Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brk 1

beyler philip cocu'nun gelmesinden memnun musunuz? adam defansif orta saha oynatıyormuş
    AYKUT GITTI YA ISTERSE MAHMUT TUNCER GELSIN ONADA RAZIYIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

PSV'yi hiç izlemediğim için Cocu hakkında yorum yapamıyorum. Kendisi hakkında olumlu-olumsuz birçok yorum var. Tabi bu yorumu yapan arkadaşlar konuya ne kadar hakim tartışılır. Ben bu yorum yapan kitlenin büyük bir bölümünün oturup PSV'yi izlediğini düşünmüyorum. Kulaktan dolma bilgilerle yazılıyor birçok şey. Bu nedenle yorum yapmayı sağlıksız buluyorum. Benim bir huyum vardır. Yeni gelen her hocaya 10 hafta süre veririm. Bu 10 haftada oyun olarak hiçbir şey sunmazsa eleştirmeye başlarım. Bu nedenle buradaki arkadaşlardan da ricam daha ilk haftadan adamı asmaya çalışmasınlar. Güzel bir sinerji yakaladık. Bunu bozmayalım.
    Herkes senin gibi olsa keşke.
  • Burada yeni hocamıza saydıranlara dikkat ederseniz ya rakip takım taraftarı ya da Aykutçu tayfadan. Sinirlenmeyin arkadaşlar. Alın çayınızı, kahvenizi. İçerken keyifle yorumları okuyun.

Yeni hocamızın en azından 2 sene kredisi vardır. Enkaz devraldı. Bu sene bizi çöplerden kurtarsa bile büyük bir hizmette bulunmuş olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Cocu başarılı olup buradan Barcelona'ya giderse bizim açımızdan çok iyi olur. Hem oradan alabileceğimiz kiralık oyuncular, hem diğer teknik direktör ve oyuncuların bize bakış açısı açısından çok büyük yol kat etmiş oluruz. İnşallah burada başarılı olup Barcelona'ya gider.
    niye hem başarılı olmasını hemde gitmesini istiyorsunuz? başarılı olacaksa kalsın fenerbahçenin başarıları artmaya devam etsin işte.
    cenk tosun örneğinde olduğu gibi, para için başarılı adamını satarsın kaybedersin. cenk olsaydı belki bjk şampiyondu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

AYKUT GITTI YA ISTERSE MAHMUT TUNCER GELSIN ONADA RAZIYIM

Alıntıları Göster

• Şu kadro İle bence Aykut’un gerisinde kalır. Kendi kadrosunu kurarsa gençleri alırsa takıma belki 2. Seneden sonra başarılı olur.

Bence daha tecrübeli bir Td bulmalıydık. Bilmiyorum ama içimde kötü bir his var. İnş ama inş yanılırım. Hiçbir şekilde başarısızlık istemiyorum Ali Koç a bize yazık olmasın istiyorum.

Psv aynı bizim ligimizde ki fb gs bjk den biridir liginde...İsterse 7 kere üst üste şampiyonluk kazansın hep bi tereddüt ederim. Bizde Aykut İle şampiyonluk yaşadık , İsmail Kartal İle kaçıncı olduk Lorant İle neler yaşadık...

Ben bu kişileri cocu İle kıyas yapmıyorum tabiki hele hele daha gelmeden izlemeden ciddi yorumda yapmak istemiyorum ama içimde kötü his var..

Söylediğim gibi inş ama inş yanılırım....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

beyler philip cocu'nun gelmesinden memnun musunuz? adam defansif orta saha oynatıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Alıntıları Göster
    valla ertem şener yazmış twitter'dan. onun yalancısıyım. adamın yalan söyleyecek hali yok heralde

• Cocu İki sene başarılı olsun 3. Dönem barcaya hoca olur demedi demeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

https://www.youtube.com/channel/UCvUbNqBKY_uHAfgs-xacGdQ

burdan izleyebilirsin, ali ece ile youtube'dan dünya kupası yorumluyorlar canlı olarak. günde 2-3 tur yayın oluyor maç günleri.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler hocam.

