Şimdi Ara

Fiat Freemont aldım :) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: durdusinan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
715
Cevap
20
Favori
157.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Salvodor_07

fiat ta 112bin lıra verirken ne hissettin

hayırlı olsun

land rover ve jeep e o paranın daha fazlasını verirken ne hissediyorsan onu hissetmiştir

fremont'u inceledim sürdüm

tasarım,malzeme kalitesi,duruş,şekil,motoru,iç tasarımı

herşeyi ile land rover gibi markalar yanında tofaş gibi kalıyor
  • Alana bir şey demedim arkadaşlar hayırlı olsun.ama öyle bir anlatiyorsunuz ki o kadar iyi bur aracki almayani sanki dövüyorlar.kapida sanki kuyruk var.yapmayin arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahçe_çay_ailesi

quote:

Orijinalden alıntı: Salvodor_07

fiat ta 112bin lıra verirken ne hissettin

hayırlı olsun

land rover ve jeep e o paranın daha fazlasını verirken ne hissediyorsan onu hissetmiştir

fremont'u inceledim sürdüm

tasarım,malzeme kalitesi,duruş,şekil,motoru,iç tasarımı

herşeyi ile land rover gibi markalar yanında tofaş gibi kalıyor

Ben o paraya dizel motor ve aynı hacimde Jeep ya da Land Rover'da hangi modeller var merak ettim. Amerikada alacaksak tamam, ancak Türkiye'de o hacimde 2.8 altında dizel motorlu bir araç yok ne yazık ki. Ama ben 6-7 yaşında arabalara o parları veririm derseniz, zaten BMW ya da Audi dışında başka araba bakmamanız lazım. Elmaları elmalarla, armutları armutlarla kıyaslamazsanız, hatta o potaya geldiğinizde tek tek tüm seçenekleri sonuna kadar gözden geçirmeden aklınızda olan markalardan bir demet atarsanız, cebinizdeki gerçeklerle uyuşmaz. Jeep, Land Rover, BMW, Audi, Infinity vs bu markalarla hala Nissanı, Toyotayı, Fiatı, Kia ya da Hondayı kıyaslıyorsanız zaten çok farklı noktadasınız demektir. Kısaca Land Rover alacak olan bu markalara bakmaz, bu markalara bakan da Land Rover almaz.

• Arkadaşlar yaklaşık 15 gün önce 2008 CRV mi satıp 2011 model aldım. Aslında Fiat Freemont'a epey niyetlendim ancak şu an için 100.000 civarına çıkmak beni zorlayacağı için şimdilik vazgeçtim. Freemont ile ilgili olarak her ne kadar Fiat'ın sitesinde aracın halen sıfırı görünse de 2012-2013 modeller dışında sahibinden.com'da araç yok. 2015 yılının 7. ayına girmişken bir tane bile bırakın 2015 modeli bir tane bile 2014 model freemont yok. Bu aracın gerçekten satışı halen devam ediyor mu? Sanki iki yıl üretilmiş de sonrasında piyasadan çekilmiş gibi bir hava var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Adam 1 yil ince sunrooflu full donanımi 112ye almis simdi 154binden basliyor bu model.
    1 milyona ekmek aldığımiz zamanlara az kaldi.

bizim mahallede ekmek uzun zamandır 1lira 20 krş zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Adam 1 yil ince sunrooflu full donanımi 112ye almis simdi 154binden basliyor bu model.
    1 milyona ekmek aldığımiz zamanlara az kaldi.

bizim mahallede ekmek uzun zamandır 1lira 20 krş zaten

1 Milyon diyorum 1 milyon zamaninda 1 milyon tane turk lirasina ekmek aliyorduk bir araba bir yilda 60 bin arta arta 10 sene 200-300bin liraya B sinifi araclar aliriz.

