Şimdi Ara

Fetö'nün Mağdurları İyi Parti'de Zenginleri Onlarla...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• - Vedat Yenerer

- Ali Aydın

- Fatih Eryılmaz

- Ali Türkşen

Fetocu Evlat,Gelin,Damat,Dünür,Kayınço içermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 25 Nisan 2018; 8:30:24 >

• Mükemmel video olmuş. Sonunda bunları söyleyebilecek insanlar işe el attı.
  • Saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar.
  • Anladık bir parti daha hak, hukuk, adalet, özgürlük, ekonomi gibi konulardan bahsetmek yerine, "fetö ile mücadele" vaadiyle tarihe gömülmek üzere yer aldı. Biraz anketlere bakın, vatandaş ekonomi diyor, işsizlik diyor, huzursuzluk diyor. Var mı çözümünüz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendinibilen

Anladık bir parti daha hak, hukuk, adalet, özgürlük, ekonomi gibi konulardan bahsetmek yerine, "fetö ile mücadele" vaadiyle tarihe gömülmek üzere yer aldı. Biraz anketlere bakın, vatandaş ekonomi diyor, işsizlik diyor, huzursuzluk diyor. Var mı çözümünüz.
    Aynen bir videodan bunları vaat etmediğini öne sürmek dünyanın en akıl alır işi. Birader adamlar sadece bir videoda kendilerine bok atmaya çalışanlara cevap vermişler. Dalga mı geciyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • felsefesever kullanıcısına yanıt
    Adamlar parti kurduklarından beri fetöcü olmadıklarını söylemeye çalışıyorlar. Ne gerek var, neden gündem oluşturmak yerine, cevap vermeye çalışıyorlar. Tıka kulağını bak işine, tiksindirdş artık, anladık sizde fetöcü yok.

• kendinibilen kullanıcısına yanıt
    Akp fetö ile mücadele diyerekten oy toplamaya çalışıyor ve başarıyor da. Milletin derdi ekonomi,işsizlik vs değil fetö olmuş. Evet hayır'da CHP neler neler vaat etmişti. Sırf CHP diye fanboyluk yapıp akpye oy verenler var bu memlekette. Akpnin vaatleri de fetöyü şutlamak falandı. İsteyene istediği şekilde hitap edeceksin bu işlerde maalesef. Hepinize para vereceğiz,ab ülkeleri gibi olacağız vs desen de bu millet gene oy vermez. Fetö de tamamdır oylar senin

• Ali Türkşen in birkaç konuşmasını beğenerek dinlemiştim. İYİ parti de olduğunu bilmiyordum, sevindim.

• Yazdığım cevap neden silindi, sıkıntı ne. Derinler buraya mı müdahale ediyor.

• Alıntı

quote:

İYİ Parti'nin tanıtımları,sloganları,Akşener'in ve yanındakilerin söylemleri tam 1 FECAÂT! Biz Ergenekoncuyuz,Ulusalcıyız,Faşistiz diye bas bas bağırıyorlar! Zavallılar! Milleti Erdoğan'a muhtaç hâle getiren işte sizin bu faşistçe,zâlimce kendi halkını aşağılayan tavrınızdır.

• On numara olmuş.
    Hala bunlar fetöcü diyenler var hem de az buz değil.
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    bence bilezik gibi geçirmişler.
    bu ülkedeki en faşist parti mhp dir. oda akp ile beraber seçime giriyor. Sende onlara oy vereceksin ve gelmişsin kimi neyle itham ediyorsun.

NOKTA.
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    AKP'yi eleştirdim bir başlıkta, fetöcü dediler, Mhp'yi eleştirdim, Meral ablana git dediler, İyi partiyi eleştirdim Akp+MHP li oldum. Benim için demokrasi, hukuk, insan hakları, ekonomik eşitlik, ibadet özgürlüğü, eğitim eşitliği gibi konuları gündeme getirmeyen bütün partiler, proje partidir, faşisttir, tarihin çöplüğüne gidecektir. AKP ye işi biten derinler, İyi partiyle yola devam edecekler. AKP den, MHP den farklı ne vaat ediyor. Var zaten böyle yığınla parti, farklı bir gündemi var mı. Diğer partilerden sıkılanları toplama partisi.

NOKTALI VİRGÜL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendinibilen -- 25 Nisan 2018; 23:52:10 >
    Çok fazla kurtlar vadisi izlemekten paronayak olmuşsun. Doktora gitmeni tavsiye ederim.

Abartma forum kurallarına aykırı yazmışsındır.
  • Yalnız iyi parti sıkı geliyor , sert vuruyorlar.
  • Fetö'nün Mağdurları İyi Parti'de Zenginleri Onlarla...

quote:

Cumhur İttifakı'na "gel" dedikleri ismin FETÖ arşivinden ne çıktı

Cumhur İttifakı’nın bir diğer üyesi Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin Gülen Cemaati’ni darbe yapmadan önce destekleyen açıklamaları ortaya çıktı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Destici’nin bir toplantıda, “Net olarak şunu da söyleyeyim tabi ki ben Hizmet hareketini bir terör örgütü olarak görmüyorum. Bunu daha önce de söyledim hele ki silahlı terör örgütü. O zaman ortada silahların olması lazım, örgüt üyelerinin olması lazım, militanların olması lazım” dediği görülüyor.

İşte o sözler:

https://odatv.com/cumhur-ittifakina-gel-dedikleri-ismin-feto-arsivinden-ne-cikti-26041803.html

• sissil S kullanıcısına yanıt
    Önce AKP ye oy verdiğimi iddia ettin, şimdi de kurtlar vadisi izlediğimi. Bende diyorum ki klasik Aktroll tavırları içindesin. Fikirle cevap vermek yerine yaftalamayı tercih ediyorsun. Eski AKP li yeni İyi partili arkadaşım.

Soru basit. İyi parti diğer partilerden farklı olarak ne vaat ediyor.

• https://twitter.com/fasibel/status/927033185879429120?s=19 şurada da ilginç bir flood var. Eğer bu ifadeleri kullanmış ise kimse demokratik olduğundan bahsetmesin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.