• Aykutçu arkadaşların maaş akışı durduruldu sanırım.

• quote:

valla ertem şener yazmış twitter'dan. onun yalancısıyım. adamın yalan söyleyecek hali yok heralde

Alıntıları Göster

ertem şener , masum :)
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ertem Şener hiç yalan söyler mi? Hiç yani.

• quote:

Defansif ortasaha oynatmayan takım mı var dünyada ? Anca mahalle liginde oynarsın defansif ortasahasız.Bunun normali 1'dir.Souza alınmadan önce biz de tek önlibero oynuyorduk Topal'la.Aykut'un son sezonundaki ve Ersun zamanındaki ortasaha kurgusu Topal-Meireles-Emre/Baroni ydi.Buna benzer bir ortasaha olacak.Aziz işleyen çarka çomak soktu Diego'yu alarak.Diego'dan önce harika 3-4-3 dönüşümlü 4-3-3 oynuyorduk.Diego'yu ne Ersun ne İsmail istedi.İsmail hocaya baskı yaptılar Diego'yu niye oynatmıyor diye futboldan anlamayan insanlar.Ertesi sene Vitor Souza'yı,Aziz de Ozan'ı aldırınca 2 önlibero kabusu çöktü takımın başına

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.sporx.com/futbol/ekstra/iste-fenerbahcenin-transfer-gundemiSXGLQ34419SXQ?sira=14

Bu arada Wilshere ve Dost hariç isimler muhteşem. Bu adamların 4 - 5'ini alsak çehremiz değişir. Porto, Lyon, Ajax gibi isimsiz ama muhteşem oyuncuları olan bir kulüp oluruz.

Cidden ALİ KOÇ VİZYONU bu. Aziz döneminde futbolu bırakma noktasına gelmiş, çöp kişiler gündemimizdeydi. Valla helal olsun.
  • Aziz ve Aykuttan kurtulduğumuza hala inanamıyorum. Her şey rüya gibi. COCU hayırlı olsun.

• kalavar kullanıcısına yanıt
    Jilet Alex sevdiğimiz bi abimizdi janti adamdı adabı giyinmeyi iyi bilirdi mesela ben bilmem çok gülerdi ben gülmem kapıdaki arkadaş abi köye para dediğinde sırtını dönerdi ben dönmem agop abi köye para dediğinde dalga geçerdi ben geçmem.Agop ocak senin.Jilet Alex sevdiğimiz bi abimizdi ama parayı da bi garip dağıtırdı ne varsa elinde yine döner dolaşır onun elinde kalırdı benim kalmaz.Bizde para ortaya konur ihtiyacı olan ihtiyacı kadarını alır.Jilet abim silahını adamına taşıtırdı ben silahımı saklamam.Abim bu masaya şöyle fiyakalı ama biraz da yamuk otururdu ben arkamı arkadaşlara verince şöyle bi yaslanırım geriye.Koltuk sende kalsın kardeş arkamda durma yeter.

• Çok büyük bir değişim var belki bu sene belki önümüzdeki sene belki 3 yıl sonra herkesin imrendiği bir Fenerbahçe olucaz hiç şüphem yok sonuna kadar destekliyorum çok mutluyum,

Ali KOÇ > Comolli > Cocu keyifle izliyorum.

Teşekkürler başkanım varlığınız bile güveni zirve yapıyor,gururlandırıyor.Kalpler bir.

Yeni TD'miz Fenerbahçe'mize hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lokooo -- 22 Haziran 2018; 16:15:38 >
  • Hadi hayırlı olsun

• darkwingduckwithblaster kullanıcısına yanıt
    Trt Spor'da Cocu ile ilgili görüşlerini telefonla bağlanarak aktardı, orada duydum 1 saat önce oldu bu röportaj.
  • 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.