Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (275. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hele şükür 500 l yi ( Hatayda 34100 km olarak 45.500 liraya Popstar ) satın aldım, Allah nasip ederse D. Karadenizin ilk taksis 500 l si olacak.
    Yalnız iki şey sormak istiyorum.
    Almadan önce bilgisayar veya medya oynatıcı ayarlarını kurcalarken sanki " ekran aydınlatması " seçeneğini gördüm fakat daha sonra o kadar kurcalamama rağmen bi daha göremedim, ekran ve gösterge parlaklık veya aydınlatma seviyesi değiştirmek için bi ayar var mı yoksa ben mi yanlış gördüm. Parlaklığı bana fazla geliyor da kısmak isterdim.

Bi de bazen arabaya yolcu binecekken, ön kapı kilitli oluyor ben içerden açıyorum, acaba kilit ayarlarını kurcaladığım için mi böyle oluyor nasıl düzelebilirim. Kapıları kilitlediğim için mi böyle oluyor yani ?

Resmini yüklemek istedim yüklenmedi bu arada araba müthiş çok beğendim herşeyini maalesef hakettiği yerde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 4 Aralık 2015; 21:31:17 >

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun.

Ekran parlaklığı kisilabiliyor.

Kapıların otomatik kilitlenmesi de devre dışı bırakılabilir.

Ayarları biraz kurcalayin görürsünüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ses sistemi altında bulunan kırmızı led yanan butona basarsanız kapı kilidi devre dışı kalır.

Hareket edip belirli bir hıza çıktığınızda tekrar devreye girer.

Bir yöntemde bu.

Hocam hayırlı olsun.

Aldığınız aracın motoru nedir ve kaç model?

• Integrale I kullanıcısına yanıt
    Herkese teşekkürler

1.3 motor ve popstar 2013 model aldım. Çok sevdim arabamı :)
  • 500l de yılsonu indirimi falan var mı arkadaşlar

• İndirim yerine muhtemelen 30 bin TL ye 2 sene sıfır faiz kampanyası yaparlar.

Pazarlıkla bir iki bin TL düşürülebilir.

• Sitede herhangi bir şey yok sadece egeada var. Bu arada sizinki benzinli idi sanki yakıttan memnun musunuz. Dizel alsam dediniz mi hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: onbirhood

500l de yılsonu indirimi falan var mı arkadaşlar

500 ailesinde kredi kampanyasi varmis..

http://www.fiat.com.tr/kampanyalar/Sayfalar/SATIS/Fiatta-Firsatlar-Devam-Ediyor-Aralik2015.aspx

• Maddi durum musaitse 1.3 dizel alın derin. Hatta hatta 1.6 dizel alın

Benzinli de tork düşük. Araç belli bir hızdan sonra isteksizlesiyor.

Performanslı kullanım için sürekli maksimum torkun sunulduğu yüksek motor devrinde kullanmak gerekiyor.

Dikkatli kullanarak şehir dışında 5.7 ile 6 litre arasında bir yakıt yakıyor.

Şehir içinde 7.5-8 litre yakıyor. Tabi bu rakam dikkatli kullanımda.

Ben senede 10 bin km yapamadığım icin benzinli aldım.

Tavsiyem dizel alınmasından yanadır.

• Anladım keşke şu 30bin kampanyası egeada da olsaymıs. Peki fiyatlarda bayiler pazarlıkla indirim yapıyorlar mı? Zira 65 bin çok fazla. En azından benim için.

• Opel Astra Sedan yada Hatcback modellerine de bir bakın derim.

Opel Astra Sedan 52.000 TL.

Bence fiyat çok çok uygun.

Hız sabitleme ıvır zıvır pek çok donanım standart.

• Evet arkadaşlar 2.5 senelik 500L deneyimim bugün noterde son buldu. Kullandığım süreçte çok zevk aldığım ve beni hiç üzmeyen bir araç oldu, cam tavanı ve o ferahlığı çok özleyeceğim kırmızı kulak.

2 hafta sonra yeni aracım Egea geliyor olacak ancak tabiki bu başlığıda takip etmeye devam edeceğim, Görüşmek üzere.

• İkizleri olan bir aileye egea mı 500l mi iyi olur sizce. Her ikisi de benzinli urban egea ve popstar 500l olacak. Egea daha geniş bagaj ve arka koltuğa sahip. 500l daha ferah ve yüksek. Ayrıca kredi fırsatı daha cazip. Ne dersiniz dostlar

• gismo G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

Hangi versiyonunu kaça aldınız ?

Yazsanız almayı düşünenlerin bilgisi olurdu.

Aldığınız araç C sınıfımı B sınıfımı ?
  • 1.4 Motor ağırlıklar göz önüne alındığında bence egea tercih edilmeli. Performans ve yakıt tüketimi anlamında

Arka koltuk ferahlığında 500L daha başarılı bence ama egea da rahat işinizi görür diye düşünüyorum.

Donanımları kıyaslayın Egea fazla olabilir. ikisi için de fiyat alın şu anda egea 51.400 500L 55.900 liste fiyatlarında 4500 tl fark var.

Son rakam ne veriyor bayiler ?

Ben olsam bu farkı vermez egea ya lpg taktırırm mis gibi binerim.
  • Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    1.6 lounge aldım bugün arayıp normalde 18 bin Sıfır faizi 30 bin e kadar çıkardıklarını söylediler .

500l aracımda 1.6 opening edition idi 54bin e alıcı buldu .

Egea da sınıf polemiğine girmeyeceğim mevcut tanımlı b yada c sınıfına sokmak gerekirse b+ dan c alır bana gore.

• quote:

Orijinalden alıntı: gismo

Teşekkürler.
    1.6 lounge aldım bugün arayıp normalde 18 bin Sıfır faizi 30 bin e kadar çıkardıklarını söylediler .

500l aracımda 1.6 opening edition idi 54bin e alıcı buldu .

Egea da sınıf polemiğine girmeyeceğim mevcut tanımlı b yada c sınıfına sokmak gerekirse b+ dan c alır bana gore.

Hayırlı olsun. 500l ve egea arasında gidip geliyorum. 30bin kampanyası acaba sadece 1.6ya ya da size mi özel. 1.4 urban alsam 30bin faizsiz verirler mi ki.
    Bir de 500l kullanmış egea almış biri olarak ikizleri olan birine hangisini tavsiye edersiniz?

• Bana veya donanıma özel değil anladım telefondaki satış temsilcisinden. 500L çok eğlenceli bir araç panoramik tavan ve dizel motoru ile çok zevk alarak bindim. Bagaj yatayda dar olduğu için bebek Arabasının tekerlerini çıkararak yüklüyordum. Egea da bagaj hem yatayda geniş hemde dinklemesine. Egea Geçme nedenlerinden biri bagaj ama 500L nin bagajı küçük anlaşılmasın.
    Motor olarak Egea dan daha iyi performans alırsınız .

Zor şeçim ama Sıfır faiz fırsatını değerlendirerek Tavsiyem 1.3 urban Egea yada popstar 1.3 500L olur
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.