Şimdi Ara

Fiat Freemont aldım :) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
20
Favori
157.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzgünüm bende bir fiat sahibiyim ancak bakımı hiiç ucuz değil son olarak 1.4 benzinli linea nın 20000 bakımı için 450 tl ödedim. Belirtmeden geçmeyim balata değişmedi standat 20000 bakımı....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sturmgeist kullanıcısına yanıt
    Özetle bu:
    http://www.dodge.com/en/journey/
     Fiat Freemont aldım :)
  • Güzelmiş ya fiattan böyle suv konsepti düşünmezdim

• İyi araç almışsın baz model polo olmuş 40 bin lira

• quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

Üzgünüm bende bir fiat sahibiyim ancak bakımı hiiç ucuz değil son olarak 1.4 benzinli linea nın 20000 bakımı için 450 tl ödedim. Belirtmeden geçmeyim balata değişmedi standat 20000 bakımı....

Yuh o nasıl fiyat
  • Maalesef..
    Güzel öptü izmir merkez fiat servisi...

• Masallah arac cok guzel kocaman tank gibi gulu gule kullan. O beğenmedim diyenler kullandiklari arabayida yazsalar ya madem yemiyor dimi.

• Parası cebinde olmayanlara yorum yapmak kolay olur . Zenginin malı zügürtün cenesini yorarmış .

• çocuklu bir aileyiz ve annem babam derken kalabalık oluyoruz. 5 kişilik sedana sıkışmak yerine grand cmax, 5008, captiva ya da fremont. eğer ucuz araç almak istersem en ucuzu zaten 25 binden başlıyor. sıfır almak istersem de dandik dacia loddgy 50 bin iyi arabalar zaten 80 binin üstünde. 110-120 bin freemont almak eğer alabilme gücüm varsa çocukluysam, memlekete gidip geliyorsam, haftada bir piknik mangal keyfim varsa alınır neden alınmasın.
  • Hayırlı olsun araç çok güzel

• 112 000 tl fiata verilirmi be . O paraya ne arabalar var . Miras malı olsa verilmez be

• nasil hala memnunmusunuz aractan ort tuketim değiştimi.

• bi hortta benden gelsin

Dün birmottaydım. Freemont, Jeep, ne ararsan var.
    Fiyatlara takıldı gözüm. Detaylı ayırmışlar fiyatları çıplak fiyat, ötv, kdv, cart curt diye. 37000Eur etikete sahip jeep'in fiyatı 17000 Euro.
    Gel de çıldırma

155000 Etiket vardı Freemont'da
    Demek ki çıplak fiyatı 60-70bin.
    Yuh ve çüşün üstüne daha ağıza alınmayacak ne varsa siz geçirin aklınızdan artık...
    Kazanırken paramın neredeyse yarısına ortak olanlar bari harcarken biraz rahat bıraksınlar.
    Ne diyeyim zıkkım olsun.

Yav size demedim
    Siz güle güle, sağlıkla, mutlulukla kullanın araçlarınızı

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunck

Başlığı ve birkaç sayfa içeriği okudum. Epey aradan sonra siteye yorum yazma ihtiyacı hissettim.
    TOFAŞ diyenler ve bunun üzerinden çamur atanlar oldu.

1- TOFAŞ yerli üretimdir-ki halen yerli üretimimiz yok-montajımız var! İnsnlar bu gün kuş serisini hala kullanıyorsa (son üretim 2002) bu araca güveni ve ekonomiyi gösterir.
    2- FIAT bir şeyi üretip satıyorsa, emin olun ki pazarı görmüştür ve kendine yer bulacaktır.
    3- FREEMONT un sunduğu avantajlar, hiç bir muadilinde yoktur.
    4- FIAT'dan önce Renault Megane 1500 dCI ve Peugeot Partner 1.9D kullandım. Halihazırda Hyundai Tucson 2.0 D ve Fiat Punto 1.3 Lounge kullanıyorum.
    Tecrübemi söyleyeyim; FIAT dan ideali yok. Adamlar araçlarının tümüyle arkasındadır.
    5- Fiyat/ Performansının ve bakım maliyetlerinin en ideal olduğu araçları FIAT üretir.
    6- Daha iyisi yok mudur? Elbette olacaktır. Fakat daha ideali yoktur.

