Şimdi Ara

Monaco - Fenerbahçe | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu | 2.Maç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
0
Favori
16.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu zorlu rakip karşısında Fenerbahçe'mize dua etmekten, şans dinlemekten başka yapacak bir şeyimiz maalesef yok. BAŞARILAR FENERBAHÇE !

Yer: Monaco - II. Louis Stadium
    Tarih: 3 Ağustos
    Saat: 21:45
    Önceki maç sonucu: 2-1

• 0-0 kokuyor skor açıkçası.
  • yeneceğimizi düşünmüyorum. Uzama ihtimali olan bir maç ama bence 1 1 bitecek
  • 1-2 yeneceğiz kontra Ataklarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-1 giderken monaca yüklenir defansta açık verir. son 15 dakikada fener ikinciyi atar 1-2 alır.
  • İlk golü onlar atıcak sonra biz atıp beraberliği yakalıycaz 40.dakikalarda onlar bir tane daha atıp 2-1 yapıcaklar,2.yarı vitor salihi çıkartıp mehmet topalı alıcak sonra uzaktan bir gol yiyip 3-1'de elenicez
  • Umarım monaco kaybeder ama skor tahminim 2-0 alacaklar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk maça göre bakılırsa biz uzun toplarla çıkacağız yine, Monaco'da önde yakalanır ve Emenike yine gününde olursa ilk yarı sürpriz 2 gol bulabiliriz.
  • Monaco ilk maçta gördü ki.Biz defansın arkasına top atarak pozisyona girebiliyoruz.0-0'la onlar elensede maç 90 dakika.İlk dakikadan itibaren saldıracaklarını düşünmüyorum.Kalemize paslarla emin olarak gelmek isteyecekler.20-30 arası bi tane atarlar.
  • Savunma arkasına atılan toplarda zayıf gibiler, öyle gözüktü ilk maçta. Set hücumunda delemiyoruz ama hızlı atakla sonuca gidebiliriz. Emenike'yle böyle pozisyonlar yakalayacağız, değerlendirirsek turu geçeriz.

Mutlaka gol yiyeceğimizi düşünüyorum o yüzden gol atmamız şart. Umarım başarabiliriz.
  • Emenike Antoine Griezmann gibi oynuyor . Umarım bu sene en az 25 gol + 10 assist yapar .

• yugioh arkadaşın dediği gibi monaco atağa çıkmaya çalıştıkça bir gözleri arkada olacak. 2-1 her zamankinden daha avantajlı. hızlı forvetlerimizi defans arkasına iyi kaçırırsak eleriz.
  • 0-2 geliyor içimden.

• Souza çöpü yerine Topal'ı koyar umarım. En azından defansif anlamda artı olur. Rvp yetişmeyecek diyolar. Fernandao ilk maç çok ağır kaldı. Emenike Aatıf ikilisi denenebilir ileride.

• fener fernandao yerine yetenekli bir forvet alırsa çok iş yapar.emenike ile birlikte.fernandao büyük takım oyuncu değil.avrupada moda hızlı forvet artık.grizmann misal.a.madrid gameiro ya 32 milyon avro saydı.bunların boyları 1.78 falan
  • aatıf fenere biraz küçük geldi sanırım.kötü performansı vardı hem hazırlık maçında hemde monaco maçında.doğaçlama oynuyor.salih çok önde an itibariyle

vitor muhtemelen topal souza ozan üçlüsü ile işi sağlama alacak.salihi serbest bırakacak.yada emenikeye yakın oynatacak.gizli golcü rolünde.

fabiano

kayer-şikertel-roman

wiel---ozan--topal--souza--hasanali

------emenike--salih--------

bekliyorum
  • Sabırsızlıkla şu maçı bekliyorum. Şuan bi an önce gerçekleşmesini istediğim tek şey diyebilirim. Küçük bi çocuk gibi heyecanlıyım resmen bi an önce çarşamba gelse de maçı izlesek.
  • Editleme olmadığı için 2. mesajı atmak zorunda kaldım.

Yukarda ne kadar da çok "an" kelimesini kullanmışım. Şuanbian. Çinli ismi gibi oldu.
  • son saniye goluyle fenerbahce 1-1 yapsin ve turu gecsin.

uzun zamandir gerilimli mac izleyemiyoruz.
  • Topal-Souza kesin gibi. Merak ettiğim tek şey Salih mi oynayacak yoksa Ozan mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.