Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Sevdadır Türkiye -- 2 Nisan 2019; 16:55:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi biri çıkar dininizden niye bu kadar korkuyorsunuz der.
    Sorun din değil sorun cemaat yapılanması. Sonuçlarını biliyoruz. Sonrada kandırıldık demenizdende bıktıki
  • rte erbakanla beraberken zaten ismailaga cemaatine yakindi. mahmut esat cosanla erbakanin arasi acildiginda bile ismailaga cemaatinden kopmadi. yani yeni bisey degil bu olay.

• bu vali Afyon'da patlama olup askerler şehit olduğu gün gelen genelkurmay başkanına kilim hediye eden vali değil mi?

• Nerde bi cemaat var yok edilmesi gerekir. İster özel ister devlet hiç farketmez.

• Devlet işlerine, siyasete bulaşan cemaatler temizlenmelidir.
  • Ders çıkarmadıktan sonra yaşanan acıların hiçbir manası yoktur. Ulan daha yeni Fetö vakası yaşandı arkadaş. Hiç mi akıllanmadı bu sığırlar? Bu cemaat, tarikat adamları beyinlerini satmış adamlardır. Efendileri ne söylerse onu yaparlar, hem de en ufak bir tereddüt yaşamadan. 5-10 yıl sonra bunların lideri yabancı istihbaratların güdümüne girse tamam yani cümleten geçmiş olsun. Fetö vol.2 olur çıkarlar. Sonra da cehape İsocu olur. Beyinsizler de inanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 23 Temmuz 2017; 23:56:18 >
  • Yeni terör gurubumuz hayırlı olsun.

• Bu şarkıyı dinlediğim zamanlar hayatımın en güzel zamanlarıydı

• İnsanları tipi ile değerlendirmek pek doğru değil ama sayın valimizin çok mazlum bir tipi var. Yanında amigo organ gibi takılan gömlekli dayı beni benden aldı zaten. Arada açıp gülüyorum haberin videosunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım ki eşege altın semer vursan yinr esektir..

Daha 1 sene oldu darbe olali ve bu darbeyi yapan kendi besledigi cemaat...

Yani kandirildik dedikten sonra insanin burnu yanar yahu

• Hala cemaat lafıni ediyorlar ya pes. Millet anlasin artık bunları lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep diyorum sızma falan yok. Hükümetle cemaatlerin koalisyonu var. Başlarına birşey gelince de haberimiz yokmuş moduna giriyorlar bizimkilerde bahaneye aç zaten hemen inanıyor.

• Dikkat edin zaten akplilerin çoğu konuşmalarında feto terör örgütü diyor.Cemaat dememeye çaba sarfediyorlar gibi.

Buradan anlayın işte zihniyetlerini ve cemaatlere karşı yaklaşımlarını.Akp gibi partiler olduğu sürece feto gider başka cemaatler devlet içinde yapılanır.
  • AKP nin sonunu bu tarikatlar getirecek bir dahaki sefere halkta kurtarmayacak bunları.
    Menzil tarikatı sağlık bakanlığını ele geçirmiş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Yeni terör gurubumuz hayırlı olsun.

FETÖ'yü yıllarca ılımlı diye pazarladılar.

Bunların ılımlı denilecek bir tarafları da yok. Net radikaller. (Düşünün artık muhtemel sonuçları...)

Merkez üsleri Fatih/Çarşamba'da başka bir Dünya'daymış gibi yaşıyorlar. Suriye'deki birçok gruba eleman temin ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 24 Temmuz 2017; 12:57:39 >
  • quote:

tahtakuslar‏ @taylieli

Menzil, ismailağa farketmez. Devlet kadroları, liyakatsızların elinde. Dilekçe yazmayı bilmeyen adamlar, personel işleri, müdürlük, evrak(1)
    22:01 - 23 Tem 2017

7 yanıt 51 retweet 104 beğenme

Yeni sohbet
    tahtakuslar‏ @taylieli 5 sa.5 saat önce

@taylieli adlı kullanıcıya yanıt olarak

İş bilmeyen liyakatsızlarla dolduruldu. Efendiler işe 9da geliyor/10a kadar ha hahi hi simit peynir reçel çay/10da ise "lütfen" başlıyor (2)
    3 yanıt 15 retweet 38 beğenme

5-6kurumda bizzat yaşadım: personel işleri+evrak dairesi, en basit mevzuatlarından bihaber, dilekçede hitap makamının adını dahi bilmiyor(3)
    11 retweet 22 beğenme

Yani tekbir getirme vs olayın cilası... 10da çalışmaya başlıyorum/insanları 2 saat bekletiyorum, ama tekbir de getiriyorum biznillah.
    2 yanıt 9 retweet 26 beğenme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkur -- 24 Temmuz 2017; 12:56:36 >

• Bu tarz haberler hedef saptırmadan başka bişey değil. Şuan fetöden boşalan yerleri menzil cemaati dolduruyor. Devletteki kadrolaşmada ismail ağa cemaati yok, bunlar yalaklanıp pastadan pay alma derdinde. Devlet eliyle yerleştirilenler menzilci.

• "Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. en doğru, en hakiki tarikat,medeniyet tarikatıdır." ne güzel şöylemiş Atam. Bu zihniyet değişmediği sürece felaketlerin sonu gelmeyecektir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.