Şimdi Ara

fenerbahçe taraftarı Bağda Cad GSSTORE u yağmaladı!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
2
Favori
6.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamlar at hırsızı ya harbiden şampiyon olmuşsun hala neyin çabası bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

quote:

Orijinalden alıntı: eraser84

buna ne denir şimdi..biz kutlama mesajı atalım onlar
    bunu yapsın..

Birkaç kişi yada grubun yağtığını bütün takıma mal edemeyiz utanıyorum bu olaylardan

Öyle diye diye tepemize çıkmadınızmı zaten, şikeyi bir iki kişi yaptı camiaya mâletmeyin, stadı bir iki kişi yaktı camiaya mâletmeyin, polis araçlarını durakları otobüsleri bir iki kişi taşladı camiaya mâletmeyin, her sene store'lara zarar verirler camiaya mâletmeyin, eee kime mâl edeceğiz biz bunu kendimizemi
  • Cepçi fordçu yan kesici adamlar iş başında anladığım kadarıyla. Yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Cezalarını çekecekler. İyi oldu. Yarın öbürgün mahkemede sürünsünler.

3 sene önce stadı yaktıklarında ortalığı savaş alanına döndürdüklerinde hiçbirşey olmadı sadece 1 kişi tutuklandı.adam sahaya düğün davetiyesi dağıtmak için girdim diyor serbest kalıyor burdada store da ürün bakmaya girdm der serbest bırakılır
  • Bu yapılan gerçekten terbiyesizlik... Zaten şampiyon olmuşsunuz bu neyin kafası...
  • Yazdım yazdım, sildim. Her takımda var bu şerefsizlerden.
  • şampiyon olunca rakibinin dükkanını yak,şampiyon olamayınca polis arabalarını yak.ne istiyorlar acaba ? kanı bozuk herifler.
  • http://instagram.com/oguzhansayin1907

yakanlardan biri bu, itiraf etmiş. kendince havalı, süper bir şey yaptığını zannediyor. gerekli cezalar verilmediği sürece bunları yapanlar yaptıklarına devam edecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Beyler şaka maka ciddi ciddi söylüyorum adamlar mükemmel oynuyorlar ve bu yil rakiplerine ezici bir fark attilar , bize sadece tebrik etmek kalir. Özellikle sol kanatta oynayan müslüman futbolculari ve sag kanattaki hollandali futbolculari Olaganüstü bir futbol oynuyorlar. Ama benim kuskusuz en begendigim futbolculari sag bek oynayan futbolculari. Ciddi ciddi abartmadan söyliyecem Bildiginiz Philip lahm. Biz Galatasaraylilara tebrik etmek yakisir ; Tebrikler Bayern Münih !

Biz aptalmışız. Şampiyonlar liginde sizi destekliyoruz bi şampiyonluğu tebrik etmekten acizsiniz. Ha siz de gidin şlye destekleyelim diyecekler,lütfen yazmasın

Ayrıyetten derbi sonrası geçen sene bıçakladığınız kardeşimiz de sizr mal edelim hepiniz katilsiniz bu düşüncede!

• quote:

Orijinalden alıntı: öküzümtorbadandüşmüş

quote:

quote:

bunu yapsın..

Birkaç kişi yada grubun yağtığını bütün takıma mal edemeyiz utanıyorum bu olaylardan

Öyle diye diye tepemize çıkmadınızmı zaten, şikeyi bir iki kişi yaptı camiaya mâletmeyin, stadı bir iki kişi yaktı camiaya mâletmeyin, polis araçlarını durakları otobüsleri bir iki kişi taşladı camiaya mâletmeyin, her sene store'lara zarar verirler camiaya mâletmeyin, eee kime mâl edeceğiz biz bunu kendimizemi

O değil de sen şu imzanı değiştir soon falan değil too far away.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

http://instagram.com/oguzhansayin1907

yakanlardan biri bu, itiraf etmiş. kendince havalı, süper bir şey yaptığını zannediyor. gerekli cezalar verilmediği sürece bunları yapanlar yaptıklarına devam edecekler.

https://twitter.com/BYC_12

bu da bir başkası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

quote:

Orijinalden alıntı: öküzümtorbadandüşmüş

quote:

quote:

bunu yapsın..

O değil de sen şu imzanı değiştir soon falan değil too far away.

Battıysa görmezden gel sende
  • Orasi birisinin ekmek teknesi,biraz empati yapip taraftarligi birakalim.
    Aynisini size yapsalar ne hissederdiniz.
    Tamam bu yapilanlar koca bir camiaya mal edilmemeli ama boyke diye diyede her firsatta etrafa zarar veren bir topluluk var.
    Biz anlayisla karsilamaya devam ettikce ayni hatalar tekrarlaniyor.
    Cogunuza katilmiyorun bu Fenerbahceyi destekleyen herkesin ayibidir ve size yapilan bir saygisizliktir ayni zamanda.
    Bu tip insanlara musade ettiginiz surece stadiniz yanmaya devam eder polis arabalari yakilir gsstorelar taslanir.
    Basit bir cumle ile ustu kapatilacak noktada degil bence bu yapilanlar.

• Dediğim FB camiasına değil, bu işi yapanlara

Bu tipler kim biliyomusunuz? Evde hanımdan azar işitip, ofiste patrondan azar işitip bir şekilde patlamaya çalışan tipler. Bu tipler her takımda mevcuttur.
  • Valla yanlış ama ben ne mecıdıyeköye nede kadıkoye store veya fenerıum acmam. He ben gidip saldırmam. Ama saldıran ökuzler cıkar. Hepımız kendı acımızdan bakıcaz ama bu genel sorunumuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Her sene kendi stadını bile yakan bir camiadan bahsediyoruz, ama müdahale eden yok.

yapılan tamamen insanlık dışı.

ancak şu genellemeye bakar mısın ?

her sene adam mı öldürüyorsunuz diyelim bizde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Dediğim FB camiasına değil, bu işi yapanlara

Bu tipler kim biliyomusunuz? Evde hanımdan azar işitip, ofiste patrondan azar işitip bir şekilde patlamaya çalışan tipler. Bu tipler her takımda mevcuttur.

Hocam zaten bunu camiaya, tüm taraftara mal edip o amaçla küfür eden, laf söyleyenlerin de onlardan farkı yok bence.

Bu çok büyük suçtur. Küfür falan ceza almalı diyoruz mesela ama şu direk suç yani. Ver bakalım paraya çevrilmeyecek şekilde, fazla değil 1 ay ceza bir daha yapabiliyorlar mı. Daha ağırını da versinler tabii, ama 1 ay bile yatsalar bir daha girişmezler böyle işlere sahte kabadayılar.

Umarım oranın sigortası vardır, muhtemelen de vardı. Kameralardan tespit etsinler, hem madden alsınlar paralarını hem hapis cezası gelsin.
  • Kendilerini ifşa etmiş kamiller...Bunları bulup sallandıracaksın
  • Arkadaş nedesem boş bu barzoların bunların yapacağı belliydi aslında. Rezalet bir olay biri senni dükkanını yağamaladığını düşün bir bakalım ne olacak ne hissedeceksin. Tamamen rezalet. Bunu yapan taraftar vs olmaz bu teröristliktir bildiğin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.