Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (754. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.219
Cevap
63
Favori
2.275.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu fiorino doblo da şanzıman çabuk mu dagılıyor. mesela sıfıra yakın 2 tane fiorino denedim mesela 2 si arasında geçişlerde farklı gelmişti. eskilerde durum daha da kötü, vites kendinden geçiyor kötü kullanımdan da olabilir tabiki.

2.el temiz 2016 makyajlı düşünmeye başladım. babamda binek var bende bu tarz alıp arada değişirim bunu şehir içinde ekonmik kullanırız diye düşünüyorum.
  • Merhaba arkadaslar 1.4 pop benzinli 77 bg icin dusunceleriniz nedir
  • Arkadaşlar bende 2016 model 95 hp premio var. Navigasyonu bildiğiniz gibi haritası eski ve bir işe yaramıyordu.Dün bunu güncellemeye karar verdim.Hafıza kartını arabadan çıkardım. http://www.fiatnavigation.com/tr/fiat-fiorino-2/ internet sitesinden harita güncelleme sekmesine girip gerekli programı indirdim,üye oldum,kurulumu yaptım. Program daha sonra hafıza kartını bilgisayara takmamı istedi.Taktım ve güncelleme seçenekleri çıktı.Harita 2017 olarak güncellendi.Araçlarımız 2 yıl ücretsiz güncelleme kapsamındaymış.Servis bile güncelleme yok demişti.Haritası eski olanlar güncelleyebilir.(Orjinal hafıza kartı yoksa güncelleme olmuyor.)

• Arkadaslar fiorino arka hoparlörlerden ses gelmıyor hatta hoparlör yokmu acaba dedım ama varlar

Ekranda da ön sağ ve ön sol hoparlör ayarı var sadece, arka hoparlörler dıye bırsey yok nasıl is bu? 2017 model arac, sus dıye koymamıslardır herhalde o hoparlörlerı anlamadım
  • merhaba
    ankara sehır ıcı aıle ve sırket ıcın fıorıno almak ısterım
    2017 modellerı 47000-53000 tl arasında
    benzınlı 75 beygır

bu fıyatlara hafıf tıcarı baska araca yok
    yılda en fazla 10-15000 km yol yapıyoruz
    onerırmısınız

onerırsenız hangı paketten alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetde

merhaba
    ankara sehır ıcı aıle ve sırket ıcın fıorıno almak ısterım
    2017 modellerı 47000-53000 tl arasında
    benzınlı 75 beygır

bu fıyatlara hafıf tıcarı baska araca yok
    yılda en fazla 10-15000 km yol yapıyoruz
    onerırmısınız

onerırsenız hangı paketten alalım

bu araç için değilde genel olarak 75 bg arabalar gitmiyor arkadaşım.Çekişi oldukça zayıf oluyor ve yakıtıda az olmuyor.Tüp taksan bu sefer araba hiç gitmiyor. Fiorinoya gelirsek ben aile aracı olarak kullanıyorum.Her sene muayene olayını,trafik sigorta farkını(150 civarı daha çok tutuyor),şehir içi ve dışı hız farkını göze alırsan neden alınmasın.Parçası ve bakımı diğer markalara göre oldukça ekonomik.
  • mehmetde kullanıcısına yanıt
    hocam arkadaşın dediği gibi benzinli 75 hp olanlar inanın gitmiyor. gücü az olduğu için, fazla gaz vermeniz gerekir ve bu da yakıtı arttırır. alacaksanız en azından 75 hp dizel versiyonunu tercih edin. en azından dizel olduğu için çekişi benzinliden daha iyi ve az yakar. özellikle rampalarda vites değiştirme zorunluluğu daha az olur benzinli modele göre.
  • Herkese selamlar, 2013 1,3 fiorino mtv nekadar dır? Bende ilk taksidi 592tl de, mtv fiyat listesine baktigimda farklı fiyat, neye göre bu fiyat belirleniyor? Birde vergi indirimi 6 yılda 1 mi? Yani nasipse seneyemi 2013 model indirim görecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrgkdmr

Herkese selamlar, 2013 1,3 fiorino mtv nekadar dır? Bende ilk taksidi 592tl de, mtv fiyat listesine baktigimda farklı fiyat, neye göre bu fiyat belirleniyor? Birde vergi indirimi 6 yılda 1 mi? Yani nasipse seneyemi 2013 model indirim görecek?

