Şimdi Ara

fenerbahçe taraftarı Bağda Cad GSSTORE u yağmaladı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
2
Favori
6.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  fenerbahçe taraftarı Bağda Cad GSSTORE u yağmaladı!!!

• buna ne denir şimdi..biz kutlama mesajı atalım onlar
    bunu yapsın..
  • https://twitter.com/sporx/status/460520671819231232

Nerde kaldı bunların delikanlılığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraser84

buna ne denir şimdi..biz kutlama mesajı atalım onlar
    bunu yapsın..

Birkaç kişi yada grubun yağtığını bütün takıma mal edemeyiz utanıyorum bu olaylardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  fenerbahçe taraftarı Bağda Cad GSSTORE u yağmaladı!!!

rezalet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

quote:

Orijinalden alıntı: eraser84

buna ne denir şimdi..biz kutlama mesajı atalım onlar
    bunu yapsın..

Birkaç kişi yada grubun yağtığını bütün takıma mal edemeyiz utanıyorum bu olaylardan

kayseride takım otobüsü taşlandığında galatasarlılar taşladı demesini biliyorlardı
  • Boş yere kimse tüm taraftara mal edip keyif kaçırmasın.Her kimse hepsi tespit edilip ağır ceza verilmeli.

Artık fanatiklik zekanın önüne geçmemeli.Gereksiz işler, aptalca ve gerizekalıca işler.
  • Adamın ekmek kapısından ne istediniz be yazıklar olsun, insan gibi sevinmeyi bilmiyor halkımız maalesef...
  • Kutsal Damacana - Şafak Sezer - Küfür videosunu armağan ediyorum bunu yapanlara.
  • Bunları yapanlar taraftarlığı bırak insan değil. Şereften nasibini almayanlar bu kişiler...
  • Ve siz bunları tebriğe boğmaya devam edin..
  • bağdat caddesine gsstore açma mantığı da sorgulanmalı.
  • ulan artık gerçekten bu toplumun yetersizliğini gördükçe utanıyorum ya.

abi fenerbahçeli bir grup gidiyor store u yağmalıyor,

-biri gelip işte biz kutlama yaptık onlar ne yapıyor diyor
    -biri herkese mal edemeyiz sizde şunu yaptınız diyor
    -biri bambaşka bir olaydan örnek bekliyor.

ABİ SİZ ŞAKA MISINIZ YA?

bunu yapan adamlar kendini bilmez ahlaksız bir grup işte, NİYE OLAYLARIN İÇİNE FUTBOL SPOR TARAFTARLIK RENK TAKIM İŞİNİ KARIŞTIRIYORSUNUZ?

NEDEN BU TÜR BİR OLAYDA '' BU NE YA AHLAKSIZLAR'' DEYİP GEÇMİYORSUNUZ DA İLLA ÜZERİNDE TARAFTAR YORUMU YAZIYORSUNUZ?

ha sen ha o. ne farkı var?

FENERLİLİK GS LİLİK BUNLAR SADECE TUTULAN DESTEKLENEN TAKIMLARDIR, KİMSENİN KİŞİLİK ÖZELLİĞİNE KATKI SAĞLAMAZ.
  • Beyler olaylar üstünden genelleme yaparak konuşmayın, edebiyle saygı içinde taraftarlık yapan çok daha fazla insan var ...

İnanın bu tarz kötü işler yapan taraftarlar az ama en çok onların sesi çıkıyor, bazıları da bunlara uyuyor ...

Her zaman diyorum bu tarz adamları renk arma ayırmadan karşınıza alın, tüm taraftarlar bir yana bu tarz taraftarlar bir yana
  • Bunları tebrik eden içimizdeki irlandalilar buna ne diyeceksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapanları kınıyorum,galatasarayın formasına saygım sonsuzdur.
  • Bir taraftar birini yaraladıysa bunu Galatasaray taraftarı değil X yapmıştır, bunu da XYZ yapmıştır.

Genellemek sadece nefretinizi körükler, o kişilerle olan farkınızı azaltır.

Şu çok büyük suçtur, hırsızlık vs. ne vars hepsinden hüküm giysinler. Önce insan ol.
  • Cezalarını çekecekler. İyi oldu. Yarın öbürgün mahkemede sürünsünler.
  • Beyler şaka maka ciddi ciddi söylüyorum adamlar mükemmel oynuyorlar ve bu yil rakiplerine ezici bir fark attilar , bize sadece tebrik etmek kalir. Özellikle sol kanatta oynayan müslüman futbolculari ve sag kanattaki hollandali futbolculari Olaganüstü bir futbol oynuyorlar. Ama benim kuskusuz en begendigim futbolculari sag bek oynayan futbolculari. Ciddi ciddi abartmadan söyliyecem Bildiginiz Philip lahm. Biz Galatasaraylilara tebrik etmek yakisir ; Tebrikler Bayern Münih !
  • Mayaları bozuk işte alakası yok FB ile GS ile, her takımda var ne yazık ki.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.