Şimdi Ara

Fenerbahçe'ye transfer olduğunda en çok sevindiğiniz 3 oyuncu kim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ortega burada oynayamasa da Arjantin'in bugünkü Messi'si gibiydi. Dünya kupasında Ortega'yı izlemiştim bize gelecek diye :) Batistuta ile birlikte gelebilseydi keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Dalga gectigin selcuk emrenin yardimcisi :)))

Alıntıları Göster

Yani :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anelka, Roberto Carlos ve Mateja Kežman diyorum bende, Hatta arkadaş kezmanı almışız dediğinde hadi lan gelmez o filan demiştim Fenerbahçe'ye transfer olduğunda en çok sevindiğiniz 3 oyuncu kim 

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Ortega'dır büyük ihtimalle.

Ortega burada oynayamasa da Arjantin'in bugünkü Messi'si gibiydi. Dünya kupasında Ortega'yı izlemiştim bize gelecek diye :) Batistuta ile birlikte gelebilseydi keşke.

Valla yeni nesil Ortega'nın nasıl sükseli değerli bir transfer olduğunu bilmiyor. Adam direkt yetenek olarak Maradona kalitesindeydi veliahtı olarak gösteriliyordu. Arjantin milli takımı tarihinin en iyi kadrolarından birinin 10 numarasıydı ama alkol bağımlılığı ve gece hayatıyla kendini bitirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 19 Ocak 2021; 1:43:41 >
  • o kadar çok var ki ama yinede yazayım en çok sevindiklerim anelka roberto carlos ortega

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 19 Ocak 2021; 1:54:30 >
  • Alex yazanlar lutfen soruyu iyi anlayin. Transfer edildiginde diyor. Bizim takimda iyi performans sergiledikten sonra demiyor. Alex bi efsane olmasaydi istenilen performansi vermeseydi suan alex yazanlardan 1 tanesi bile alexi yazmazdi diego gibi olurdu. Kusura bakmayinda diego ile alexi geldikleri zamanda kiyaslarsak diego alexe gore daha basariliydi. Yani alex yazanlar duyar kasmayin
    Bana gore ise
    Mesut
    Roberto carlos
    Rvp
    Pvh
    Nani
    Anelka siz 3 demissiniz ama 3le kalacak gibi transferler yapmamisiz ki arkadas 🤣 aslinda eklenecek 1 2 kisi daha var mesela baliç ve appiah gibi

• Başlığı okuyunca direkt aklıma Kuyt geldi. Sanırım Kuyt diyende bir tek ben varımdır. Rvp ve Nani Kuyt kadar heyecanlandırmadı beni açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

Alex yazanlar lutfen soruyu iyi anlayin. Transfer edildiginde diyor. Bizim takimda iyi performans sergiledikten sonra demiyor. Alex bi efsane olmasaydi istenilen performansi vermeseydi suan alex yazanlardan 1 tanesi bile alexi yazmazdi diego gibi olurdu. Kusura bakmayinda diego ile alexi geldikleri zamanda kiyaslarsak diego alexe gore daha basariliydi. Yani alex yazanlar duyar kasmayin
    Bana gore ise
    Mesut
    Roberto carlos
    Rvp
    Pvh
    Nani
    Anelka siz 3 demissiniz ama 3le kalacak gibi transferler yapmamisiz ki arkadas 🤣 aslinda eklenecek 1 2 kisi daha var mesela baliç ve appiah gibi

Efsane Brezilya kadrosu ile 2 kez Copa America şampiyonu olmuş, turnuvanın en iyi 11'ine seçilmiş Alex nasıl büyük transfer olmuyor? Kadrodaki bazı oyuncular; Roberto Carlos, Ze Roberto, Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo, Adriano.

Sen 2000lerde futbol izlemiyordun diye kimse izlemiyor değil. Alex'in geldiği zaman bile büyük bir yıldız olduğunu herkes biliyordu.

Fenerbahçe'ye transfer olduğunda en çok sevindiğiniz 3 oyuncu kim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Ölüler Görür -- 25 Ocak 2021; 18:42:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Efsane Brezilya kadrosu ile 2 kez Copa America şampiyonu olmuş, turnuvanın en iyi 11'ine seçilmiş Alex nasıl büyük transfer olmuyor? Kadrodaki bazı oyuncular; Roberto Carlos, Ze Roberto, Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo, Adriano.

