Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (753. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahibinden satılık fierino arıyorum. 2011-2012-2013 model.
    Abs-esp gibi özellikleri olan değişensiz (ufak lokal boyalar hariç) boyasız 60-70 km yi geçmemiş temiz aracı olupta satmak isteyen arkadaşlar özelden fiyat ve telefon numarası yazınız lütfen ayrıca bulunduğunuz ili de yazınız.
    Not: fiyatı abartmadan yazınız malum bayram dolayısı ile galericiler 3-5 bin tl fazla yazmışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba 2008 model puntoma veda ederek daha önce test sürüşü yaptığım 2017 95bg premio model fiorino için telefonda 58.500 TL fiyat aldim. Cumartesi son pazarlık ile aracı almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sıfır km dizel otomatik premio tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimse cevap yazmiyor galiba ben manuel premio aldim tavsiye ederim arac cok guzel.

• Selamlar arkadaşlar. 2016 Premio var bendede. Geçen günlerde talihsiz bir kaza yaşadık. Cadde üzerinde park ettikten sonra arabadan inerken kapının iç tarafından bisiklet vurdu ve kapı dışa doğru baya bi gerildi dolayısıyla kapı ayarı bozuldu ön Çamurluğa hemen hemen sıfırlandı. Kapıyı açıp kapatırken birbirine değiyor çat çat ses çıkıyor. Bir yere gösterdim kapıyı komple söküp menteşeyi öyle ayarlamamız gerekir diyorlar kapı sökülmeden olmaz diyorlar, bende söktürmekten yana değilim zira bildiğim kadarıyla satarken ekspertiz de sökülen kapılar değişti görünüyor. Bu konuda düşüncelerize ve yönlendirmelerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

• kadirr26 K kullanıcısına yanıt
    hocam kapının resmini çek farklı açılardan,resimleri sakla sonrada kapıyı yaptır sürttüğü yerlerin boyasını kaldırır zamanla.
  • sa arkadaşlar.cam filmi yasağından sonra perde fiyatları uçmuş.
    aracımıza uyumlu takmatik perde önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirr26

Selamlar arkadaşlar. 2016 Premio var bendede. Geçen günlerde talihsiz bir kaza yaşadık. Cadde üzerinde park ettikten sonra arabadan inerken kapının iç tarafından bisiklet vurdu ve kapı dışa doğru baya bi gerildi dolayısıyla kapı ayarı bozuldu ön Çamurluğa hemen hemen sıfırlandı. Kapıyı açıp kapatırken birbirine değiyor çat çat ses çıkıyor. Bir yere gösterdim kapıyı komple söküp menteşeyi öyle ayarlamamız gerekir diyorlar kapı sökülmeden olmaz diyorlar, bende söktürmekten yana değilim zira bildiğim kadarıyla satarken ekspertiz de sökülen kapılar değişti görünüyor. Bu konuda düşüncelerize ve yönlendirmelerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

valla bizdeki nemonun şoför kapısı da kaza sonrası öyle oldu. kapıyı açarken çıt-çıt-çıt diye ses geliyor. ses aslında kapının menteşesindeki çubuktan geliyor. çubuk içeriye 3-4 hamlede giriyor ve her hamlede ses çıkıyor şasiye bağlantı noktasındaki altıgen başlı civatadan.

• Mezarlık gibi sessiz oldu buralar

• EsaSOgLaNN kullanıcısına yanıt
    Fiorino sevda ateşi sönmüş sanırsam

• Arkadaşlar bu fiorinolarda arka koltuklar epey zıplatıyordu amortisörlerden kaynaklı.

2017 araçlarda aynı şekilde devam ediyormu bu sorun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Arkadaşlar bu fiorinolarda arka koltuklar epey zıplatıyordu amortisörlerden kaynaklı.

2015 zıplatıyoy

• quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Arkadaşlar bu fiorinolarda arka koltuklar epey zıplatıyordu amortisörlerden kaynaklı.

Hemde çılgınlar gibi :D

Önlere 32 arkalara 30 basın, bir nebze iyi oluyr

• Merhaba arkadaşlar, dün itibariyle Eskişehir Birmot’dan 2017 Fiorino Emotion 1,3 Multijet 95Hp araç aldım. Kurşun grisi.

65.000’e

Aracın 2010 model emotion 75ph olanını 2-3 yıl önce satmıştım, o zamandan bu yana epey bi donatmışlar aracı.

İlk defa 0km araç alıyorum yapmam gerekenler, neler. Birde bu araçların garantisi ne kadar oluyor. Bilgilerinize ihtiyacım var, forumu detaylıca okumadan evvel sorumu sordugum için kusuruma bakmayın.

• SaB0 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayrlı olsun Allah kaza bela vermesin.

95lik almakla çok iyi yapmışsınız.

Garanti 2 yıl, yani 2 yıl boyunca yetkili servise mecbursunuz :D

Hocam lastik basıncları kontrol edip yakıt alıp güle güle binin :)

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, konuya yazdıkdan sonra cevap geç geldigi için birmot’u aradım. Satış temsilcim 3 yıl 150.000 km garantili dedi. Bakım periyodları nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Teşekkürler hocam, konuya yazdıkdan sonra cevap geç geldigi için birmot’u aradım. Satış temsilcim 3 yıl 150.000 km garantili dedi. Bakım periyodları nasıl?

2012de 2 yıldı garanti, 3 yıl iyi olmuş.

10bin km ya da 1 yıl hangsi önce dolarsa

• Bakalım sorumuza cevap gelecek mi daha önce ses çıkmamıştı ...

2015 model araç direksiyon altında bulunan menü de ayarlar kısmın da servis -> 0 yazısını nasıl değiştirebilirim uyarısı çıksın şu kadar km kaldı servise vs gibi herhangi bi sayı artması eksilmeside gerçekleşmiyor bastığım zaman gerekli tuşlara fikri olan varmı bu konuda ¿

• Dizel otomatigi bayagi ucuz piyasa sartlarina gore

Dezavantajlari nedir ? Mtv ve muayene farklimi oluyordu ?

• Bizimkilerin 1.3 75bg almasıyla aranıza katıldık arkadaslar.:) Rodaj surecınde tavsıye ettıgınız konu var mı.

Doğru devırde zaman zaman tam gaz verılmesı (motor sıcakken tabı) tavsıye edılıyor. Bazı kesımde tam gaz dan kacınjn dıyor ilk 1000 km falan

• 
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.