Şimdi Ara

Fenerbahçe Önümüzdeki 6 Maçı Yenip Liderliğe Oturacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet şampiyon bu 6 haftada belli olacak.

Fenerbahçe - Alanyaspor / Taraftarın stadı dolduracak ve farklı kazanacağız. (W) ✅

Beşiktaş - Fenerbahçe / Vodafone Arena, Fenerbahçe'nin kendi sahası gibi... Kaybetmiyor. Kadiköy gibi görüyorum orayı. Kazanacağız. (W) ❌

Fenerbahçe - Akhisar / Fenerbahçe taraftarı deplasmandaki Beşiktaş galibiyeti ile birlikte iyice havaya girecek ve Akhisar karşısında müthiş destek ile farklı kazanacağız. (W) ❌

Yeni Malatya - Fenerbahçe / Bu maçta bence çok zorlanacağız. Son dakikalarda gelebilir gol. (W) ✅

Fenerbahçe - Galatasaray / 3 farklı galibiyet bekliyorum. (W)

Kayserispor - Fenerbahçe / Fenerbahçe, Kayseri karşısına çok yüksek ihtimal lider çıkacak ve bu maçı yenip Kadiköy'de kolay fikstürün başlangıcına lider girmek isteyecek. Ve yenecek. (W)

6 MAÇTA KAZANDIĞIMIZ 18 PUAN İLE ŞAMPİYON OLUNACAK.

BU KONU ALTINA GÜLEN ARKADAŞLAR 6 HAFTA SONRA REZİL OLUNCA NEREYE KAÇACAK ACABA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 11 Mart 2018; 17:9:33 >

• Beşiktaş ve Kayseri maçlarında kayıp bekliyorum.Gs maçını alma ihtimali baya yüksek fenerin.Bu arada fenerin ufak görünen maçlarda puan kayıpları ve bireysel hatalar yaptığını unutmayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke
  • Maçı niye yeniyor, rakiplerini yense ya
  • Kayseri deplasmanında puan kaybedersiniz. Derbilerden de beraberlik çıkabilir. Diğer Anadolu takımlarıyla olan maçları kazanırsınız.
  • Bugün başakşehiri yeneceğini düşünen biri olarak 18 puan hayal.13 puan dahi bu fikstür için büyük başarı.
  • Ligin en zor maçını kazandık. Beşiktaş maçını da yenersek ,ki bence şansımız çok yüksek, büyük ihtimalle şampiyon oluruz. hem havayı alırız hem de taraftar iyice toplanır.
  • konun daha 2.tahmininde patlayacak

bjk maçında fenerbahçeyi büyük bir hezimet bekliyor
  • Klasik Türk taraftarı. Hocaya demedikleri kalmaz 2 maç kazandımı şampiyonluk hayalleri kurar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes normal olarak ilk 6 haftalık fikstüre odaklandı ama ondan sonra da çok zor 3 deplasman var .Sırasıyla Yeni Malatya, Kayserispor ve Sivasspor. Sivasta Başakşehir ,Bjk ve Gs 0 çekti. Kayseri’de Gs kazandı Bjk ve Başak berabere kaldı. Malatya’da Bjk berabere kaldı Gs kaybetti

• senertheking S kullanıcısına yanıt
    Gs Başakşehir'den 5 yedi biz rahat kazandık.Sivas'ı da yeneriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hondo Ohnaka

Gs Başakşehir'den 5 yedi biz rahat kazandık.Sivas'ı da yeneriz

Bu nasıl bir düz mantık

• senertheking S kullanıcısına yanıt
    Yazdığın yorumu okudun mu ? Senin mantığınla cevap verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PICKLE RICK

Beşiktaş maçı için kadıköy gibi demiş :D 2 maç oynandı zaten ikiside hakemle puan alındı 2.maçta son dk kaleciye foul yapıldı ilk maçı söylemeye bile gerek yok zaten.tarafsız yöneten bi hakem olursa beşiktaş en az üçler feneri

hakemle alindi? ilk macta lensin buz gibi golunu ve ikinci macta fenerbahceye cikan kirmizi kartlari unuttun heralde. yada futbolu bu sene izlemeye basladin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hondo Ohnaka

Yazdığın yorumu okudun mu ? Senin mantığınla cevap verdim.

Şaka mı bu ? Onlar yenildiğine göre biz de yenilirz diye bir şey mi dedim ? Sadece zor deplasman olduğunu belirttim. Yani 6 hafta bitiminde fikstür kolaylaşmıyor. Ben bunu söyledim. Fenerbahçe Başakşehirle bugüne kadar deplasmanda 7 maç yapıp 1 galibiyet 1 beraberlik almıştı ama dün çıktı kazandı. Diğer maçlarında da elbette favori

• Galatasaray maçı hariç hepsi sıkıntılı.
  • En son ne zaman 3 attınız bize

• Fazla gaza geliyonuz bence. %72 PAS isabeti ve %39 topa sahip olma ile oynadı Fenerbahçe.

Fenerbahçenin her maçında dikkat ediyorum bam güm bi futbol var(Sertlik anlamında demiyorum)
  • Beşiktaş maçından korkuyorum.

• imkansız bunun olacağını sanmıyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.