Sen 2000lerde futbol izlemiyordun diye kimse izlemiyor değil. Alex'in geldiği zaman bile büyük bir yıldız olduğunu herkes biliyordu.

Alıntıları Göster

Hocam ben o yillarda da takip ediyordum ve izliyordum . Alexe ben kotu oyuncuydu demedim veya kotu trasnferdi de demedim. Fenerbahceye gelmis yildiz oyuncularla alexin geldigi halini kiyaslarsak alex ilk 3e giremez diyorum. Alexin milli takim kariyeri disinda klup kariyeri brezilya disinda kotuydu. Zaten alex turkiyeye gelmese ulkesi disinda da oynayamazdi baska ulkede. Hele avrupada hic oynayamazdi. Cunku avrupa alex tarzi 10 numaralari 1990larda birakmaya basladi. Bizim ulkemizde is yapti hatta bizde guzel bi kadroyla avrupa kupalarinda da is yapti. Ama kusura bakmayin transfer olmus alex bi anelka degildi bi carlos degildi bi RVP degildi bi Mesut degildi. Ama bizim takimda gostermis oldugu performansa bakarsak (simdilik mesut haric ki insallah dahada basarili olur mesut) hic birisi bi alex kadar katki vermedi bu cok aşikar. Zaten avrupa 1990larda bu klasik 10 numara oyunjndan vazgecmese alexi bize birakmazlardi

Ayrica brezilya alex tarzi 10 numarayla oynamaya devam ediyordu ama scolarinin son zamanlari ile bu oyun tarzini baya bi degistirmeye baslamislardi dungada ise bu 10 numaralari komple bitirdi milli takimda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Raven -- 25 Ocak 2021; 18:55:24 >

• Rivaldo, Ronaldo, Carlos, Ronaldinho, Cafu gibi futbolcularla aynı takımda oynamış Alex, kapı kapı gezmiş Anelka'dan çok daha büyük transfer bana göre.

• carlos rvp nani

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Alıntıları Göster

Hocam Alexi kötülemek için yazmıyorum kendisi klubün ikonudur ve öyle de kalacaktır.Lakin Brezilya'da olduğu dönemde yanında oynamış bir çok oyuncu var şuan isimlerini söylesem sen bile duymamışsındır.(Beto felipe vs.)Alex Brezilya dönemindeki en prime dönemde dünya kupasına girmedi.Dünya kupasına giremediği içinde bizim tarafımızdan bilinmesi oldukça zor.Alex'i tanıyanlar copa americadan tanımaz bizimle oynadığı konfederasyon kupasından tanır ancak.Copa amerika saatleri bizim ülkede oldukça ters vakitte olduğu için müdavimleri bile doğru düzgün izleyememişken Alex'i kaç kişinin tanıyacağını düşünüyorsunuz ki?

90'ların sonunda futbol izlemek için fazla alternatifimiz yoktu.Ya dünya kupasını bekliyorduk ya kendi ligimizi izliyorduk yada kupa galipler kupasını filan izleyebiliyorduk.Bu 3'ün de de Alex olmadı hiç.

Bu yazdıklarım Alex'in tarihimizin en büyük efsanesi olduğu gerçeğini değiştirmemektedir.Zaten burada da iyi oyuncu tartışması yapmamaktayız.Listelerine Ortegayı yazan biri olarak gs maçından başka bir tane maçını bile sayamam malum kendisi ceyhunla alemlerdeydi o vakitler.

• Hasan Vezir.

biraz eski oldu ama o zamanlar futbolcular kaçırılıyordu.

yine Gs nin elinden aldıydık.

• Tanju Colak - Van Persie - Schumacher beni en cok heyecanlandiran transferlerimiz oldular.

Ancak en sevdigim ve saygi duydugum yegane yabanci oyuncumuz net sekilde Uche Okechukwu'dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 2 Şubat 2021; 11:26:39 >
  • Washington,kenneth anderson,luciano

• 1994-1995 sezonu, bursaspordan gelen forvet "frank pingel" çok iyiydi gerçekten ama nasıl bir kısmet ise sakatlandı ve takım ondan hiç faydalanamadı.

• Rvp, Nani, Özil
  • Okocha, Ortega, Anelka
  • Alex - okocha- ortega - van persie - uche - mesut - carlos .

• Ridvan - oguz - aykut - schumer - tanju - mujdat.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.