• Öncelikle hayırlısı olsun. Kazasız belasız inşallah.1 kere kullanma şansım oldu. motor sesi minibüs kullanıyormusum hissi yaşattığı için pek hoşuma gitmemişti. Geneli mi böyle yoksa kullandığım mı sıkıntılı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: erceerce

quote:

Orijinalden alıntı: dr.fatihcapa

öncelikle hayırlı olsun outback iniz. gerçekten çok kaliteli duruyor.motoru,malzeme kalitesiyle freemont tan da captivadan da üstün duruyor. ancak tek nokta varki aracın tipi station bir araç gibi duruyor gerçek bir jip gibi durmuyor. yerden yüksekliği , lastik boyutu aracın boyutları bariz bir şekilde küçük . kesinlikle çok çok kaliteli ama aynı klasmanda gelmediler bana açıkçası. iyi günler

Evet düşüncenizde haklısınız, Subaru outback aslında Allroad denilen araç sınıfına giriyor. Kimi onu SUV sınıfına sokuyor kimide station. Ancak aracın yerden yüksekliği 20cm, CRV ve Sportage ın 18cm yerden yüksekliği ile kıyaslayınca daha SUV Bu tip araçların avantajı daha iyi yol konforu sunması ve yükseklik nedeniyle savrulma yaşatmamasıdır.

Güle Güle binin arazi performansı olarak baya iyi o da sanırsam diğer subarular gibi. Subaru'nun bence Outback'te yaptığı en büyük hata Forester gibi yüksek yapmak yerine daha alçak ve uzun bir tasarım izlemesi.Üstten basıp arkaya doğru çok uzatmak yerine biraz yanlardan biraz arkadan birazcıkta yukarıdan uzatsalardı (yani her taraftan biraz biraz) Hem daha kullanışlı olurdu hemde bizim ülkemizde ve aracın dış görüşüne önem veren ülkelerde çok daha önemli olurdu.

• Basligi acan arkadasim hala kullaniyormusunuz bende 2012 alacam son fikirleriniz benim icin onemli.

• Uretimi durdurulmus...

• Selamlar,

90.000-100.000TL bütçe ile 7 koltuklu araç arayışındayın. Son sıra koltukları gerçekten kullanılabilir görünen freemont, ford galaxy ve s-max hedefimde. Şu an önceliğim freemont. Kronik hararet ve akü problemlerinden bahsediliyor. Şu an aktif kullananlardan yorum alabilirsem çok sevinirim.
  • 75 80 civarinda var temiz bulunabilir uretim / satis olmadigi icin 2 el cok uygun fiyat olanlar var bildigim kadariyla pek kronik sorunuda yok. Baktirmak lazim servisine

• Birmot'a giderek aracı inceledim. Aracın içi ferah, son sıra koltukları kullanılabilir. İç mekan olarak tam aradığım şekilde yani 7 koltuğun tamamı kullanılabilir durumda. Aracın aküsü arızalıydı, içi de dışı da kir içindeydi. Birmot dahi araca özen göstermeyip çöp muamelesi yapıyorsa uzak durmalıyım dedim. Çok temiz durumda 2012 Seat Alhambra buldum ve aldım.
  • perennial P kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım hocam hayırlıolsun güle güle kullanın. Alhambra da büyük aile aracıdır, çok geniş ve ferah; gayet rahat edersiniz.
  • perennial P kullanıcısına yanıt
    Iyi yapmissiniz ben olsam adamlarin yuzunede soylerdim. Ya satmak istemiyor yada dediginiz gibi oda umidini kesmis...

Hayirli olsun model ve fiyat bilgisi verirmisiniz rica etsem

• Freemontun üretimi durdurulmuş diyorlar.Gerçektende 2015 ve sonrası tek bir araç bile yok.Acaba başka marka adıylamı çıkacak tekrar
  • Bu arabaya kim para verir diyorduk onu bulduk memnunsanız gerisi önemli değil. Şuan karlı satarsınız isteseniz heralde öyle bir piyasa oldu.
  • Araba 50 liraya düşecek diyenler yıl oldu 2017 ikinci eli hala 100bin lerde düşse de alsak:)

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
  • Up

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.