordu biz 200km rahat görüyorduk hatta daha gitmek istiyordu kısacası çok memnunduk sorunsuz bi aile arabası almanızı tavsiye ederim
  • 1.6 ları 16V, bence aile için güzel hem malum bagaj hacmi geniş ve motoru iyi
  • palio weekend e tüp taktıran varmı ?

tüketimi nasıl ?
  • Çok güzel bir araç. Performansı iyi ve estetik. Özellikle çelik gri, beyaz ya da bordo almanızı tavsiye ederim.
  • Ben olsam almam hem kendi normal paliomu hem arkadaşımın weekend paliosunu uzun süre kullandım.İkisi de 1.6 motor çok benzin yakıyor,içi dar,vitesi 5'e atarken yanında oturanın dizine çarpıyor,vites aralıkları kısa ve vites geçişleri kemikli.Kendi arabam olmasına ragmen sevmiyorum yedek parçaları diğer paliolara göre pahalıdır.Şehiriçi tam olarak ölçüm yapamadım tahmini benzinde 35 kuruş yakar.Şehirdışı sakin kullanımda 180 kmde 45 liralık benzin yaktı.
  • benim marea 1.6 16V ile sanırım aynı motor var üzerinde ben lpg ile şehir içi 10 litre yakıyorum...Konfor genişlik olarakda çok memnunum marea weekendde düşünebilirsin
  • Marea, palio'ya göre daha güzel bir araç.
  • 1.2 lpgli kulllanan varmı acaba yakıt durumu nedir?sonuçta devir ekonomi devri varsın yavaş gitsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: chaka32

1.2 lpgli kulllanan varmı acaba yakıt durumu nedir?sonuçta devir ekonomi devri varsın yavaş gitsin

1.6 lpg ile aynı yakar zannımca. Çünkü kasa ağır normal palio ve sienaya göre.
  • 1,2 8v paliomuz var 2002 model öncelikle bu araç aile arabası yada hafif ticaret yapanlar için ideal

ama performans bekliyorsan 1,2 den uzaklas

rampada eger yükün yoksa yanlız sensen cıkıyor zorlanmıyor ama 4 kişi bin arabaya biraazda kiloluysa eger binen kişiler o zaman 5 te cıktıgım yeri 4 te alıyorum

bana sorarsanız araba en az 1,6 16 v olmalı

ne olursa olsun kasa hafif taşır lafları kesmez beni bu saatten sonra

palio weekend alınıcaksa 1,6 tercih edilmeli kesinlikle
  • Arkadaşlar 1.4 ler l/100km olarak ne kadar yakıyor tam olarak bilen var mı ? (şehiriçi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stemler -- 13 Şubat 2011; 14:36:33 >
  • 1.4 palio weekend 100km'de 8 litre civarlarında benzin yakıyor diye biliyorum

100km yi 30TL ye gitseniz km de 30 kuruş yakar ve biraz fazla gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcan. -- 13 Şubat 2011; 13:04:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

1.4 palio weekend 100km'de 8 litre civarlarında benzin yakıyor diye biliyorum

100km yi 30TL ye gitseniz km de 30 kuruş yakar ve biraz fazla gibi

Şehiriçi değil mi ?
  • yazdığım değer şehiriçi şehirdışı karma test değeriydi , sizin diğer konuda bahsettiğinize göre araç normalden 2 kat fazla yakmış bir yere gösterin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

yazdığım değer şehiriçi şehirdışı karma test değeriydi , sizin diğer konuda bahsettiğinize göre araç normalden 2 kat fazla yakmış bir yere gösterin derim

Servise soktum adamlar sorun yok diyorlar. Ben de fazla basmıyorum zaten. 90km/h gidiyorum genelde. 3.000 deviri aşmıyorum 5. viteste. Neden böyle yakıyor anlamıyorum.
  • hocam benzin pahalı benzin:))) Ülkemizde yakıt artık aldı başını gidiyor. Normaldir yakması benim weekendim de 60TL'ye doluyo 200-250Km yapabiliyor:)))
  • Bende 99 1.6 16 valf weekend var ama yokusta bayagi bi zorluyor neden acaba yardim ederseniz sevinirim tesekkurler izmirden ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asciomer

Bende 99 1.6 16 valf weekend var ama yokusta bayagi bi zorluyor neden acaba yardim ederseniz sevinirim tesekkurler izmirden ben

LPG liyse gaz ayarı, lpg regülatörüne baktırın, debriyaja baktırın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.