_____

Bakım maliyetleri ve vergileri de göz önüne alırsanız, kötümeleye çalıştığınız şeyin aslında kendi egonuz olduğunu göreceksiniz.

Ne güzel konuşmuşun valla bende grande punto ararken millet yok fiat alma cart curt dedi gittim cam tavanlı full paket grande punto aldım hemde dizel aynı paraya abssiz polo , sonra 2000 model golf hatta efsane kasa corolla al diyen oldu neymiş efendim sorunsuz muş ulan arabada bozulacak parça yokki ben puntoyu alalı 1.5 seneyi geçkin oldu 2 kez bakım masrafı birde rot başı değişti bu kadar. Millet kafayı yemiş şahin doğanla.

Vede punto alma diyenler arabama bindiği zaman hayran kaldılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben yaklasık iki aydır kullanıyorum ve neden daha önce bu arabayı almadım diye de kendi kendime söyleniyorum. Onca araç kullandım, bu kategoride daha önce bu kadar mutlu olduğum araç yok. Fiat etiketini sökün, freemontu iki katına satarsınız. Gayet keyifli bir sürüşü var. İç mekan kalitesi bir audi değil ama hundai, totoya, captiva, kia, nissan ve türevlerinin çok üstünde. En önemlisi bu aracın kronik bir sorunu yok. Bir çok markaya yapışmış farklı farklı kronik sorunları forumlardan okuyabilirsiniz. Hatta kimi markalar şanzıman değiştirmeye kadar götürmüşler işi. İşte bu aracı alınca başıma ne gelecek diye düşünmüyor insan. Araç güven veriyor ve bu hacme göre oldukça atak. Bence çok iyi bir amerikan avrupa melezi. Amerikan arabalarında alışık olduğumuz güçlü ve güven veren çizgiler, avrupa çizgileri ile buluşmuş. Sınıfına göre oldukça ekonomik ve gerçekten çok gösterişli bir araç. Alırken çok tereddüt etmiştim ve yaklaşık altı ay takip edip, defalarca test ettiğim bir araçtı. Keşke bu kadar zaman geçirmeden hemen alsaymışım.

• Kaç tane satmış nerede hangi şartlarda kaç gün kullanılmış da kronik sorun ortaya çıkmış?yarısı peşın Yarısı seneye diyorda gene satamıyor Fiat.5-10 alıcıdan bırısınız hepsi bu.almışsınız hayırlı olsun tercih meselesi bir şey Dediğimiz yok ama aracınızı yıllanmış,milyon tane satmış her şartta kullanılmış araçlarla karşılaştırmayın hata yapmış olursunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu okudumda ne kadar garipinsan varsa bölümde.
    Adam SUV aldım diyor gidip niye Coupe almadın diyorlar?
    Yok fiata o para verilirmiymiş....Bende öyle düşünüyordum ki puntoyla tanışana kadar.
    Hatta Duster daha karizmatik diyen mi istersin,mj motora laf eden mi?
    Fiyatı hala albea ve Palio sananlar keşke artık değiştirseler fikirlerini....

• quote:

Orijinalden alıntı: 10-EMRE

Kaç tane satmış nerede hangi şartlarda kaç gün kullanılmış da kronik sorun ortaya çıkmış?yarısı peşın Yarısı seneye diyorda gene satamıyor Fiat.5-10 alıcıdan bırısınız hepsi bu.almışsınız hayırlı olsun tercih meselesi bir şey Dediğimiz yok ama aracınızı yıllanmış,milyon tane satmış her şartta kullanılmış araçlarla karşılaştırmayın hata yapmış olursunuz.

haklısın milyon tane satmış ama hala DSG yi düzeltememiş araçlarla kıyaslamak hata olur.
  • 10-EMRE kullanıcısına yanıt
    Satisa sunuldugunda 350adet on siparis almisti rahat olun

Kulanan oldukca fazla kullanicisi var binmeyen keyfini bilemez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam 1 yil ince sunrooflu full donanımi 112ye almis simdi 154binden basliyor bu model.
    1 milyona ekmek aldığımiz zamanlara az kaldi.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.