Şimdi Ara

Fiat Doblo ne zaman Euro5 motora geçti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
12.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz günlerde açtığım konudan da anlaşılacağı üzere bu aralar bir Doblo alma arefesindeyiz.

Bu aracın tam olarak hangi yılda Euro5 motora geçtiği ile ilgili bilgiye ihtiyacım var. (Euro4 motor istemiyoruz)

Konu ile ilgili bilgili arkadaşlardan yardım taleb ediyorum.

Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

Selam arkadaşlar,

Geçtiğimiz günlerde açtığım konudan da anlaşılacağı üzere bu aralar bir Doblo alma arefesindeyiz.

Bu aracın tam olarak hangi yılda Euro5 motora geçtiği ile ilgili bilgiye ihtiyacım var. (Euro4 motor istemiyoruz)

Konu ile ilgili bilgili arkadaşlardan yardım taleb ediyorum.

Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla..

2017 itibari ile e 6motor zorunlu oçak ayı ile beraber e 6 motorlu doplolar çıkar .önçeden aldıysanız e.5 le devam daha fazla bilgi için motor konusunda şartnameler var http://fiat.egeaforum.com/index.php inceleyiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dardanel16 -- 5 Ekim 2015; 15:50:24 >

• 2012 olması lazım

• 2013 ve sonrası euro 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55smsn

2013 ve sonrası euro 5

Tam olarak eminmisiniz acaba?

• 2013te 4 ve 5 karma olarak satıldı. 2014te hepsi 5 olarak geldi.
  • Fantastic Light kullanıcısına yanıt
    hocam 1.3 olanlar kesin euro 5,1.6 olanlar da öyleydi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55smsn -- 5 Ekim 2015; 21:08:10 >
  • 2012 eylül itibari ile geçti diye biliyorum 2012 temmuz montajlı 1.3 90 hp doblo premio aracımız vardı euro 4 tü temmuz sonrası yani motor kaputunun altında illaki bir yerde etikette yazar.

• Yukarıda bir arkadaş 2016 modeller tamamen Euro 6 olacak demiş.

Misal o zamanlar 2013 ler full Euro 5 vs. diye bir şey yokmuydu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantastic Light -- 5 Ekim 2015; 21:43:11 >
  • Neden bu norma taktiniz acaba?

• şimdi baktım 2013 ve sonrası bütün motorlar euro 5
  • Makyajli linea ile gecti mesela. Makyajsizlarda eski motor var ve berbat bir motor.

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Neden bu norma taktiniz acaba?

Euro 5 motor kullanan çok fazla tanıdığım kişi Euro 4 motora göre her depoda 200km daha fazla yaptığını söylüyorlar.

İlaveten Euro 5 motor daha sessizmiş.

Bizde bu sebeplerden dolayı Euro 5 düşünüyoruz.

Linea için konusuyorum. 2012 modeller e5 motor dur.
    2011 ler ise e4
    Bu dobloda da böyledir.

200 km daha fazla yapamazlar burada amaç emisyon değerleridir, euro 5 motorda dpf geldiği için belirli kullanımlarda araç kendi kendine temizlik yapar, devirli kullanım ister. Ben euro 4 1.6 multijet kullanıyorum euro 5 motorlu 1.6 multijet arasında km ve tüketim olarak fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

200 km daha fazla yapamazlar burada amaç emisyon değerleridir, euro 5 motorda dpf geldiği için belirli kullanımlarda araç kendi kendine temizlik yapar, devirli kullanım ister. Ben euro 4 1.6 multijet kullanıyorum euro 5 motorlu 1.6 multijet arasında km ve tüketim olarak fark yok

Kime inanacağız

• fiat doblo 2010 yılında geniş aile cevahir doblo reklamı zamanında geçti yani yeni kasalarda bulunuyor E5 olarakta geçiyor
    E5 in farkı daha sessiz uzun yol sürüşünde daha konforlu yakıt tüketimi azaltılmış tır şu zaman da E 7 de varda 5 ten fazla farkı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreslgu -- 18 Mayıs 2016; 11:04:54 >
  • Schilacci oyuna girdi ve goolll pardon ya, horrrttttt
  • konu hortlamis, bende euro4 var..euro5 her depoada 200km daha fazla yapsaydi, uzun yolda yakitin en kotu 3lt/100km gormesi lazim.. yani kim demisse iyi sallamis :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 18 Mayıs 2016; 11:33:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.