Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AYKUT YOK
    MAHMUT YOK
    ŞEKİP YOK
    İLHAN YOK
    MANGALCI TAYFA YOK
    BOŞ TRİBÜNLER YOK
    TARAFTARA HAKARET YOK
    ORTA SAHADA HASAN ALI YOK
    EZIK FUTBOL YOK
    BASIN TOPLANTISINDAN KAÇMAK YOK

NE VAR PEKİ

ALİ KOÇ VAR
    KALITE VAR
    ÖZLEMIN BITIŞI VAR
    İNSANLIK VAR
    SAYGI VAR
    SEVGİ VAR
    FENERBAHÇEM VAR ULAN

YAYAYA ŞAŞAŞA FENERBAHÇE ÇOK YAŞA

NOT: AYGUT NERDE YA ÖZLEDIM KERETAYI

• 26 Haziran 2014'te PSV'de göreve başlayan Phillip Cocu, 179 maçta; 123 galibiyet, 28 beraberlik ve 28 mağlubiyet yaşadı.

Cocu'nun ekibi bu maçlarda 410 gol atıp 184 gol yedi ve 397 puan topladı.
    Hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 2. olmalara alıştım valla. Benim için başarı şampişyonlar ligine katılmak ve orda başarı sağlamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Ben de o yüzden söylüyorum hocam, büyük umutlar besleyip sonra üzülmeyin diye. Büyük takımlar için güzel futbol yeterli olmuyor, taraftar olarak başarıya odaklıyız biz. Arada senin gibi istisnalar olabilir ama Fenerbahçe ve Galatasaray bir sezona başlıyorsa şampiyon olmalı, şampiyonluk harici her sonuç başarısızlık olarak kabul edilir.
    Ali Koç geldi vizyon değişti diyen arkadaşlar. Umarım ilk sene şampiyonluk gelmediğine olay çıkarmazlar. Madem vizyon değişti madem yeni çağ futboluna ayak uyduracağız. Takımın vizyonuyla birlikte taraftarda vizyonunu yenileyecek. Şu anki sistem belki 10 yılda oturacak ama sabredildiği takdirde diğer kulüplere ve taraftarlarada ışık olacaktır. Ama kafaların değişmesi lazım.

Yönetimin kafa değişti. Şimdi sıra taraftarda. Acele etmek yok.

• Gün destek günü beyler ne olursa olsun hocanın başkanın yanında olmalıyız. Kombinelere hücum.
  • Birde bu Aykutla Cocu aynı futbolu oynatıyorcular çıktı gerçekten komedi.Arkadaşlar kendinize gelen dünyada bazı hocalar dışında zaten %90 dengeli futbol oynatıyor.

Bizim sorunumuz Aykutun dengeli futbol oynatması değil ki adam dengelidende öte kabız futbolu oynatıyor.

Bana dünyada tek bir hoca gösterinki orta sahada pas yapamayan çift ön libero ile oynayan yetmeyip kanatlarda bile gol atıp asist yapmasa bile sırf koşuyor diye kabız adamlar oynatan tek bir hocaya tek bir hoca gösterin cidden başka birşey istemiyorum.

Hollanda ligi vs boşverin.Sadece tek birşeye bakın.Eğer bu adam kabız futbolu mantığında olsa bakın dengeli demiyorum o ayrı kabız futbolu yani Aykutla aynı dediğiniz mantıkta olsa orta sahada 2 skorer adam oynatırmı kanatlar hücumcu kanatlar olurmu ?

Alın size Cocu ve Aykut farkı
  • hollandalilarla konustugumda aykut kocaman izlenimi aldigim teknik direktor. cok sakin, standart oyunu olan bir adam olarak bahsettiler. kendini sahanın kenarında yırtan, maçı hoplaya hoplaya izleyen, aidiyet duygusunu yansıtan birinden ziyade mimiksiz olduğunu söylediler. ınsani iliskileri cok ust duzey degilmis. herkes psv yi sampiyon yapmak cok buyuk bir olay degil gorusunde. adami takip etmedigimiz icin bilmiyoruz dogal olarak. aykut kocaman da kagit ustunde basarili bir hoca profili cizebilir ama durumumuz ortada....

ali baskanim bu kumar umarim tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karataym -- 22 Haziran 2018; 14:58:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni hocamızın adının ve soyadının telaffuzu "Filip Kokü" şeklindedir.

Kamuoyuna duyurulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caps1ock

Cocu da resmi açıklama yapmış
    https://www.instagram.com/p/BkUpYg3jCni/?taken-by=phillipcocu8
    PSV taraftarı üzülmüş gibi duruyor yorumlarda.

• Şark kurnazlari başlamış yine. Yok yabancı td başarılı olamaz. Yok aykuttan farkı yok. Laga luga.

Biz ali koçtan 30 yaşında yıldız getirmesini istemiyoruz.

Kabız futbolla ite kaka şampiyonluk istemiyoruz.

Sezon içindeki tek başarının kadiköyde galatasaraya yenilmemek olmasını istemiyoruz

Biz ne istiyoruz?