indirim 6 yılda bir,tutar doğru.
  • Teşekkürler hocam cevap için, nette mtv fiyat listerine baktigimda hesaplana tablolarinda daha düşük fiyat gözüküyor ondan kafam karıştı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrgkdmr -- 25 Ocak 2018; 16:43:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrgkdmr

Teşekkürler hocam cevap için, nette mtv fiyat listerine baktigimda hesaplana tablolarinda daha düşük fiyat gözüküyor ondan kafam karıştı?

vergi dairesinden ödeme yap,doğrusu oradaki.İnternette çok fazla bilgi kirliliği var maalesef.
  • Merhaba herkese,

Bir tanidigin 2011 1.3 mjet fiorino’su simdilik bende duruyor. Aracin en son yagi ne zaman degisti bilmiyoruz. Yag degisim zamani geldiginde yag isigi yakmamasi mumkun mu ? Araba az da olsa kullaniliyor. Bakimini geciktirmek istemeyiz. Ben yag lambasi yanar diye umuyorum. Bilenlere sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspfreak

Merhaba herkese,

Bir tanidigin 2011 1.3 mjet fiorino’su simdilik bende duruyor. Aracin en son yagi ne zaman degisti bilmiyoruz. Yag degisim zamani geldiginde yag isigi yakmamasi mumkun mu ? Araba az da olsa kullaniliyor. Bakimini geciktirmek istemeyiz. Ben yag lambasi yanar diye umuyorum. Bilenlere sormak istedim.

Hayır yanmaz öyle bir uyarı sistemi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

Merhaba herkese,

Cok ilginc. 50cc çin mali scooter’da bile yag degisme zamani gelince isik yakiyor.

Tum fiorino sahipleri kagit kalemle km sayiyor demek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

Merhaba herkese,

Cok ilginc. 50cc çin mali scooter’da bile yag degisme zamani gelince isik yakiyor.

Tum fiorino sahipleri kagit kalemle km sayiyor demek

Çok sayacak birsey yok, her 10binde bir bakım var

• Arkadaşlar slm.2012 symbol 1.5 DCI den 2015 Fiorino 1.3 75 bg emotiona geçilir mi?symbol dar geliyor.6 kişi binemiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

Arkadaşlar slm.2012 symbol 1.5 DCI den 2015 Fiorino 1.3 75 bg emotiona geçilir mi?symbol dar geliyor.6 kişi binemiyoruz.

Sizi doblo paklar. Fiorino pek büyük değil.
  • Fiorino 1.3 multijet comformaticler kaç bg acaba?

Nette bilgi yok resmen 75bg ve 90bg düz vitesler için bulunuyor ama comformatic kaç bg yazmıyor.

2010 2011 model gibi düşünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safahh

Fiorino 1.3 multijet comformaticler kaç bg acaba?

Nette bilgi yok resmen 75bg ve 90bg düz vitesler için bulunuyor ama comformatic kaç bg yazmıyor.

2010 2011 model gibi düşünüyoruz.

yanlış bilmiyorsam otomatikler 75 bg.
  • coolman33 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Yani insanımızda ciddi problem var ilanların çoğu 76-100bg. Adama soruyorsun kaç bg bilmiyorum diyor.

Ciddi ciddi bugün 4 araca baktım sadece 1 araç sahibi 75bg dedi. Diğerleri bilmediğini söyledi. Ruhsatı alıp bizzat kendim baktım.

Dolu yağmış arabaya çocuk çıktı diyen, araç 1 senedir bende diyenin ruhsatı 1 ay gözüken.

bir parça boya var bağaj değişti diyen araç sahibinin arabasının komple boyanması gerekecek kadar çarptığı, değiştiğini söylediği bağaj kapağıbnın akardyon misali hale gelip tekrar değişmesi gerektiğini gördüm.

Araçta sıfır hata var diyip buji lambaları alev alev olan sanayide 10 liraya değiştirirsin diyen ki 10 liraysa sen değiş kardeşim bana ne!

Silecek suyu bile olmayan araca bakımları tam diyenlerde var aralarında. Düşman başına. Kardeşim sen silecek suyunu bile iplemiyorsun.

Ve en büyük bomba 4 araç sahibinden 3ü sarı mazot lambasınında dibinin dibini görmüş. Arkadaşlar dizel motora düşmandır boş depo. Yani paranız yoksa kullanmayın şu aracı. 1.3 multijet arabanın deposuyla baş edemeyenler var.

Neyse:) diyeceklerim bu kadar.

• 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.