Yüzbaşı
12 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
sadece bi video'ya bakıp fikir belirtmek çok yetersiz ama kumaşını ve kalitesini belli ediyor bana göre..selçuk düşmanlarının elinde artık iyi bir koz olacaktır :)

darısı bizlere

tıkla
amfi:soundmagus h500

subwoofer:jbl 20 cm kare kutu

compenant:infinity referance 6530c ya da hertz esk 165 (kapılar 16 cm)

nette baya gezindim..f/p olarak bu ürünler öne çıkmış durumda..tabi sizin daha yeni ya da uygun maliyetli ürün önerilerinize de açığım..

woofer: jbl tercih etmek istiyorum.çünkü aradığım yumuşak bas tonu+çok yer kaplamaması+araç içinde bası hissetmek..dışarıdan mumkunse duyulmasada olur..

compenant:temiz tiz+mid sesler..ikisi de kaliteli oldugu söylenen setler ancak dinlemedim..son kararı dinleyince vereceğim..önerilerinize açığım..

amfi:hiç bir fikrim yok tamemen tavsiyeler ve f/p ürünü olduğu iddia edildiği için tercih etmeyi düşünüyorum..önerilerinize açığım..

son olarak evimde bose companion 5 ses sistemini kullanıyorum bilgisayar başındayken..arabama bindiğimde teneke çalıyor algısına kapılmak istemiyorum..

Galatasaray taraftarının sevgilisi Didier Drogba, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla hayranlık uyandırmaya devam ediyor.

Daha önce Gheorghe Hagi formasının fotoğrafı ve AMK Spor’un özel röportajında çektirmiş olduğu Metin Oktay formalı fotoğrafı ile taraftarları mest eden Fildişili yıldız son

olarak Hakan Şükür ile birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşarak gönüllerde taht kurmayı bir kez daha başardı.

Drogba paylaştığı fotoğrafın altına “Efsane Hakan Şükür ile..” yazarken bu müthiş ikilinin attığı toplam 544 gol fotoğrafın değerini kanıtlar gibiydi.

çok hoşuma gitti fotoğraf..drogba bence takımımızı çok benimsedi..belki o da bir efsane olarak yerini alcak ne dersiniz?..
durun la hemen heyecan yapmayın haberi okuyun

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Milletvekili Hakan Şükür, Terim'in yardımcısı Ümit Davala, Gürcistan'a gidiyor.
Fatih Terim'in Milan'ın başındayken öğrencilerinden biri olan ve bir dönem İtalya'da oynayan Ümit Davala ile de takım arkadaşı olan Gürcü futbolcu Kakha Kaladze, futbola veda ediyor.

Gürcistan Enerji Bakanlığı görevini yürüten ve geçtiğimiz aylarda Türkiye ziyareti sırasında Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giderek Fatih Terim ile buluşan Kaladze'nin jübile maçı Tiflis'te yapılacak.

Kaladze'nin jübilesinde, Milan ve İnter takımlarının eski futbolcuları bir gösteri maçı yapacak. Bu gösteri maçında Milan takımının teknik direktörlüğünü Fatih Terim yapacak.

Terim'in yardımcısı Ümit Davala Milan forması giyerken, aynı maçta bir dönem İnter'de oynayan Ak Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür de İnter forması ile Davala ve Terim'e rakip olacak. Öte yandan, jübile maçında Shevchenko, Paolo Maldini, Alessandro Cosacurta, Alessandro Nesta ve Albertini gibi isimler de sahne alacak.
evet herkes transfer bekliyor ancak neden takımdan ayrılacaklar henüz netleşmedi? belki erken ama kadro şekillenmesi ve önümüzü görme açısından bence en az yeni

transferler kadar önemli gidecek olanlar..biraz da bunları konuşmak lazım..

aydın yılmaz:kesinlikle artık bir 2. 3. şansı artık kaç olacaksa hak etmiyor..bize teşekkür edip gitmeli

elmander:takımda en efendi ve sevilen oyunculardan ancak yaşı ve performansı hedeflerimizle ve yabancı sınırı sebebiyle kadro yapılanmasıyla örtüşmüyor..teşekkür

edilip gönderilmeli..

hakan balta:durumunu bilmiyorum yeni sözleşme yapldı mı yapılmadı mı fakat bence şuan ki takım için oldukça yetersiz..teşekkür etmeli ve gönderilmeli ..

emre çolak:çokça şans verildi ilk sene çok iyiydi ancak bu sezon vasatı aşamadı..anadolu takımlarından birine kiralanmalı..