Vizyon istiyoruz,

Futbolcu yetiştirmek istiyoruz

Her maç full çeken stad istiyoruz

Saha kenarinda taraftarı arkasına alan ve puan için yirtinan td istiyoruz

Taraftara hakaret etmeyen bir başkan

Taraftar ile ortak hayalleri olan bir başkan

Istediklerimizi başaramazsak bile denedik, diyebiliriz

Biz artık omuz omuza veren bir klubuz, siz trollere bizden ekmek cikmaz hadi bysss

• kalavar kullanıcısına yanıt
    Cocou deme hocam cocu de isim üzerinden geyik yapacağız daha.

• Bizim ligde vura vur gidiyor maçlar sert onuyoruz. Sonra avrupada 5 tane yemeden gelemiyoruz. Ufacık takımlara yenilmeler mi dersin, büyük takımlardan fark yemeler mi . Demekki neymiş öyle vura kıra olmuyormuş . Sen sistemini kur gerisi kolay . Şu türkiye liginde türk hoca mantığı kadar aptalca birşey yok. Medyanın dayatması. Sen getirdiğin yabancı hocaya destek çıkmassan , sahip çıkmassan atarsan medya önüne bu duruma düşersin. Yıllardır hep aynı yüzler çaprazlama takım değiştiriyor. Bir tanesi avrupaya gideyim diyemiyor çünkü teklif yok. O kadar rezil işte durum. Adam sapına kadar Alman ekolünden gelmiş gitmiş ingilterede canavar gibi futbol oynatıyor. Bir diğeri hollanda ekolünden gelmiş oda süper top oynatıyor. Bu adamlar futbol bilmiyor bizim ligdeki o aynı yüzler biliyor. Geçin bu ayakları bugüne kadar bir tane adam gönderebildik teknik adam olarak avrupaya.

Türkiye ligini hiçbir hocanın bilmesine gerek yok , ne taktik var ne birbok. Anadolu takımları gol atarsa yatar yere 20 dk oyunu oynatmaz lig bundan ibaret. Sert lig değil bizimkisi dandik lig. Anadolu hocasının vizyonu yat yerde bekle fenerden 3 puan al ondan sonra 4 hafta fark ye. Yabancı hocaları basın yemesin hertürlü başarı gelir. Hakeden kazansın o paraları. Sürekli çaprazlama takım değişen o aynı yüzler değil.

• Dunya uzerinde aykuttan baska aykut gibi oynatan bi hoca yok beyler kafaniz rahat olsun hshdhjsjd

Hak orta saha 0gol 0asist aatif ilk11 20 kusur gol katkili valbuena yedek... gercekten dunyada tekti aykut hoca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 22 Haziran 2018; 14:59:43 >
  • Aykut Kocaman ile aynı oynatıyor diyenler, Aykut hoca futbol mu oynatıyordu ki karşılaştıralım?
  • Max Meyer, Jonathan Bamba, Bas Dost at fav'a bekle
  • Siraya gelip cocuya sallayan gsliler neyin kafasini yasiyor anlamak guc.Her td de oldugu gibi Cocu icinde samp beklentimiz var ama bizim sevincimiz heyecamimiz bambaska.

Vizyonsuz aykut aziz ali yildirim 3 lusune tekmeyi basip Ali Koc - Comolli-Cocu gibi vizyonlu,yenilikci,heyecanli adamlara kavustugumuz icin bu sevincimiz var.Basarili olamazsa malum aykutcu troll tayfa gibi allah gibi savunmayiz yallah demesini biliriz.

Buraya gelip kotu donemlerini yazip aynisi olacakmis gibi kendi temennilerinizi gercege dayandirmaktsn vazgecin defolun gidin kendi bolumunuze.Size ne ? Arkadas.Sevinirken heyecan yapsrken size mi? Soracagiz.Bakin dalganiza hadi insanlarin neler yazacagina,nasil davranacigina yorum yapmak sizin haddinize degil.

• Kuyt yardımcı olacak mi bilgisi olan var mi

Onun yardımcı olmasi harika olurdu en azindan kim ne oynayabilir takimi biliyor

• Cocu mu Vitor mu?

Keşke şu dönem için Ersun Yanal olsaydı. Balon Hollanda ligi başarıları gözümüzü boyamamıştır umarım.

Neyse inşallah başarılı olur.

• sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Sil lan sil çabuk Ban gelecek saflarimizda herkese ihtiyaç var sil şikayet edilmeden.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Hocam belki unuttun ama Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim. Buraya insanları kışkırtmak için gelmedim, Cocu ile alakalı seviyeli bir şekilde yorumumu yaptım o kadar.
    Yok öyle bir ithamda bulunmadım zaten seviyeli bir şekilde espiri yapıyorum. Ama şöyle bir şey de var fatih terim iyi güzelde hani titrememiz gereken bir hoca mı veya futbol dehası mı orasını anlamadım Geçtiğimiz şene şampiyon olduğunuzda ligin seviyesi vs. belliydi ezici üstünlük vs. kurmadınız. Hak ettiniz mi hak ettiniz taraftarınız olsun çok sıkı kenetlendiniz ama şöyle bir şey daha var bakalım bu sene ekstra KENETLENMİŞ bir Fenerbahçe olacak ligde.

• 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.