Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.877
Cevap
132
Favori
753.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı kararlariniz olsun :) Benim boy 1.85 oldugu icin ilkkez bir aracta arkama biri oturacak kadar boşluk kaldigi icin cok memnun kaldim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ihtiyarr kullanıcısına yanıt
    Sadece koltuk kismina takildiysaniz hakikaket KARARSIZ sınız Allah yardimciniz olsun ne diyim

• viztay kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle deme koltuk aracın konforunu hissetmenizi sağlayan en iyi aktarım organıdır. Koltuklar konforsuz olursa aracın süspansiyonu ne kadar iyi olursa olsun insanı yorar. Beni tek olumsuz etkileyen yönü bu oldu. arka koltukların enlemesine dar ve desteksiz yüksek olması, Ticari araç gibi hissettiriyor arka koltuklar, ön koltuklar çok iyi ona lafım yok. satış elemanına sordum ilk 500l lerde ön koltuklardan çok şikayet geliyordu değiştirildi arka koltuklar için haklısınız arabanın olumsuz yönünü övecek değilim dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihtiyarr -- 15 Aralık 2015; 22:58:49 >
  • ihtiyarr kullanıcısına yanıt
    Ben arka koltuk konusunda pozisyonum itibari ile biraz egoistim zira 16 yaşimdan beri arkada hemen hemen hiç oturmadim desem yeridir.oturanin ne cektigini unutmus olabilirim..ama uzun yolculuklarin tumunde aractaki hem ön hem arka koltuklarin kesinlikle konforlu olmasi mutlak olmasi vereken ihtiyaçtir ve bu konuda hem fikiriz..

• Arkadaşlar bizim bu araçta sis farları sürekli açık, kapatılabilir mi bunlar

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Blgisayardan kapatılıyor. Heralde farlar açıkken ayarlara giriyorsun. Set yazan düğme var ya oradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 16 Aralık 2015; 8:21:58 >
    Ekranın altındaki butonlarda sağ baştan ikinci buton olması lazım üzerinde bir ters bir düz far işareti olan butona bir kez basıldığında ön sis farları yanar.

Bir kez daha basarsanız ön ile birlikte arka sis farları da yanar.

Bir kez daha basarsanız sis farları komple kapanır.

Şimdi netten fotoğraflara baktım ön sis farı ve arka sis farı lambaları butonları ayrı görülüyor.

Galiba versiyon farklılığı var. Bende ön ve arka sis farları tek butondan açılıp kapatılıyor.

• Vallahi ben sedan arabaları hiç sevemedim :) 500L candır.
    koşu bandı taşıdım geçen arkasında :) hadi gel de egeaya sığdır :)
  • Arka koltukta rahatsızlık söyleyen olmadı benim arabada.. Geçen yaz iki yeğenim arabanın arkasında baya bir uzun yol yaptık.. Eşimde bazen arka taraf rahat diye arkaya geçiyor:) uzun yolda... 5 kişi arkadaşlarla da bindik herkes rahattı sadece çok uzun boylu bir arkadaşımız tam dik durunca başım deyiyor tavana dediki bende abi size göre araç zor demiştim.. Bir de 3.20 ye bindik 3 kişi kilolu filan da değiliz resmen omuz omuza gittik ve çok sıkıştık arkada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizliman76 -- 16 Aralık 2015; 11:21:36 >
  • sonunda direksiyon komple değişti kalibrasyon falan derken araç akşama kadar serviste kaldı
    Bu süre zarfında ikame araç verildi(500 L otomatik)

ikame aracı aynı güzergahlarda sürünce artık kendi aracımın çok yaktığı konusunda kuşkum kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Ekranın altındaki butonlarda sağ baştan ikinci buton olması lazım üzerinde bir ters bir düz far işareti olan butona bir kez basıldığında ön sis farları yanar.

Bir kez daha basarsanız ön ile birlikte arka sis farları da yanar.

Bir kez daha basarsanız sis farları komple kapanır.

Şimdi netten fotoğraflara baktım ön sis farı ve arka sis farı lambaları butonları ayrı görülüyor.

Galiba versiyon farklılığı var. Bende ön ve arka sis farları tek butondan açılıp kapatılıyor.

Resimde işaretledigim farlardan bahsediyorum hocam. Dediğiniz düğmeleri denedim ama olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

Arkadaşlar bizim bu araçta sis farları sürekli açık, kapatılabilir mi bunlar

Fotoğrafta gösterdiğiniz sis farı değil.

O farlar gündüz farları diye geçiyor.

Sürekli açık.

Ben bu farların üzerindeki normal farlarınıda sürekli açık tutuyorum.

Faydası var zararı yok.

Trafikte farkındalığı arttırır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • t_i_t T kullanıcısına yanıt
    Direksiyon sorunundan kurtulmuşsunuz sizde haydi geçmiş olsun
  • Benim arabada teypi kapatmış olsam da kontağı çevirdiğim gibi teyp açılıyor. Bunun ayarı nerde kendiliğinden açılmasın istiyorum.

• york34 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler üzerimden büyük bir yük kalktı
    şimdi sıra diğer sorunlarda( tork kesme yüksek yakıt tüketimi ve tıkırtılar...vs)
  • talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Setting (ayarlar) tuşuna basarsanız açılan menüden SES ve OTOMATİK RADYO seçeneği altındaki seçenekler ile ayarlanabilir.
    setting butonuna basıp ışıklar seçeneği altında ilgili bir seçenek olması gerekir. Gündüz farlar adı altında
  • cemabay C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemabay

setting butonuna basıp ışıklar seçeneği altında ilgili bir seçenek olması gerekir. Gündüz farlar adı altında

Slm, orada sadece viraj ışıkları vardı en son baktığımda bugün bir daha kontrol edeyim

Doğrudur o zaman...Kitapçığında bazı pazarlar ve versionlarda yazıyordu. Demek ki ülkemizde gündüz farları kapatılamıyor.
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.