çağlar:ben olsam bavulunu kapıya fırlatırım..babaannem gelinlerine kızınca bavullarını kapıya fırlatırmış derhal kendine yeni takım bulması gerektiği yüzüne

çarpılmalı..

kaleci aykut:çok gereksiz ve takıma katkısı olmayan yedek kaleci yeteneğinde bile görmediğim boşa kadro işgaline sebep olan ka...kaleci dersem museraya ayıp

olur..yerine daha iş yapabilir bir kaleci alınmalı hatta genç kaleciler şans verilmeli..

riera:emeği çoktu özellikle bu sezon..ancak yaşı ve sol bek için yetersizliğinden dolayı kapı açık denmeli..gitmezse zorla gönderilmeli..takasta iyi iş yapabilir..

amrabat:yabancı kontejanı düşünüldüğünde insanı ikilemde bırakan bir adam amrabat..yeni transferlere göre ederi bulunursa gönderilmeli bana kalırsa..

ujfalusi:bu saatten sonra ondan bize yar olmaz..yaşadığı ağır sakatlıklar ve kahrolası yabancı sınırıda cabası..ama 'iyi para kaldırdın üzülme'diyerek hoşçakal denilmeli..

furkan özçal:böyle biri bizim takımdaymış adını bile çoğumuz bilmez..potansiyeli varsa kiralanmalı yoksa bye çekilebilir..

son olarak kiralık verilen sercan tekrar kiralanmalı zira hala pişmedi.culio ise satılmalı. her sene kiralamaktan yönetim yorulmuş olmalı

eklemek istedikleriniz veya unuttuklarım varsa buyrun..
ilk golü yediğinde fb samimi söylüyorum ilk şöyle bir donup kaldım sonra volkan ı görünce bir türk olarak cidden içim gitti üzüldüm bilmiyorum sadece ilk golde oldu

bu..neyse hem gs hem fb taraftarı aynı şeyin lacivertiyiz hata varsa iki taraftar gurubunda da var kimse kimseye sizbunu desteklediniz siz de şunu desteklediniz

demesin..hepimiz aynıyız aslında..FB yi kutluyorum hepsine Kocaman bir helal olsun demek istiyorum..önemli bir başarı sonuçta..ve bu kupaya gs dışında ilk kez bir türk

takımı bu kadar yaklaştı..tebrikler..

esp performansını başarılı buldum keza çarpışma testleri de oldukça tatminkar sınıf standartları gözönüne alındığında..
erkan'ı izleyince bizim aydın'a emre'ye verdiğimiz paralara klübede tuttuğumuz zamana acıdım kelimenin tam anlamıyla..şu erkanı bizim kanada koy sırıtmaz. adamın kumaşı var bi kere keza alper de pek sıcak bakmasamda başlarda dikine oyun anlayışı ve önlibero için yüksek teknik kapasitesini gördükçe takımımız için kadro zenginliği açısından öenmli farklar ortaya koyacaktır..

kerim frei,erkan zengin,alper(gökhan inler),bir sol bek ve kalite kokan bir stoper şuan bence göze batan ve alınabilitesi yüksek oyuncular ihtiyaçlarımızı karşılaması bakımından..

ayrıca:
emre kiralansın,aydın,elmander,riera,balta lütfen artık gönderilinler..
evet beyler forumda bir sürü totem konusu açıldı bir çok futbolcu için.bende bir totem konusu açayım dedim..

melo nun formsuzluğunun yanısıra yüksek maliyeti ve yabancı kontejanını sıkıntıya sokması nedeniyle sözleşmesi satın alma opsiyonuna rağmen kullanılmayacağını

pek çok kaynaktan duyuyoruz..yönetime yakın isimler melo ile yaşanan son olaylardan ve süreki cezalı durumu düşmesinden dolayı transferine soğuk bakıldığını

düşünüyorlar..

forum da bir çok kişi ben dahil bu pozizyon için gökhan inler'in ilaç olacağını tahmin ediyoruz..hem yerli hem kaliteli daha ne olsun..

ayrıca bakarsınız yönetim sesimizi duyar ne dersiniz?Ya Allah Bismillah Toteme Bşvurula Tez Zamanda Transferi Onaylana..

Hakkında
Forum İmzası:
2012 c4 exclusive
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
GS
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.177
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 34.060 (Bu ay: 137)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 444 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.