Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (779. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikuride -- 22 Haziran 2018; 15:55:1 >
  • Adam benim etmek istediğim küfrü etmiş helal olsun birimizin bunu yapması lazımdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çift ön libero geliyor diye sevinmeyin bence erkenden Topal-Souza ikilisini yıllardır hiçbir hoca ayıramadı, hep kandılar bunlara acaba olur mu diye, Cocu'da "Acaba bunlardan 8 numara olur mu bir deneyelim derse"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 22 Haziran 2018; 15:15:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TargetLaw

Az sabredin dedim size, Teknik Direktörümüzü karşıya açıklatabilen bir başkana sahibiz.
    bence siz az sakin olun adamlar Fenerbahçe'nin yeni tdsini açıklamadılar kendi tdlerinin gidişini duyurdular. abi bizim taraftar neden bu kadar çabuk gaza geliyor anlamıyorum her sene aynı
  • Hayırlı olsun camiamıza özellikle Aykut Kocaman’dan sonra ilaç gibi gelecektir.Ben medyada çoğu kesim tarafından yıpratılacağını düşünsem de taraftarımız gereken desteği verecektir yeni yönetim ve hocamıza.Ben gayet başarılı olacağını düşünüyorum.

Bence en önemlisi acilen bir sistem oturtmak ve bir an önce genç yetenekler yetiştirmeye başlamak olmalı.Bu konuda baya geç kaldık çünkü Avrupa klüplerine göre.Cocu’nun da bu işi kotaracağını düşünüyorum umarım yanılmam.Kampa kadar da transferlerin çoğu bitmiş olur, zaten Comolli uzun süredir çalışma halindeymiş başkanımızın söylemine göre.Her ne olursa olsun yeni yönetimin bende kredisi çok.Umarım oturtmaya çalıştırdıkları felsefe başarılı çok başarılı olur.

• abim bu masaya şöyle fiyakalı, ama biraz da yamuk otururdu. ben arkamı arkadaşlara verince, şöyle yaslanırım bi geriye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail58000 -- 22 Haziran 2018; 15:23:22 >
  • Cocuman umutlarımızın sahibisin.
  • Bizim ligle adamın ligini kıyaslıyorlar gerçekten futboldan anlamıyorlar Hollanda ligi bin basar bu lige

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

abim bu masaya şöyle fiyakalı, ama biraz da yamuk otururdu. ben arkamı arkadaşlara verince, şöyle yaslanırım bi geriye.

bızde para masaya konur. Herkes ıhtıyacı olan kadar alır.
  • Aykut diyenin ağzina biber surecegim. Az kaldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar Hollanda ligini beğenmiyor şaka gibi
  • En azından kulupte vizyon değişti felsefe değişti buna bile karşı çıkanlar var

• Görüyorum ki ufaktan Gs atışmaları yapılmaya başlanmış.

ÇÜNKÜ Onlarda biliyor; DİP DALGASI GELİYOR.

Şaka maka özledik yahu her şeyi. Fenerbahçe'm HOŞGELDİN . ^^

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu COCUYU begenmeyenler hollanda ligini takip ettinizmi ?? Say desek hollanda liginde kac takim var bilmezseniz burda gelip yorum yaparsiniz kimin gelmesini isterdiniz iki secenek var. Ya sizin kafanizda kurdugunuz vasif futbol oynatan hic bir faydasi olmayan bi teknik direktor ( aykut kocaman) yada milyon dolarlar verip cop topcu alan (.aziz yildirimmi) hangisini ?? Artik dusundugunuz o sistem yok fenerbahcede biliyorum COCUNUZU ne dusundugunuzu daha adam imza dahi atmadan bu kadar COCUTtuysa sizi imza attiktan sonra sizleri dusunemiyorum😊

• quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

Şampiyonluk istemiyoruz hocam biz zaten. Tek istediğimiz coşkulu bir futbol. Yapılan ile söylenen arasında yine tezat işler oluşmaya başladı. Psv nin oynadığı futbolu izlerseniz derdimizi daha net anlarsınız.
    Ben beğendim psv'nin futbolunu. Ne yaptığını bilen hızlı oynayan bir takım. İç sahada kim olursa olsun hücum odaklı oynayan bir takım. Cocuya biraz da telkin edilirse taraftarın isteği kendisi bu işin altından kalkar. Zaten takıntılı kompleksli bir adam değil, daum gibi daha çok pragmatik bir adam.

• Bu takım Vardara elendi hala gelmiş Aykutu savunuyorlar daha ne diyeyim

• Fenerli Yazar

@FenerliYazan

🇳🇱 Phillip Cocu, Fenerbahçe ile 3 yıllığına anlaştı.

💸Yıllık kazancı, 1.1 M € ve şampiyonluklardan prim şeklinde olacak.

Via @KramponSport

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cezalıyken aykut gitti yazamamıştım.Kurtulduk Allaha şükür sakattan.
    Bugünde cocu'nun gelişine yazıyım bari.
    Hayırlı olsun.Artık bundan sonra bize takıma destek vermek düşer.Bu sezon şampiyon olmamız lazım ama olamazsak da canımız sağolsun.
    Eskisi gibi her başarısızlıkta TD değiştirmeyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Fenerli Yazar

@FenerliYazan

Via @KramponSport
    1.1 milyonsa aykütün 3te 2 parasına çalışıyor. Algı kasan troller vardı bir de Feneri soyacak diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Fenerli Yazar

@FenerliYazan

Via @KramponSport
    Maaşı uygun olmuş. Burdan bundan sonra futbolculara da düşük maaş ve başarıya dayalı prim verileceğini düşünebiliriz.

• 
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.