Şimdi Ara

Fenerbahce avrupa liginde yari final oynamazsa kendimi 15 gun banliyorum! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
6.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hadi gruptan çıkalım desen anlarımda yarı final ne lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAcArTy41

Çok saçma

Zoruna mı gitti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

Orijinalden alıntı: mAcArTy41

Çok saçma

Zoruna mı gitti?

Ne alakası var arkadaşım Bende isterim kazanıp bişeyler yapmanızı ...

Gruptan çıkacaksın sonra 3 tur geçeceksin biraz gerçekçi olmak gerek (Küçümsediğimden değil yani )

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

yeter birinin oynanması lazım, yoksa seneye şamp.ligine direk takım gönderemeyecegiz

korkacak bir şey yok gönderemezsek bile sonuçta tek tur olacak ve oynadıgı takımlar macaristan azerbaycan gibi ülkelerin şampiyonları ile olacak ama ülke prestiji açısından kötü olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raweal -- 22 Şubat 2019; 7:28:15 >
  • ben inanıyorum arkadaş geçen maçtaydım ve tvden izlerken göremediğiniz bir çok şey tribünde gözüküyor takım erken yediği golle çok bozuldu hocanın dediği gibi tüm yarı gitti o golle ikinci yarı da çok yaklaştık ikinci gole ve o yarıda adamların tek şutu var direkten döndü o da aykut hoca sistemini ben beğendim şahsen sadece ortaya adam lazım selçukla olmaz bu işler
  • Fenerin amacı avrupada ilerlemek değil ki ilk 2 de yer alsın yetiyor herhalde..Bknz.Tarihinde ilk defa çeyrek final oynatan adam kavuldu neden ligde 2. oldu diye

Şaka maka aykut da harbiden avrupada maç kazanacak kapasite yok.Bide avrupa ligi çok dandik bir lig gruplardan çıkacan 2 tane takım eleyecen 4 maçtan anca çeyrek finale gelecen oho
  • Hocam 6 ay sonraki bir olaya iddia koyuyorsun, 15 gün diyorsun. Bari 1 ay falan de. 15 gün çok az.
  • Bye
  • Hep yenilmek zorunda değiliz Aykut K. yüzünden
  • Gruptan çıkalım.Süresiz ban.Yeminediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditoré

Fenerbahçe inşaAllah en az yarı final oynar. Inanın sizde arkadaşlar. Belki Aykut hoca takımı sırtlayamıyor fakat siz ınanın.

inanmak başarmanın yarısı derler hocam hadi diyelim inandık diğer yarısını hoca demeye bin şahit isteyen adam çökertiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditoré

Fenerbahçe inşaAllah en az yarı final oynar. Inanın sizde arkadaşlar. Belki Aykut hoca takımı sırtlayamıyor fakat siz ınanın.

inanmak başarmanın yarısı derler hocam hadi diyelim inandık diğer yarısını hoca demeye bin şahit isteyen adam çökertiyor

Hocam haklısınız zaten ben o konuda bir şey demedim, diyemiyorum da. Zico'nun elinde böyle bir kadro olacaktı ki, neler yapacağını düşünmek istemiyorum yani. Aykut Hoca yollanmasa bile, arkasına iyi bir taktik anlayışı olan biri getirildi mi yine çok iyi olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: netten^

quote:

Orijinalden alıntı: berksus

Daha spartaki yanemedik kadikoyde. Vaslui'ye eleniyorduk, volkan penalti cikarmasa. Neyin kafasi bu merak ettim. Baroni, selcukla olucak is degil

Volkan penaltıyı çıkarmasa o olmasa bu olmasa şu olmasa...

İki sene önce mert trabzon-fb maçında penaltıyı çıkarmasa şampiyon olamiyorduk
    Sevilla-Fb maçında volkan penaltıları kurtarmasa çeyrek finalde göremezdik
    Semih Hırvatistan maçında 121. dakika golü atmasa yarı final göremezdik

bu mantıkla gidersek bizden bi halt olmazdı

Bence neyden bahsettiğimi kavrayamamışsın dostum. Önemli olan penaltı değil, takımın performansı. Bu performans vaslui'yi elemeye anca yetiyor. Marsilya gibi bir takım karşısında ne yapıcaklar görücez. Grupları geçersek gelebilecek rakipler bahsetmiyorum bile

• önce bi gruptan çıkalımda hadi çıktık diyelim üst turda madrid gelse napcaz yarı final öyle kolay değil çeyreğe kalsak büyük başarı bizden güçlü takım çok var ş.l den gelcekler var ölme eşşeğim ölme :))
  • banlanmayı hak etmiş
  • Ya su konulari acanlar kendini gercekden de banliyormu? Gecen Bjk yi yenemezsek diye konu vardi pazartesi sali civarida Fb sampiyonlar ligine kalamassa kendimi banliyorum diye birsey vardi ne oldu o arkadaslara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen 15 gün banlanınca herkesin işi ters gidiyor herhalde yada onun gibi birşey mi?
  • Kim hatırlar lan bu konuyu sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Kim hatırlar lan bu konuyu sonra.

BEN
  • senin kendini 15 gün uzaklaştırmanın bana ve bir çok kişiye yararı var ya aman ne mutlu.Aferin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.