Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (756. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 2010+2013 otomatik fiorino arıyorum. İstanbul ve yakın çevresi . Aracını satmak isteyen arkadaşların 5322666512 nolu telefona whatsap üzerinden fotoğraf göndermelerini rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracıma hız sabitleyici taktırdım konfor buymuş tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

aracıma hız sabitleyici taktırdım konfor buymuş tavsiye ederim
    Ne kadara Taktirdiniz

ve araç içinde Hı sabitleyici için takılan düğme vs resmi atabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ersinMF

Ne kadara Taktirdiniz

ve araç içinde Hı sabitleyici için takılan düğme vs resmi atabilir misiniz

Alıntıları Göster
    https://youtu.be/HOJ0RYqtfio

aynısı

300 tl

• araba kalkerken direksiyonu cevirirken ve hafif kasis ve çukurlarda az da olsa bir gıcırtı sesi geliyor nedeni ne olabilir sol ön tekerde
  • quote:

araba kalkerken direksiyonu cevirirken ve hafif kasis ve çukurlarda az da olsa bir gıcırtı sesi geliyor nedeni ne olabilir sol ön tekerde
    Klasik fiorino sorunu

Amortisör üst takozları değişecek, garantiniz devam ediyorsa serviste ücretsiz drğiştirirler

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

Klasik fiorino sorunu

Amortisör üst takozları değişecek, garantiniz devam ediyorsa serviste ücretsiz drğiştirirler

Alıntıları Göster
    arabam 2014 model garantisi yok pahalı birşeymidir ayrıca cam otomatiğinin halatlarında sorun var onuda değişcem aama cam tamir kutusu ucuz 20 lira civarı
  • quote:

arabam 2014 model garantisi yok pahalı birşeymidir ayrıca cam otomatiğinin halatlarında sorun var onuda değişcem aama cam tamir kutusu ucuz 20 lira civarı

Alıntıları Göster
    Ben gecen yıl ikisini 120ye almıştım

• sol cam bir akşam indirrken tak diye ses geldi sonda içerden değişik sesler gelmeye basladı cam düşmesin diye kaldırıp icerden bantladım sonrasında ertesi gün kapıyı söktüm halatlar da sıkıntılar var şnternetten arastırdım tamir seti diye geciyor makara ve halatlar 15 20 civarında satılıyor adanada satılan yer varmı bilmiyorum internette bulduklarıma mail atıp veya telefonla ulaşıp bilgi almaya calısıyorum 20 lira için 120 liraya motorla beraber set almak istemiyorum sonucta motorum sağlam

• Arkadaşlar bana ön cam bakaliti (ızgarası) lazım nereden ucuz yollu bulurum otocikma gibi sitelere baktım ama ucuz olmasına rağmen satıcı geri dönmüyor. Orjinali de 194 TL.
  • Yardimci olacak kimse yok mu?

• Ön cam 1 numara, sürücü ve yolcu kapıları 2 numara, arka sürgülü kapılar + küçük camlar ve bagaj camı 3 numara kullanıyorum.
  • Arkadaslar 2014 model aracimin baski balatasini degistirecegim Istanbul avrupa yakasi usta tavsiyesi yaparmisini ?

• ersinMF kullanıcısına yanıt
    İyi gunler hocam. Bende 3 defa degisti takozlar. Sonuncuyu 3 yil once degistirdik. Ustamiz takozun tam ustune ön camin suyu aktigini gosterdi. Su akmasin diye bende cam onundeki izgarayi sokup tam takozlar uzerine pet sise kesip sıkısacak sekilde koydum. Artik rahatim. Ses yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: pürlem

İyi gunler hocam. Bende 3 defa degisti takozlar. Sonuncuyu 3 yil once degistirdik. Ustamiz takozun tam ustune ön camin suyu aktigini gosterdi. Su akmasin diye bende cam onundeki izgarayi sokup tam takozlar uzerine pet sise kesip sıkısacak sekilde koydum. Artik rahatim. Ses yok...
    dediğini bende takozu değiştirince yapacağım zaten ön camın altındaki dıştaki o plastik gibi ızgara da çatlamalar olduğu için açıklık var büyük ihtimal arac yıkarken falan oradan su giriyor dediğin çok mantıklı geldi

ayrıca cam sorununu yazmıştım gecenlerde arkadaşlar cam halatlarınızda krikonuzda sıkıntı olduğunda piyasada motor ile beraber grup olarak 120 130* civarı satılıyor ancak internetten fiorino cam kriko tamir seti diye ararsanız halat ve makara gurubu motor hariç 13 liraya ücretsiz kargo oalrak aldım ben sonucta sıkıntıyı makara ve halatlar çıkarıyor motor çok zor arızalanıyor

isteyene özelden yardımcı olurum ben klendim söküüp değiştirdim 13 liraya maloldu hepsi

• Merhaba arkadaşlar Ankara içi olmak şartıyla otomatik vites fiat fiorino arıyorum. Satmak isteyen arkadaşımız varsa bana ulaşabilir. Teşekkürler.
  • Aracımızı yeni aldık. Fiorino 1.3 cargoplus. Bu cep telefonunu bluetooth üzerinden bağlamayadık araca hands free için. Yardımcı olabilecek var mı aranızda ?
  • Arkadaşlar aile aracı olarak kullanmak üzere Fiat Fiorino ile ilgilenmekteyim.Fiat Fiorino'nun,mesela Seat Ibiza gibi bir araca göre MTV'si,Trafik Sigorta ve Kaskosu farklı mıdır?Mesela 1248 cc motor olmasına rağmen MTV'si 1.184.-TL görünüyor.Normal binek bir araca göre yıllık masrafı fazla mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aradok

Arkadaşlar aile aracı olarak kullanmak üzere Fiat Fiorino ile ilgilenmekteyim.Fiat Fiorino'nun,mesela Seat Ibiza gibi bir araca göre MTV'si,Trafik Sigorta ve Kaskosu farklı mıdır?Mesela 1248 cc motor olmasına rağmen MTV'si 1.184.-TL görünüyor.Normal binek bir araca göre yıllık masrafı fazla mıdır?
    Sigorta kasko farklı değil, MTV 6 yıl sonra bir alt dilime düşüyor, bir de her yıl muayene var

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Evet anlıyorum.Bir de sanırım motor hacmi ve araç değeri düşük olmasına rağmen,MTV'si daha yüksek.Mesela Seat Ibiza'nın MTV'si 817.-TL görünüyor.Fiorino ise 1.184.-TL.Çok km yapanlar için,sanırım tercih edilebilir.
  • 
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.